Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BASUR VE BINGILDAK

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

bende atar yaptım tıklamam etmem diye pc başında sonra paşa paşa tıkladım.

bir tek gözlüyle karşılaşmadığımı gönül rahatlığı ile söyleyebilirim, bir https://www.google.com/search?site=&tbm=isch&source=hp&biw=1920&bih=955&q=basur&oq=basur&gs_l=img.3..0l5j0i10j0l4.725.1341.0.1503.5.5.0.0.0.0.120.506.3j2.5.0....0...1ac.1.27.img..0.5.506.W99SxDxOltM değildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Xaenin said:

Sorieno said:

imamizer said:

bezlenen bebek pozisyonunu almıştır belki. yapıyorlarya filmlerde.

Bu isim aklıma gelmemişti. Ben "beceriksiz beden öğrencisi pozisyonu" olarak adlandırıyorum.

En sevdiğim pozisyon "affedilen tövbekar" pozisyonu.

Kaan bilgi lütfen.
Teşekkürler.

Secde eden günahkar bir kimsedir ki, secde ettiğinde tövbekar olur. Tehlikelerden kurtulur ve istediklerine nail olur. Günahları affedilir, günahları affedilen kimsenin hayatı ve ömrü uzun olur. Bacağı kafanın arkasına atmak suretiyle öne arkaya öne arkaya yarebbülalemin diyerek partner ile birleşme haline geçilir, bu birleşme esnasında eğer çiftlerden bir tanesi, birleşmeden önceki 6 gün içinde sevdiğine bir hata yaptıysa boynuna ufak öpücükler kondurarak özür diler.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Secde eden günahkar bir kimsedir ki, secde ettiğinde tövbekar olur. Tehlikelerden kurtulur ve istediklerine nail olur. Günahları affedilir, günahları affedilen kimsenin hayatı ve ömrü uzun olur. Bacağı kafanın arkasına atmak suretiyle öne arkaya öne arkaya yarebbülalemin diyerek partner ile birleşme haline geçilir, bu birleşme esnasında eğer çiftlerden bir tanesi, birleşmeden önceki 6 gün içinde sevdiğine bir hata yaptıysa boynuna ufak öpücükler kondurarak özür diler.

benim görsel algım daha yüksek, paint-grade görsel anlatırsak sevinirim.

teşekkürler.

iyi forumlar.

saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Sorieno said:

Xaenin said:

Sorieno said:

imamizer said:

bezlenen bebek pozisyonunu almıştır belki. yapıyorlarya filmlerde.

Bu isim aklıma gelmemişti. Ben "beceriksiz beden öğrencisi pozisyonu" olarak adlandırıyorum.

En sevdiğim pozisyon "affedilen tövbekar" pozisyonu.

Kaan bilgi lütfen.
Teşekkürler.

Ha abi sen bacakları kafanın arkasına atılarak kullanılan BLACK DAHLIA POZİSYONU'nu diyorsun.
Onu ben de başarılı buluyorum ama bazılarının kıa bir Yoga101'den geçmesi gerekiyor onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar SAFE SEARCH'ü sizler için yaptık. Kullanın.
Image Search'ün reverse search'ünü LAN BU KARI KİMMİŞ dolaylı yolundan zevk suyu aşkına öğrendiniz. Safe Search'ü de "safe search'ü kapatırsam meme var, açarsam meme de yok gore da yok" mantığından öğrenebilirsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...