Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

şimdi ben kimseyi tanımıyorum forumdan. 9 senedir bir tane buluşmaya filan da gitmemişimdir. çoğu kişi adımı bile bilmez. ufak tefek şeylerde bu küfür, hakaret veya tartışma çıkartma olabilir, beni tanımamalarına rağmen bana da yapılmıştır mesaj gizleme ya da PM ile uyarı filan. kısaca dediklerinin bir noktası doğru, eski, düzgün mesajları bilinen, ortamı bozmayan adamı tek mesaj ile yakmıyorlar.

Fakat diğer ağlıyor dediğiniz kısım da haklı biraz. Ben esh'in mesajını görmedim. ama küfür ve hakaretten çok tavır çok yanlıştı esh'in sonradan attığı mesajlarda filan.

hayır bir de mesela sipeys yapsa o hareketi ban bile verilmemesi lazım ama esh yaptıgından, yakıstıramadı insanlar, sırf yakısmadıgından 3 gun filan yollamak lazımdı sdfs.
ben senin kuyruğuna ne zaman bastım? Lan her mesajda benim adımı niye kullanıyorsun, liselisin ve bana aşık mısın nedir arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

cabayla falan alakası yok. önemli olan eşitlik. eğer ortada bir tartısma, forumun huzurunu bozan birileri varsa her iki tarafta hakarete varan şeyler söylüyorsa birbirine, her ikisi de cezalandırılmalı. birine banı basıp diğerinin mesajlarını silmekle olmaz. eğer bizbize takılalım diyorsanız o zaman neden üyelik alımını açtınız ki? eş -dost takılırdınız birbirinizle. Bir de bazılarını banlayıp sonra açmakta ayrı bir mevzu o zaman aynı sebeple banlananların da banı açılmalı. (barınak olayına bende katılıyorum iyi bir uygulamaydı. o şekilde olacaksa her türlü varım.)
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

barbu said:

şimdi ben kimseyi tanımıyorum forumdan. 9 senedir bir tane buluşmaya filan da gitmemişimdir. çoğu kişi adımı bile bilmez. ufak tefek şeylerde bu küfür, hakaret veya tartışma çıkartma olabilir, beni tanımamalarına rağmen bana da yapılmıştır mesaj gizleme ya da PM ile uyarı filan. kısaca dediklerinin bir noktası doğru, eski, düzgün mesajları bilinen, ortamı bozmayan adamı tek mesaj ile yakmıyorlar.

Fakat diğer ağlıyor dediğiniz kısım da haklı biraz. Ben esh'in mesajını görmedim. ama küfür ve hakaretten çok tavır çok yanlıştı esh'in sonradan attığı mesajlarda filan.

hayır bir de mesela sipeys yapsa o hareketi ban bile verilmemesi lazım ama esh yaptıgından, yakıstıramadı insanlar, sırf yakısmadıgından 3 gun filan yollamak lazımdı sdfs.
ben senin kuyruğuna ne zaman bastım? Lan her mesajda benim adımı niye kullanıyorsun, liselisin ve bana aşık mısın nedir arkadaş.

Ya olm bisi yok be. Senin adını gördüm üstte ondan yazdım. Bir de cok banlanan birisin ondan. Atari azalt biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

ben fikrimi zaten belirtmiştim.

imam osurursa cemaat sıçar. eski, demirbaş olmuş üyeler yeni gelen üyelere örnek olacak, sitede kaliteyi taşıyacak adamlar.

eğer bu kişiler muhabbete anne davet edip, isim soyad ifşa edip, açık bir şekilde kişileri tehdit ediyorsa (ki ben 40'ıncı sayfada falan okumayı bıraktım, sabah bıraktığımda hala aynı kıvamda mesajlar vardı) benzeri davranışları başkaları yaptığında kimse yadırgamasın. çünkü bir adam yapıyor ve bu göz ardı ediliyorsa, diğerleri de bunu yapacaktır. olayda bir mesaj falan değil zaten. bu sadece esh muhabbeti için geçerli değil. burada bu kadar yıldır üye kalmış, bilmemkaç bin mesaj atmış bütün adamlar için geçerli. "NÖ LÖN BÖ PÖTÖCÖK ADÖ FÖRÖMÖN" mevzu değil sadece. nasıl toplu olarak rahatsızlık veren adamlara karşı tek vücüt oluyorsa community, bu tarz davranışların artmasını istemiyorsa da tepkisini aynı şekilde göstermeli. tepki gösteriliyor diye kızıldığında, iki gün sonra burası vıcık bebek lapası kıvamına gelirse kızacak kendimizden başka adam bulamayız.

banlamak, banlamamak benim bileceğim işler değil. ama düşüncem yukarıdaki gibidir, üzüldüğüm noktada çok gözümde büyüttüğüm adamlardır, yoksa kimsede falan suç aramıyorum.

ayrıca "BAN" dendiği için tebrik ediyorum, "ben" ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya biraz salaksiniz sanirim. Ben bu forumda en yakin arkadaslarimdan birini 3-4 kez (babacum), birini bi kez (esh) banledim. Hakliydi da banleri. Ses cikarmadilar.

Ama bu adamlari banlerken iki kez dusunurum. Niye? Taniyorum bunlari. Kufur ettilerse birsey vardir diyip bakarim. Ha yoksa giderler.

Bu sadece yakin arkadaslarim icin gecerli degil. Bingildak mesela tanimam, ama forumdan bildigim kadariyla bilgili, akli yerinde bi insandir. O da krediye sahiptir.

Ama dingil gibi disaridan gelip dingillik yaparsaniz, kimse sizi tanimiyorsa, adminin biri e bu dingil diyip ban i basar.

Burasi paticik. Insanlar siteden para kazanmiyor. Adminlerin hepsi 30 u gecti. Cocuklari var (ya da kopekleri). Aksine buraya zaman harciyorlar. Sizin alacaginiz veya almayacaginiz cezaya bakarken onlerine 250 sayfalik iddianame konup da ona gore karar vermiyorlar. Sozkonusu entry + gecmisinize gore. Bunu anlamak niye bu kadar zor?
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

12 bitiyor 13'den gün alacağım, bir kere başbakana küfür ettim hemen sildiler mesajımı. arada sırada da Türk Telekom'a giydiriyorum.

sevgiler.

3 mesajın kalmış madalyaya hafız, atta kurtul bizim gibi pisliklerin arasından her an banlanma korkusuyla yaşamazsın en azından. asdf
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

eski, demirbaş olmuş yeni gelen üyelere örnek olacak sitede kaliteyi taşıyacak adamlar muhabbete anne davet edip, isim soyad ifşa edip, açık bir şekilde kişileri tehdit ediyorsa (ki ben 40'ıncı sayfada falan okuymayı bıraktım, sabah bıraktığımda hala aynı kıvamda mesajlar vardı) benzeri davranışları başkaları yaptığında kimse yadırgamasın. çünkü bir adam yapıyor ve bu göz ardı ediliyorsa, diğerleri de bunu yapacaktır.

O zaman hala buranın "demokratik ve eşit olmak zorunda" olan bir yer olduğunu düşünüyordur ki "öyle değil" dendi kaç kez. Neyin tartışması ki bu? "DEMOKRATİK OLUN LAN!" mı diyorsunuz?

bingildak said:

nasıl toplu olarak rahatsızlık veren adamlara karşı tek vücüt oluyorsa community,

bu da olmuyor malesef
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...