Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forumdaki enerji azlığı

Fin

Öne çıkan mesajlar

Noyzura tadında bir adam vardı Üni'de, spiritüel takılan, okuduğu kitaplar, muhabbeti vs aynı. Bir gün adamı kampüste üstünde atlet sıfır kol beyaz atlet, ayağında umut sarıkaya karikatürlerinde ki tuvatlet terlikleriye dolaşırken gördük, ama kafası güzel belli.

Ne bu hal derken adam ağır ilaçlar kullanıyormuş yeşil reçete, bir iki tane fazla attım, böyle oldu dedi. Zaten derdi ben sizin gibi algılamıyorum böyle bakınca ağaca yeşile, siyah görüyorum demişdi herşeyi. Değişik bir adamdı, ilginçlikler adamı olur ya aynen öyle bir tip, adam dalga mı geçiyor, yoksa kafayı kırdıda böyle mi konuşuyor, hani acımak ile alaya alma ruh hali içinde gidip gelirdi insan.

Aklıma hep o eleman geliyor noyzura diyince.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam ayaklarım kan revan içindeydi diyip sivrisinek ısırığı kıvamında iz gösteriyordu, boynumu ruhlar camla kesti şah damarıma giriyordu diyip pırıl pırıl boynu gözüken foto koyuyordu, yediğim hayvanların acısını çektiğim için et yemiyorum yiyemiyorum artık vegan oldum diyip ertesi gün triple whooper yediğini anlatıyordu. Tamam (hala dolandırmaya yönelik tavrından dolayı karşıt olsam da) ortama renk katıyodu falan da bu kadar stabillikten uzak insan illa ki banlanacak bir şeyler de yapmıştır, ama merak ettim şimdi neden gittiğini.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...