Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

Ne yigit illidanlar agladi o heal timingi tutturulamadigi icin...

yeşil highlighti görünce 5 kişinin arasından çıkma gereği duymayan illidanlar

rehgar veya başka bir support ultisine rağmen yine de ölmeyi becerebilen illidanlar

eşref sen de mi onlardansın vay nub vay
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

GERGE said:

Bu ne yahu:

https://i.imgur.com/ut36l2M.jpg

Beta ama bu kadar da beta olmaz.

Ne kadar haklısın gerge, gerçekten bir oyundan beklenmeyecek eksiklikler.

En iyisi şimdi silip blizz bunu düzeltene kadar topiklerine bile girmemek.

gergenin postunu görür görmez gözlerim baltazarı aradı ya, grege ne adamsın ahhahaa
Sosyal ağlarda paylaş

Ben illidan i almadim bile. Sdfsd

Ama tutturulamadigina cok sahit oldum

Tori said:

Esh said:

Ne yigit illidanlar agladi o heal timingi tutturulamadigi icin...

yeşil highlighti görünce 5 kişinin arasından çıkma gereği duymayan illidanlar

rehgar veya başka bir support ultisine rağmen yine de ölmeyi becerebilen illidanlar

eşref sen de mi onlardansın vay nub vay
Sosyal ağlarda paylaş

oyun tam olarak f2p. tam olarak grindfest.

ancestral healing için short delay diyor. pvpde öyle short delay olmaz. long delay o. sayayım desen tooltipte miktar yazmıyor. 1.5-2 saniye arası birşey olması lazım. delayı anlatan herhangi bir gösterge, progress bar, animasyon vs. yok. sadece alıcı gösteriliyor. tutturulamasın diye tasarlanmış. oyun betadan çıkmadan değişir o ability. zaman meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 40 lvl olana kadar bayağı hero aldım, levellarken iyi gold geliyor. Sonrasında iş tamamen dailylere kalıyor; her win 30g falan veriyor mesela, %50 win ratio olsa 2 oyun = 45 gold. 4k'lık bir hero almak için 90 civarı oyun kazanmak lazım dailyleri dahil etmezsek.

Tabii uzun vadede oynayan herkes tüm herolara sahip olacağından ve muhtemelen ayda ya da iki ayda bir çıkacak heroları almak için her seferinde yeterli gold biriktireceğinden mantıklı. Eğer daha az efor isteyen bir farm sistemi olursa hem parayla hero satamazlar hem de tüm heroları alıp deneyip sıkılan bir kesim oyunu bırakır WoW'da content sonlarında olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Support oynarim sanirim sadece, onlarin hepsini alabilirim sanirim level capa ulasana kadar.

Malfurion bu arada bir MobA'da en cok eglendigim hero oldu simdiye kadar. Uzun bir sure bikip da yeni adam alacagimi sanmiyorum. Starter Bundle ile aldim onu ama 2k altinmis. Ucuz adamlar da iyi yani. Fiyati neye gore belirliyorlar acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

release date
en pahalı hero sylvanas şu an bundan sonra çıkan herolarda 15k falan olur gibi.
hero league içinde ayar çekmeleri lazım
5 tane 2k lık
5 tane 4k lık falan gibisinden sonra lol gibi yaparlar sanırım o fiyatları 2-3 yıl içinde dengelenir
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Bu arada simdilik guzel para geliyor ama 1-2 ay gecince kesilecek sanirim bu. Oyun f2p degil tam olarak sanki.

aynen başlarda güzel geliyor, 5lvl ol 2k al, 10lvl ol 2k al, zaten o leveller kolayca atlanıyor. çok fazla grind gerektiriyor oyun.

release date ama bi de şöyle şeyler oluyormuş; mesela anub 10 gün önceye kadar 10k iken birden 4k'ya indirmişler.

yeni çıkan herolar ilk 2 hafta 15k sonrasında 10k oluyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...