Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

BlaCk said:

fizban said:

noyan'a acimiyorum, adam apayri bir diyarda da, noyan'a inanip onla ciddi tartismaya girenlere ve inananlara falan baya bildigini aciyorum lan.

abi eleman "u.....cu" kullandığını yalanlamıyor azar azar takıldığını itiraf etmişti bi 10 sayfa önce falan. eh brain damage'a yol açması da çok olası bir durum, bu yüzden farklı diyarlardaymış gibi hissediyor. Bu arada ninja ince ince trolle devam ediyor noyanı destekleyerek.

ninja , çeto falan sağlam allylarım patide. bir de çipetpet ve 0ne ile güzel bir gönül bağımız oluşursa bizi kimse tutamaz buralarda.

troll bir durum yok sadece aydinlanma konusunda fikrimi yazdim

ayrica ne kuaforu denmis bayan kuaforu.
ikinci olarak noyzura sama ben de once yanlis algiladigim icin ozur dilerim gercekten ben aydinlandigina inancim tam ve bundan sonra her turlu spirutuel arastirmasinda da yardim icin hazir olacagim cunku bizlerin sleeper larin malzemesi olmamak icin saklandigi ve bu arastirmalari sakli halde surdururken o buyuk bir cesaretle bunu dile getirmesi benim saygimi kazandi. onceden troll oldugum icin hepiniz enemy mode takilmaniz dogal ama noyzura sama yida yalniz birakmam ;)
Sosyal ağlarda paylaş

kiri said:

peki madem boyle isteniyor giderim sorun degil ama son birsey soyleyeyim sana bu yaptiginin fazlasi ile yasayacaksin ;) ben gidiyorum her nasilsa noyzura sama ya bir baska yonden ulasirim .haydi ninja gider ;)

ya sende herkesin lafına bu kadar ok deme ya . adamlar sana kendini tokatlada diyebilirdi. seni kabul edemeyenler kendi kendilerine debelensinler sen suki ni shiro kardeşim. ister fake ol , istersen troll , istersen gerçek farketmez ben senin olduğun halini ve enerjisini seviyorum. Lütfen kal paticikde bunu ben rica ediyorum ve beni seni sevmeyenler yüzünden kırma lütfen kal.
Sosyal ağlarda paylaş

noyan 30 yaşına gelmiş ve elinde kayda değer bir şey olmayan birisin.seni yakından tanıyanlar ne derece uçtuğunu anladıkları için seni akıl hastanesine kapatmaya çalışıyorlar.u...uların nasıl bir kafa yaptıysa sen "ben peygamberim,tanrıyım" diye dolaşıyorsun.narşist olduğun zaten kesin de bir de şizofreni belirtileri göstermeye başlamışsın o daha kötü.

para için kedi boku yiyen,forumu tarayıp her "noyan" ve "kas" kelimelerinin geçtiği konuya resimlerini koyan,bugün yine bir kızı hoplattım diye foruma yazan,para için yapamayacağın bir şey var mı sorusuna anan yanıtını veren,u....ulardan dolayı kafası uçmuş bir adamsın yani.ne bok olduğun belli,kendini dünyaya gelmiş en mükemmel insan olarak tanıtmaya çalışma burada.

ben hiç görmedim mesela tibetli bir rahibin forumlara gelip 10. kez adınlandım harikayım diye konu açtığını

oh be nefret enerjimi aoe yapacak şekilde saldım iyi geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

kiri said:

peki madem boyle isteniyor giderim sorun degil ama son birsey soyleyeyim sana bu yaptiginin fazlasi ile yasayacaksin ;) ben gidiyorum her nasilsa noyzura sama ya bir baska yonden ulasirim .haydi ninja gider ;)

ya sende herkesin lafına bu kadar ok deme ya . adamlar sana kendini tokatlada diyebilirdi. seni kabul edemeyenler kendi kendilerine debelensinler sen suki ni shiro kardeşim. ister fake ol , istersen troll , istersen gerçek farketmez ben senin olduğun halini ve enerjisini seviyorum. Lütfen kal paticikde bunu ben rica ediyorum ve beni seni sevmeyenler yüzünden kırma lütfen kal.

