Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crusader, Tartışma ve Build Paylaşım Başlığı

Sam

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
haydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yalan reklamla sattılar ya, lawsuit durum tam. :X

Mary Elizabeth McGlynn imiş seslendiren, major, mizukage, tsunade'yi de seslendiriyormuş. bakalım artık. :/

yalnız yerine dibine gömmüşler betada nerfleye nerfleye, beta feedback forumlarında herkes ağlıyordu, normal veya güçlü diyen tek kişi yok yılbaşından bu yana başlıklarda. build calculator'dan baktım cidden içler acısı durum. komedi komedi dmg'ler var, düzgün herşey 30sn cd'li filan. dahası gittim youtube videolarını buldum ability ve rune'lerin, oynanış şekli bayağı kasınç genel olarak. şu yamayı görmesem zaten almaktan vazgeçmiştim oyunu aslında.

umarım adam ederler ama "nephalem glory buff'ına +30sn" diye pasif konan sınıf yani, baştan güçlü koyarlar diye düşünür insan yeni sınıfı ama durum tam tersi olmuş, gene bir bilizort h8s holy warrior durumu yaşanmış klasik.

%30 dmg reduction olmayan tek melee sınıfı, akıl fikir.
http://www.youtube.com/watch?v=xIBcF_7KuAA
iyiymiş gene ya, bunu da kabul. hatta keşke milla maxwell'i de bu kadın seslendirseymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

maalesef 2025'ten önce olmaz ya o heh. neyse iyi güzel göstermişler de ne kadar ezik ve uzun cd'li ability'ler onu anlatmamışlar. law'lar mantra'lara ve war cry'lara kıyasla aşırı ezik, iki law birleşse bir mantra/cry kadar kıymeti yok. açsan ne olur açmasan ne olur kıvamında. bütün kuvvetli ability'ler hayvani 20-30sn cd'de. cd'siz ability'lerin çoğu kullanımı zor, tonla wrath istiyor veya aoe'si alakasız veya rastgele yerlere vuran şeyler, şuraya doğru kanalize edeyim dmg'yi yok işte bahtına kime çarparsa. komik komik placeholder ayarında şeyler var. buyrun skill calculator.

http://www.d3head.com/calculator/skill#zM9M89M89M89M89M89M8080808

ben beklentimi çok düşürdüm şahsen. ne zaman launch 1 ay ertesi millet sınıfı bırakıp kaçar, o zaman belki buff'lamaya başlarlar. yıl sonuna doğru belki ortaya iş yapar bir sınıf çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

varsa herkezin var, bu kadar çok uzun cd'li sınıf görmedim, hepsini de oynadım.

sınıf baştan oluştururken düşündükleri konsept yanlış bir kere, "zaten 2 melee vardı, bunu melee yapmak istemedik" nedir? 3 tane de ranged var o mantığa göre. yapın adam gibi melee, verin dmg reduction, madem aoe taunt diye skill koymuşsunuz.

başka da sınıf yok tek silah kombinasyonuna pigeonhole edilen, 2h, dual 1h, 1h shield filan giderken herkes burada herşey shield üzerine kurulu. e diyorsunuz pasif verdik 2h için, e yani mandatory olunca zaten bir pasifi yiyorsunuz kafadan. yani 2h + shield ve %10 yavaş bir sınıfı hardcoded olarak koysanız farkı yok, kimse gidip bir varyasyon yapamayacak ki.

cidden bilizort'a tekrar hayret ediyorum, sen git 5 tane sınıfı tamamen özgür bırak, sonra gel burada tek sınıfı tasarlamak için 2 koca yılın varken zçıp batır pigeonhole ile. bakın buraya yazıyorum sonra inanmıyor kimse bana "vaktinde demiştim" deyince: bunlar bir sonraki expansion, oyun, class revamp vs zamanı geldiği zaman "hata yapmıştık crusader'ı öyle kısıtlamakla" diyecekler yeni sınıflarının reklamını yaparken.

şu sınıf konsept olarak cezbetmese şu ability ve gameplay şeklini gördükten sonra hiç oynayasım gelmez. okudum, seyrettim, "ya şu ability'i kullanırım iyi görünüyor" diyebileceğim ne primary, ne secondary yok. "aha bu iyi" dediğim herşey 20sn cd asgari.
Sosyal ağlarda paylaş

http://eu.battle.net/d3/en/blog/13265004/a-new-ally-has-joined-the-game-guide-13-03-2014

B.net game guide sayfası eklenmiş, skill calc, lore, short story vs.

Hale konusunda: geçen yıl öyle dendi, artık kimler sıkmış bilmiyorum da o zaman bahsi vardı. Aynı kişinin birden fazla rolde olması gayet sık yaşanan bir olay oyunlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

evet, partinin tankı arkadan gelecek moblar öldükten sonra, bilizort'tan gene tasarım şaheseri. bot giyip gene default hıza erişememeyi ancak bu sınıfa verirlerdi zaten. kağıttan sınıf zaten, kalkan kullanırsa ancak barbara yaklaşıyor.

bir sürü cd'leri daha da uzatmışlar, 2sn at 25sn cd lmao kim kullanır onu.

şu ability'lerin son haline baktım da tiksindim resmen sınıftan, çok net en zayıf olacak bunu da buraya yazdım.

bu arada, o debuff max move speed limiti düşürüyor yani paragon lvl ile düzeltilebilecek birşey değil, gerisinde kalacaksınız herkes mov speed verdiyse gene.
Sosyal ağlarda paylaş

http://media.blizzard.com/d3/media/artwork/artwork-class-crusader07-full.jpg
konsepti beceriyorlar, tasarımda çuvallıyorlar işte gene bir bilizort klasiği.
http://www.youtube.com/watch?v=uT7bL8jwthc
şurada crusader tasarımcısı adam bayağı sorular cevap vermiş de "eh işte yaptık birşey bakalım oldu mu görecez, olmazsa numaraları bufflarız" filan demiş, kısaca ölme eşeğim ölme. ilk 20dk'de.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

evet, partinin tankı arkadan gelecek moblar öldükten sonra, bilizort'tan gene tasarım şaheseri. bot giyip gene default hıza erişememeyi ancak bu sınıfa verirlerdi zaten. kağıttan sınıf zaten, kalkan kullanırsa ancak barbara yaklaşıyor.

bir sürü cd'leri daha da uzatmışlar, 2sn at 25sn cd lmao kim kullanır onu.

şu ability'lerin son haline baktım da tiksindim resmen sınıftan, çok net en zayıf olacak bunu da buraya yazdım.

bu arada, o debuff max move speed limiti düşürüyor yani paragon lvl ile düzeltilebilecek birşey değil, gerisinde kalacaksınız herkes mov speed verdiyse gene.

At var dıgıdık dıgıdık gideriz diyecektim ki, cd 25 saniye imiş. Gerçi bu class bana hala cd reduction ile adam olabilir gibi geliyor. Pratikte görmek lazım.

Ben şu kalkan kullanımına zorlamalarını hiç sevmedim. Dual wield olsa neyse diyecektim. Build çeşitliliği olurdu.

One hand + shield kullanılacak gibi duruyor. Zira %15 çok fazla. Bi ayar çekerler gibi.

Onun dışında D2 Paladin ne güzeldi be.
Sosyal ağlarda paylaş

rakamlar, ability'lerin nasıl çalıştığını gösteren videolar filan herşey ortada. beta tester'ların yazdıkları gene ortada, b.net feedback başlıklarını açıp bakar isteyen hepsi public. köy var önümüzde, kılavuz da elimizde. daha ne lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...