Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BASUR VE BINGILDAK

yildirimokur

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Liebe said:

bingildak said:

liebe 10 yıl basurunu kaybetmeden hayatına devam edince herhangi bir aydınlanma, buff, achievement falan geliyor mu? mevzulara diğerlerinden farklı perspektifle bakma yetisi geldi mi mesela? 3. göz misali?

tabi canım adamın oturuşu değişiyor bir defa. görenler vay be çok taşşaklı, oturaklı, asil bir havası var diyor. bilmiyor ki aslında basur azacak korkusundan nazikçe oturduğumuzu...

şaka bir yana bendeki öyle kanamalı falan değil, ilk zamanlar böyle şişlik ve acıma vardı ama şimdi hafifçe bir şiş var acı macı yok o yüzden tedavi olma konusunda hevesli değilim, zaten götümün parmaklanması falan aklıma geldikçe sıkıntı basıyor suaheua ulan ya hoşuma giderse ya gizli homoysam uahesuahu

Şişlik yaptığında merhem falan sürerken dokunuyor muydun memeye "acıyor mu, acısı geçti mi" falan diye?

yok abi zaten parmak kadar ucu sokunca anlıyorsun ne olup bittiğini auehau
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Sorieno said:

Liebe said:

bingildak said:

liebe 10 yıl basurunu kaybetmeden hayatına devam edince herhangi bir aydınlanma, buff, achievement falan geliyor mu? mevzulara diğerlerinden farklı perspektifle bakma yetisi geldi mi mesela? 3. göz misali?

tabi canım adamın oturuşu değişiyor bir defa. görenler vay be çok taşşaklı, oturaklı, asil bir havası var diyor. bilmiyor ki aslında basur azacak korkusundan nazikçe oturduğumuzu...

şaka bir yana bendeki öyle kanamalı falan değil, ilk zamanlar böyle şişlik ve acıma vardı ama şimdi hafifçe bir şiş var acı macı yok o yüzden tedavi olma konusunda hevesli değilim, zaten götümün parmaklanması falan aklıma geldikçe sıkıntı basıyor suaheua ulan ya hoşuma giderse ya gizli homoysam uahesuahu

Şişlik yaptığında merhem falan sürerken dokunuyor muydun memeye "acıyor mu, acısı geçti mi" falan diye?

Nihayetinde soktun yani.
Tamam homoluğa hoşgeldin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Liebe said:

Sorieno said:

Liebe said:

bingildak said:

Nihayetinde soktun yani.
Tamam homoluğa hoşgeldin.

sağolun beyler hoşbuldum napak arada toplanıp sevişek mi beyler

http://www.ilaclarrehberi.com/wp-content/uploads/ilaclar/6194-1.png

procto gylvonol merhem bu işte bu arada :'(

2 numara :'(
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

hiç öyle bi pozisyon denemedim anasını satiim neymişsiniz be sfsdf

hadi oldu da yaptık hatunun orayı incelemesini için nasıl bir açıda sevişiyor olmak lazım abi ikiye mi katladınız hatunu

Çizerek açıklamaya çalıştım.
Ayrıca POV'u da ekledim.

Arkadaşlar dikkat edelim.
Hayırlı forumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Liebe said:

hiç öyle bi pozisyon denemedim anasını satiim neymişsiniz be sfsdf

hadi oldu da yaptık hatunun orayı incelemesini için nasıl bir açıda sevişiyor olmak lazım abi ikiye mi katladınız hatunu

Çizerek açıklamaya çalıştım.
Ayrıca POV'u da ekledim.

Arkadaşlar dikkat edelim.
Hayırlı forumlar.

benimki o pozisyona girecek kadar büyük değil. büyük olanlar düşünsün.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

abi onu öyle yapcagına sırtını değil yüzünü dön biraz daha zor oluyor daha çok eğilmek zorunda kalıyorsun tutturmak için ama göt sağlamda kalıyor

Yalnız burada, arkanı dönerek belden tutup momentumu arttırma şansın var.
Bir de bu açıdan anal münasebet çok daha kolay oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

kadın ve basurla ilgili ilginç bir anım var ama başım belaya girecek diye anlatamıyorum.

ayrıca keyif sigarası yaktığında matematik problemleri çözmeye çalışmıyorsan toplar cilalanırkende hiçbir yerini sıkmaz arkana yaslanır keyfini sürersin, erkeklik bunu gerektirir.

Bireysel yok. Lütfen contribute edelim.
Dinliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...