Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Beyler hiç heves etmeyin oyun rezalet.

Map ufacık.

Çok hızlı şekilde "takım" olarak tepki vermezsen EZİLİYORSUN. Bireysel bir şeyler yapma şansın yok. Hayatta kalma, domine etme şansın yok. Sürekli karşında 5 kişi birileri gelip seni parçalıyor. Ne oluyor ne bitiyor anlamıyosun bile. Yada tam tersi gidip silip süpürüveriyorsun.

Ama Map modeları çok güzel curse yada Blackbeards Bay ya da haunted mines olayları concept olarak nefis.

Ama o mapin olayı bir acaip çok itici geldi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

ya yetenemeyenler başlamış kısmı harikaymış asdfuashdf
ulan oyunda bişey yok .. ne yetememesi.. pata küte lambır lumbur giriyosun. sanki über bir taktik savaşı varda ortamda yetilemiyor..
kimin eli kimin götünde belli bile degil. dotada falan en azından bi giretsin disable edersin birini digerini hexlerdin, silence atarsın, biri gelir arkadan biri dolanır sağdan sen kaçıcam dersin önüne bişey atar ot bok.. tek tek saydırmayın.

bu oyunda hiçbir bok yok.. ve sürekli konusan bir dwarf sesi.. Heyy kutular çıktı alın kutuları.. heyy şu oldu bunu da yapınnn
lan sanane bi dur amk yapıcaksak yapıcaz biz.. heyyy şu çıktı gemi geliyo gemiyi ele geçiriinnn
falan..

hele o kutulardan vurup vurup altın toplama tripleri falan android yazılımda akıllı telefon oyunu oynuyon sanki ahahahah
inanılmaz sıçış bir oyun bu beyler. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda ne oldugunu göremiyomuyum..
abi benim yaşım 29 ve 20 yıldır falan oyun oynuyorum.
10 yıldır wow oynuyorum , starcraft oynuyorum , diablo oynuyorum ( blizzard oyunları diye özellikle saydım sdfs ) , moba oyunlarının da mekaniğini , dinamigini zartını zurtunu az çok çözmüş ve farketmiş bir insanım.Bi oyunda neyin ne oldugunu çözebilicek gaming geçmişim ve kapasitem var.
Raad ol cücüş.Bu oyun TRAŞ bir oyun.
notlar gelince ordan burdan haklılıgımı tekrar kanıtlamak için buraya gelicem.. kemal kılıçdaroglu gibi belgelerle dönücem..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

lol yetemeyenler bailamiş ağlamaya.

noldu la imba item kasıp önünüze geleni kesemeyince keyfinizmi kactı? zormu geldi adam gibi oyun oynamak.

Yapma bunu...Item ile alakası yok. Heroların dizaynı inanılmaz kötü. Skillerde talentlerde yaratıcılıktan inanılmaz uzak. Dash, slow, stun, damage heal. Bu kadar. Hakkını veriyorum. Gerçekten çok hoşuma giden konseptler de var. Abathur harika olmuş mesela. Ama bu şekilde kaç tane hero gösterebilirsin?

ETC:
http://heroesofthestorm.gamepedia.com/E.T.C.
Q: Dash/Damage W: Knockback/damage E: Heal R1: Stun R2: Dash/Damage

Muradin:
http://heroesofthestorm.gamepedia.com/Muradin
Q: Stun/Damage W: Damage/slow E: Dash/Damage R:1 Heal R2: Knockback/Damage

Allah aşkına şunu dizayn eden arkadaşa ödül falan mı vermek lazım? Sokakta görsem döverim. Talentler aynı şekilde. Oyunda yaratıcılığın Ysi yok. Pek çok hero birbirini inanılmaz andırıyor.

Yav sniper Dota'nın gelmiş geçmiş en düz herosu olarak kabul edilir. Onda bile kendine has bir şeyler var. En azından ulti ile birisini öldürdüğün zaman insan haz alıyor. HotS'un en büyük sorunu bu olabilir. İnsana arkadaşlarına anlatabileceği HİÇ bir şey sunmuyor. Düz, yetersiz, olmamış bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

"Tepki vermezsen eziliyorsun" muhteşem argüman olmuş.

Çok güzel bi takım oyunu olmuş. Beğendim ben. Dünyaları kasıp millete tek atma yok. Bu bile oynama sebebi tek başına.

abi sen dünyaları kastırıp karşındaki bir hero'ya tek attırıyosan ..
adama sorarlar siz o zamana kadar 5 tane oyuncu ne yapıyodunuz.. armut mu topluyodunuz.

Takım oyunu demek 5 kişi aynı anda gelen 5 kişiye girişmek demek değildir yani.. bunda hemfikirizdir zaten.
Takım oyunu mobalarda bir lane'i tutmak , diğer lane'e support'a gitmek veya yakaladıgında bir heroyu 2-3 kişi sıkıştırıp alabilmek, nerde push, nerde defense yapman gerektigini bilmektir. Kısacası o haritaya adam gibi dağılmak durman gerektiginde durmasını vurman gerektiginde vurmasını bilmek..
Bunda top lane gidiyorum ben diyosun.. 2 dk sonra herkes haritanın ortasında birbirine girmiş. iki dakika sonra 5erli gruplar halinde gezen çete gibisin.. bi oraya bi buraya koştur allah koştur.. Sen oyunu degil oyun seni yönetiyo bi süre sonra.. koştur aşagı koştur yukarı.
iki kere at oyunu üçüncüde yeter beynim mikildi demeye gelir insan.
bir karambol halidir gidiyo oyun 20 dakika zaten ortalama süresi.. Brawling iyi tamamda bu kadar da sıçılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Roqq said:

"Tepki vermezsen eziliyorsun" muhteşem argüman olmuş.

