Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şikayet Kutusu

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Futbol bölümünden hakkıyla banlanan bir üye yok mu ya. Kaç tane post geldi futbol banlarıyla ilgili hepsi üstteki ayarda. fsdf

orasi cok ayri bir durum ya, bana acık acık kuş beyinli aptal demişti adam. 'aglama' dedim 1 ay gömdü yönetim sdsfs

yaw he he demeye korkuyorm artık 15 gün falan ceza gelcek diye
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Black-ice said:

Futbol bölümünden hakkıyla banlanan bir üye yok mu ya. Kaç tane post geldi futbol banlarıyla ilgili hepsi üstteki ayarda. fsdf

orasi cok ayri bir durum ya, bana acık acık kuş beyinli aptal demişti adam. 'aglama' dedim 1 ay gömdü yönetim sdsfs

yaw he he demeye korkuyorm artık 15 gün falan ceza gelcek diye

fb li olmadığından abi.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi birkaç şey var. bu kadar banlanmamı istiyosanız banlanmasam bile ben basarım logout'a beklerim sırf xaenin veya adminler siz çok zeki olmayanlarla uğraşmasın diye kontrol edersiniz yazıyo muyum yazmıyo muyum diye? ki banlanmamam birçok üyenin gerizekalılığının kanıtlanması olur. ki ben son 4 senedir ilk kez 3 aydan fazla banlanmadan kaldım. ve 1 aylık banlanmadım gibi birşey son iki senedir. 3 ay 5 ay falan banlanıyodum. bitane feykim var yazdığım oda yine 1 aylık banlanıp 3 ay açılmayınca 'finklor' diye açtım ki yazdım ben olduğumu neden feyk açtığımı falan. aynı nickle banlanıp geri dönme rekoru bendeydi en son xunn ve cons'u geride bırakarak sdfhk yani 'banlamıyorlar' muhabbetinin EN GEÇMEYECEĞİ ADAMIM sanırım. senede 2 ay yazıp banlanıyorum çünkü.

iki yine bu 'grupçuluk' veya 'ısmarlama' muhabbeti döndü. ulan 2 aydır 30 postum yoktur heralde forumda öle gördüm esh'e edilen lafları görüp sinirlendim ve 'normalde olduğum gibi oldum'. klavye arkasıyla alakası yok forumun yarısını tanıyorum heralde gerçekte zaten böyle bir adamım.

hala sekoya karşı değirmenlere saldıran kadronun artık saçmalamanın sınırlarını geçip forumun en tatlı adamlarından biri olan esh'e girmeleri ki ben eshle 3-4 ay önce falan tanıştım öle ne yakınım ne bişeyim esh ama baya sevdiğim bir adam. görmedim bile bu arada hani 'ısmarlama geldi ving' lafının nasıl aptal bir iddia olduğunu görün diye yazıyorum. bitane beni savunan adamda çıkmadı topikte bilmiyorum farkettiniz mi ama hatta TANIDIĞIM gelip abi helal ahahah üf süper soktun falan mı dedi zannediyosunuz bilmiyorum ama bitek sipeyskeyk geldi oda bana aptal diyip gitti.

yani saçma sapan iddialarınız boş. ben banlanırım çok siklenen bir adam değilim şu geziye kadar ciddi bişi yazmadım zaten gelip gelip saçmalayıp banlanıyodum banlanırsam bekleriz cooldown dolmasını sonra tekrar geliriz. zaten baktım gündemde kuddusi var artık oraya yazmıyorum yine. bana giren çıkan yok banlanırsam. esh'te banlanabilir ki gerek yok. ama şu forum benim olsa bu saçma sapan ADMİNİSTİRASYON eleştirisi yapan forumda adalet yok çeken saçma sapan alakasız adamların hepsini banlardım sırf tek birşeyi kanıtlamak için.

forumu devlet sanan haksızlık var diyen tanıdıklarıyla bilmemne yapıyolar falan diye suçlayan adamların hayatlarının doluluğundan gerçekten şüphe duyuyorum. gidin akp'yle uğraşın bilader. sanki dyna bana İHALE veriyor. sanki zegna'nın oğluyum yatlarım var ak onlara laf geliyor.

kim neyi nereye kayırıyor? kayırıyosa sana ne bilader? adalet sarayında mıyız? adam istediğini banlar istediğini banlamaz kime niye hesap veriyor ak ya? ne komik bir modellemedir abi bu. buraya sosyolog falan lazım bu nedir lan? ciddi ciddi forumda adalet yok topikleri yok adam kayırıyolar! falan gruplaşıyolar! falan. hasta mısınız bilader siz? velev ki var bu hakkaten, eeeee? eeeee amıankoyim eee? nedir?

kanal-d dizisi gibisiniz gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...