Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Ya işte dota gibi diğer mobaları beceremeyenler oynar. Sonrada adına "moba oynuyorum la" derler. Ahanda şuraya yazıyorum, şu oyun şu haliyle bile çıksa. Şu oyunu oynayanlar gelip dota 2 yi eleştirir ve kötüler. Fanboylar zaten oynar onlara lafım yok. En azından ne oldukları belli.

Birde eğer twitch de iş yaparsa bu oyun, karı kız stream yapar. Böyle adam öldürdüklerinde kalkar twerk yaparlar. İneklerde kanala doluşur, oyunun adı "çok oynanıyor" olur.

Zaten blizzard işi çözmüş ya. Elden geldiği kadar kolay oyun yapmaya çalışıyorlar. Hani lol i çin "7den 77 ye herkes oynayabilsin" diye böyle yapıyorlar diyordum. Beterin beteride varmış.

edik: çok smile kullanıyorum D:
Sosyal ağlarda paylaş

Creus said:

çalıştırabilir miyim beyler?

Emin değilim ancak çoğu servis artık bu imkanı sağlıyor. Direkt çalışmasa bile Battle.net patch yapıp halleder diye düşünüyorum.

Bana da gelmiş key ancak hesabın şifresini sıfırlayayım derken çok fazla denediniz dedi. "Chat"'le görüşmek için sıra bekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinowhatrecup said:

Yok invite atılmıyor. Arkadaşın varsa eğer bir ihtimal alpha'ya invite alma ihtimalin var. Alpha invite'ı da Amerika vizesi gibi olduğundan öyle oynayanlar ile arkadaş olmak yetmiyor. Belirli bir tarihten önce arkadaş olmanız filan lazım.

Şundan geldi bir sürü adama twitchde falan söylüyorlar :p

storm bir de bağlantın ne güzelmiş hangi tarife o (:D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...