abi sen adamın şiirlerini okumadın galiba.

bir şiirini okudum 2 gram enerjim kalmadı.
adeta böyle emdi enerjimi.

http://4.bp.blogspot.com/-LFGIfHr60N8/TkJFhtl2JoI/AAAAAAAAAGc/kj4VxgwGwlg/s1600/18573_1214434076732_1105217674_30519916_4082772_n.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

astroloji aynı dakika içinde doğmuş ikizlerin tamamen farklı karakter yapısı ve kadere sahip olmasını nasıl açıklıyor noyan

elbette farklı olucaklar. astrolojik mühür sadece sana class'ı verir ama karakterlerin asıl özellikleri onun karmik yolculuğundan gelir ve sonsuzluk içinde birçok yaşam içinde yoğrulurken herkes birbirinden farklı özelliklere sahip olması çok doğal. İnsan çeşitliliği burçlaara göre kısıtlayamayacak kadar derin ve çeşitli.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

temsili görsel:

http://i920.photobucket.com/albums/ad47/taker-77/south-park-gay-orgy-pile.gif

asjdhgajasa epik bölümdü ..

Şaka bir yana hep dedim pati benim ilgi alanlarımda olan bir sürü süper adamı şanşı verdi bana. patiden çok sıkı dostluklarımın gelişmekde olduğumun farkındayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Noyzura said:

ninja , çeto falan sağlam allylarım patide. bir de çipetpet ve 0ne ile güzel bir gönül bağımız oluşursa bizi kimse tutamaz buralarda.

abv bu nasil bir ekip

Ekip bomba ama eksik kadro. Asıl ekip şöyle : Noyzura, Çeto , Ninja, 0ne , Çipetpet ve Ardeth.

şimdi bu adamların yanında ne alaka ardeth diyeceksin ama bence ardeth de aramızda olmalı. Aklıbaşında mülayım biri lazım ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

asjdhgajasa epik bölümdü ..

Şaka bir yana hep dedim pati benim ilgi alanlarımda olan bir sürü süper adamı şanşı verdi bana. patiden çok sıkı dostluklarımın gelişmekde olduğumun farkındayım.

noyan...ya klavyen dandik...ya kafan kıyak...ya türkçen gidik...
sorunu tespit et ve hallet :)
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Noyzura said:

Black-ice said:

Şimdi diyeceksiniz niye açtın? Lan ne biliyim hakkaten koymuş mu diye açtım.

insan ya merakdan ya da ......'dan sorun sorun yaşar derler . sen hem merakına hemde .....'mın şokunu yaşadım büyük geçmiş olsun umarım üstesinden gellirsin ;D

noyanım...
sakin...
her mesaja cevap yazma...
kaybediyorsun kendini.
ban yeme artık.

şu bizim hikayede yalan oldu senin açından ama ben fırsat buldukça ilavelere devam edeceğim.valla bittiğinde de yayınlarım,para mara koklatmam sana,ona göre :)yazarı da benim(önsöze yazarım 2 bölümünde ünlü astral çıkış ve fal ustası noyan the lightning'in katkısı var diye,o ayrı)...

yok abi cevap verilecek adamlara cevam veriyorum. Hiç verilmeceyecek adamları da es geçiyorum sıkıntı yok. Buraya kibar kibar yazdığım şeylerden de ban gelmez. sende lütfen ağzından çıkana dikkat et hoşuna gitmeyen şeylere dair beni uyarırken olabilecek güzel şeyleri söyle , kötü şeyleri değil =) tabi istediğin gibi konuşabilirsin ama bu benim ricam. ağzımızdan güzel şeyler çıkmasına özen göstermeliyiz hepimiz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...