Çok güzel bi takım oyunu olmuş. Beğendim ben. Dünyaları kasıp millete tek atma yok. Bu bile oynama sebebi tek başına.

"TAKIM OLARAK" tepki veremezsen... Yani 5 kişi o anda damlamazsan bir olaya yalan oluyorsun kardeşim. Cümlenin bir kısmını alıp argüman yaratma =)

Abi oyunda 3 Lane var ve başka bir yere yönelmek bir şey kaybettirmiyor. Hadi girme o Haunted Mines'a... Yukarda parçalyamıyosun. Oraya GİRECEKSİN...
Hadi toplama Doubloonları...

5 kişi sürekli bir Lane basılıyor oyunda ve senin lane kontrol etme şansın yooooook. Ayrı ayrı lanelerde dönen bir taktik savaşı yok.

2 yada 3 kişi bir lane tutamıyorsun. Tutsan diğer 2 kişi kalan laneleri domine edemiyor. Şu oyunda 3 lane olmasının hiç bir anlamı yok şuanki haliyle.

Concept olarak çok güzel fikirler var fakat oyun aşırı hızlı olmayı gerektiriyor. VE "TAKIM OLARAK" gidiceksin anında yoksa boşsun. Ha takım olarak oraya gitmenin sana yarattığı bir handicap yok. Yani sen bir curseü capturelamaya gittiğinde rakibin gitmemeyi tercih ederse senin baseine inanılmaz darbe vuramıyor.

ORAYA GİDECEKSİİİİN.....
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

noldu la imba item kasıp önünüze geleni kesemeyince keyfinizmi kactı? zormu geldi adam gibi oyun oynamak.

Alakası yok bununla. Oyunun sistemi hiç bir bireyselliğe izin vermiyor. Sen mükemmel oynasan bile Takımındaki 2 kisi kötü oynasa kaybedebilirsin. Ayrıca adamlar oyundan cok skin falan geliştiriyor. Oyun hakkında adam gibi bir iddiaları da yok skin satmaktan başka.

Davet yeni geldi sana sanırım ilk başlarda güzel geliyor oyun ama oynadıkca temel yanlışlar senin de gözüne batacak eminim yani.
Sosyal ağlarda paylaş

oyle bireysellik değil o. Tek basına yapacağın hiç bir sey oyuna etki etmiyor. Oyuna etki edecek seyler 2-3 kişi istiyor yapmak icin.

Neyse herkes oynasın anlar zaten insanlar biraz mevzuyu. Şimdi boyle iyice oynamadan tartışmanın manası yok.

Ha bir de zirilyon tane invite gitti insanlara twitch'de falan neredeyse hiç stream bile yapan yok. Hearthstone hala en cok izlenen oyunlardan mesela. Ama blizzard'in mobasinin adi bile Geçmiyor hiç bir yerde. alfa diye diyeceksiniz belki de bana bile davet geldiğine göre baya baya Beta modunda adamlar su anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Oynamadığım Major Blizzard oyunu yok. Oynamadığım MobA da yok.
Yetememişsin muhabbetlerini geç.

Şu oyunda 4 kişi gezersen kaybediyorsun. O kalan 1 kişinin de rakibe yarattığı hiç bir tehdit yok.

Hadi bırak Furion'u Broodmother'ı bir lanede tek başına.. 15. dakikada girer baseine.

Bunda öyle bir şansın yok. O 5 kişiye 5 kişi gireceksin. Hero dizaynları da birbirine çok yakın yukarda bir arkadaşın dediği gibi.

Ateşli kılıcınızı, kanadınızı, tigerınızı size güzelce 5er eurodan satar; arkasına yaslanır bu Blizzard.

Diabloyu da ata bindirir.

Siz de TAKIM OYUNU abi inanılmaz diye dönersiniz.

Oyun motoru için hakkını vereyim nefis micro yapılıyor yalnız.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Ayrıca adamlar oyundan cok skin falan geliştiriyor. Oyun hakkında adam gibi bir iddiaları da yok skin satmaktan başka.

abi şu çok net belli..

OOOooO

jim raynor yeni gömlek giyiyo.. 8.99 euro

veriinnnn..

OoooO

illidan'nın kıçından bandana çıkıyo.. beyler 12.99 euro

verinnnn..

Oooo

diablo'nun agzına piercing takmışlar götünden de alev atıyo ama 7.99 eurp

veriinnn... hemen verin.. herşeyi alırlar artık burdaki.

şu oyun blizzard'ın para bankası. bu kadar net. apple'ın yaptıgı stratejinin aynısını blizzard şuan diğer oyunları için yapıyor ( sözüm wow'dan dışarı çünkü wow'u kaybediceklerini bildikleri için o eski ortamı yaratmak adına çok net adımlar attılar ) biz yapalım da bizim fanboylar zaten alır oynar , satarız itemları alırız paraları hesabı..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu elemanın tüm videolarını izledim. Oyun sürelerinin kısa olması güzel olmuş. Casual gang based sürekli action olan 15-20 dakikada sonuçlanan maçlar var.

Bence böyleside güzel. 70 dakika mücadele edip 1 tane kafasızın son itemi tamamlama macerası yüzünden ölüp tüm oyunun içine sıçamıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=uDpEXvAoO_g
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...