Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

bilizort'un her zamanki gibi paladin vb sınıflara karşı olan klasik nefreti. gameplay'de yerin dibine sokulur, oyunun konusunda ya corrupt olur ya da yenilip ölürler.

sınıfın şu anda efektif tek şey yukarıda regalya'nın yazdığı gibi grupların arasına kendini atıp hammertime ve bütün cd'leri basmak. 10sn içinde pack öldüyse ne ala. ölmediyse işiniz var.

goblin falan görürseniz düşürdüğü goldla yetiniyorsunuz. oyundaki en kötü single target dps çok net. trash pack temizliyor ancak, bir de melee elite.

öte yandan bütün bu güçlü veya değil olayı bir yana, bunlar rakamlarla oynayıp hallolabilecek şeyler, sınıfta genel bir tutukluk var oynanış şeklinde. böyle dümdüz ataklar, bir akıcılık, albeni eksikliği var, diablo'ya dümdüz 5dk boyunca vurunca anlıyorsunuz yani. barbar ve monk kadar oynanışı keyifli dersem yalan olur. sınıfları denemiş arkadaşlar anlayacaktır herhalde neyi kastettiğimi. en korktuğum buydu doğrusu.
Sosyal ağlarda paylaş

>be crusader
>get hammers
>own shit
>try other skills
>they all suck
>hammers
>get more skills
>they suck too
>more hammers

hammer olmasa mob kesemicez. crusader la oynarken bir mob kesicem diye sarf ettiginiz eforun, diger classlara kiyasla 2-3 kati daha fazla olmasi. olay burda kopuyor zaten.

blizzard classi eglenceli yapmamak icin elinden gelen herseyi yapmis ve evet oynanisinda ciddi sikintilar var katiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Benmi kazmayim diye dusunmuyor degildim iyi bari :)

Allahtan sabirliyimda oyle kesiyorum, agir aksak, oda masterda zorlarsam. Expert iyi yavas yavas kese kese gelisiyorum :)

Torment serisi yapamadim wizle cerez olan seyler bunda kazik..

Bana dedigim gibi hantalligi batti en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

valla kusura bakmayın ama halei fazla abartıyorsunuz. çok tek tip sesi var ve iyice kartlamış yani. short storyye göre 16 yaşında anajin olan female crusaderın, hancının kızının yaşı üstüne eski anajinle gezme süresi olarak da biraz eklersek, erken yirmilerde olması gerekiyor

sesine baksan neredeyse menopoz

yani iyi tabi ama bir grey delisle değil

kadının yaşına bak bir de dişi wizard sesine bak. japonyada iş bulur valla
Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

iyide femcrusaderi hale seslendirmiyor ki, su abla seslendiriyor

http://www.imdb.com/name/nm0569479/?ref_=fn_al_nm_1

hatta gecen gun muhabbetini yapmistik sam ile. ablanin kariyeri hepsini dover.

oha hiç dikkat etmedim
direk birebir aynısı lan karının sesi ahah

diğer rollerine bakıyorum da kadının "adult" sesi sabit ama yanında epey genç sesi de var
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben oyuna yeni başlamış biri olarak male witch doctor'ı amerikada taksicilik yapan bir hint doktorun seslendirmiş olduğunu duyunca çok sağlam sövdüm. act4 oldu cennete gittik sanki benim karakter esteban winsmore gibi "one day this place will be mine" diyecekmiş gibi bir beklenti içine giriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de anajinn değil zaten o karakter anlaşılan, hatta short story sonunda "benden başka crusader olabilir giden" tarzı bir ifade vardı.

en basidinden yeni anajinn full closed plate idi, bir de apprentice yok bizimkinin yanında. apprentice olmadan üstünde bir tunic ile maceraya atılmak konsepte biraz ters aslında ama o kadarını film icabı deyip geçiyorum.

ya arcane uyardım seni abi çok net, "hayır en kötüyü seçecemmmm" dedin yani ehu.
Sosyal ağlarda paylaş

hantal demistim hani :)

monku levellemye basladim, eger once bunlari levelleyip crusaderi sona biraksaymisim herhalde levellemezmisim bunu.

crusaderdan sonra monk serin sulara dalmak gibi.

bekleyelim duzeltsinler sunu.

agir tank class seven icin birebir gibi. ama fazla hantal be oyun icin. monkdan sonra daha cok goze batti bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...