Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Dworgian said:

bingildak said:

eski, demirbaş olmuş yeni gelen üyelere örnek olacak sitede kaliteyi taşıyacak adamlar muhabbete anne davet edip, isim soyad ifşa edip, açık bir şekilde kişileri tehdit ediyorsa (ki ben 40'ıncı sayfada falan okuymayı bıraktım, sabah bıraktığımda hala aynı kıvamda mesajlar vardı) benzeri davranışları başkaları yaptığında kimse yadırgamasın. çünkü bir adam yapıyor ve bu göz ardı ediliyorsa, diğerleri de bunu yapacaktır.

O zaman hala buranın "demokratik ve eşit olmak zorunda" olan bir yer olduğunu düşünüyordur ki "öyle değil" dendi kaç kez. Neyin tartışması ki bu? "DEMOKRATİK OLUN LAN!" mı diyorsunuz?

bingildak said:

nasıl toplu olarak rahatsızlık veren adamlara karşı tek vücüt oluyorsa community,

bu da olmuyor malesef

abi utopik olarak neden düşünüyorsun ki? gerçek hayatta adalet 100% doğru mu işliyor veya herkesin mantık algısı kusursuz mu?

bingildak said:

nasıl toplu olarak rahatsızlık veren adamlara karşı tek vücüt oluyorsa community,

ben şunun olduğuna inanıyorum. noyan ve sequo gibi adamların barındırılmamasının sebebi budur. community olarak tepki gösteriliyor adamlara çünkü çoğunluk huzursuz forumda yarattıkları etkiden, kalitesizlikten.
Sosyal ağlarda paylaş

para mı alıyoz lan yönetim için de ne kadar yetersiz bi argüman. vereyim aylık 300-400 bi yöneticiye o kadar önemliyse sdf, benim gibi 6-7 kişi verse ek gelir olur.

işiniz değilse ücret almıyorsanız yapmayın o zaman, bize logout var da size yok mu
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Gaboo said:

adalet yok, faşizm, diktatörlük, rant vs. diye hükümeti eleştiren yöneticiler de var burda.

bizi yönetmek üzere başımızda olan insanlar, onların bu "iş" ile iştigal ediyor olmaları // buranın ise "senin olmayı seçtiğin için olduğun bir forum" olduğu, istediğin zaman girmeme hakkının olması, gibi gerçekler var tabii

abi senin de bu ülkeden gitme hakkın var, eleştirme o zaman hiç bir hükümeti yönetimi, beğenmediğin her yerden ayrıl git ? bu mu mantık
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

abi utopik olarak neden düşünüyorsun ki? gerçek hayatta adalet 100% doğru mu işliyor veya herkesin mantık algısı kusursuz mu?

işte gerçek hayatta bile adalet %100 yokken burada gelip isyan etmenin mantığı yok. ayrıca giden adam geri gelebiliyorsa banlamanın da hiç bir anlamı yok. kurallarda "banlanan kişi gelirse ve anlaşılırsa yine banlanır" yazıyor hatırladığım, ama uygulamada?
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

para mı alıyoz lan yönetim için de ne kadar yetersiz bi argüman. vereyim aylık 300-400 bi yöneticiye o kadar önemliyse sdf, benim gibi 6-7 kişi verse ek gelir olur.

işiniz değilse ücret almıyorsanız yapmayın o zaman, bize logout var da size yok mu

abi site onların? sadklsdjlksa dediğine bak.

en son biri "sanane" diyecek orada bitecek diyalog lol
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Gaboo said:

abi senin de bu ülkeden gitme hakkın var, eleştirme o zaman hiç bir hükümeti yönetimi, beğenmediğin her yerden ayrıl git ? bu mu mantık

hak ok. imkan?

zorundalık ile keyfiyeti karıştırma. gidebilsem dakka durmam

örnek olarak verdim, sadece ülkeyi terk etme olarak bakma, her ortam için diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Gaboo said:

abi site onların? sadklsdjlksa dediğine bak.

en son biri "sanane" diyecek orada bitecek diyalog lol

kafa yapınızı değiştirin biraz. site bizim saane bilader mantığı varsa üyelik neden açık, forum neden var, hayır cidden böyle bir düşünce varsa sana ne demelerine gerek bile yok
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...