Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Yok invite atılmıyor. Arkadaşın varsa eğer bir ihtimal alpha'ya invite alma ihtimalin var. Alpha invite'ı da Amerika vizesi gibi olduğundan öyle oynayanlar ile arkadaş olmak yetmiyor. Belirli bir tarihten önce arkadaş olmanız filan lazım. Leş ya adamlar ne ile uğraşıyorlar. 4k davetiye gönderecekler türlü türlü takla attırıyorlar insanlara. Önce adam ol bilmem nekadar "blank" accout açanların davetiye kazanmasına engel ol, yok. "iyilik" yapıyorlar ya, karşılığı olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Key göndermek yerine accountları işaretlemiyorlar mıydı ya? Hearthstone beta keyleri herkes ebayda satınca bunda direk accountunuzu flaglicez diyorlardı.

Bizim arkadaş betaya girmiş, o söylediydi hatta mail bile gelmedi battlenet launcherı bir açtım altta heroes of the storm install çıktı diye.

KEY GELSE DE SATSAK
Sosyal ağlarda paylaş

Dün oynama fırsatım oldu. Henüz konuşmak için çok erken fakat 1-2 bişeye değinebilirim.

Dota , LoL gibi mobalarla karşılaştırıldıgında şunu söyleyebilirim.
Bir kere Heroes of the Storm'da dota'daki taktiksel mücadelenin 10 da 1'i yok. bam güm pata küte giriyosun. Map inanılmaz küçük.Bildigin küçük yani. Sanki sen bi hamstersın ve kafesin içine salmışlar gibi hissediyosun oyunu oynarken. Öle kaçayım , arkasına dolanalım 3 kişi köşede sıkıştıralım falan unutun öyle şeyleri. pata küte giriyosun oyunda birbirine.
Oyunda benim bildigim kadarıyla SHOP yok. yani item falan alamıyoruz oyun içinde gold falan kasıp. neyse hero'nun abilitysi o şekilde devam ediyosun. Talent sistemi gibi bişey yapmışlar işte level atladıkca açıyosun yeni zımbırtını ve ability'ni..

Bir diğer konu. Oyun aşırı Zoom IN . yani bildigin dibindesin heronun. Ayarlara baktım şöle geriye çekebilirmiyim biraz uzaktan rahat göreyim oyunu sagı solu dedim yok. Dota'nın yanında falan bildigin götündesin hero'nun. Çok büyük bir eksi bence. İnsallah ilerde zoom out falan yaparlar biraz daha uzaktan oynarsın.

Ayı gibi grafik abanmışlar. Akıcı bir oyun için düşük ayarlarda oynanması gereken bir oyun olmuş. Benim kartım zotac 760gtx ultrada ve extreme'de çok rahat oynadım ama eski nesil kartlar apalamaya başlar high'da falan..

Şimdilik bu kadar vallahi çok oynamadım 1-2 oyun attım.
ama şahsi fikrim çok über bişey beklemeyin bu oyunda.. takılmak için iki girip oyun atmak için oynanır.. Öyle efsane bişey çıkmaz burdan bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyunda last hit mekaniği bile yok, düşen goldu bütün takım paylaşıyor, öyle söyleyim. Hani mobadan çok isometric brawler gibi bir şey.

Ama işte grafikler texturelar animasyonlar türü için fazla iyi ordan kasmışlar belli, oyunlar MID OR FEED şeklinde değil oyun sonunda adcye küfür ederek değil illidanı friend liste ekleyerek çıkıyorsun falan.

Oyun çıkınca ruslar dotada, asyalılar lolde kalır belli bir kitle net bunun peşine takılır diyordu totalbiscuit, aynen katılıyorum :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...