Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

incdarkness said:

Noyzura said:

Cons said:

noyan astral seyahate ciktiginda gotu nasil koruyorsun

buraya yazdığım yazıda uzun uzun hepsini özetledim zaten.

ama kısaca özetlersem pratik çözüm olarak astral yaptığın yerin etrafına tuz dök bir daire şeklinde beyaz mumlar yak ve pala sento agacı yak tütsu olarak. pala sento agacının dumanı koruyucu ruhların yanına geçmesini sağlayan bir boyut açıyor ve güvende kalıyorsun. ama güvenliğini sağlamaz isen bedene girebiln varlıklar senin bedenini vessel olarak kullamabiliyor hatta seni öldürmeye bile çalışabiliyorlar. şah damarımın yanında 1cmlik bir kesik var ayna ile yapılmış olan. zar zor kurtardım kendimi yoksa gg oluyordum. aman dikkat . yattığın ve astral seyehat yaptğın yerlerde aynaların üstünü siyah bir örtü ile kapat ya da odanın dışına koy.

abi yeter saka dimi bu? egitim seviyesi yuksek patinin haline bak
Sosyal ağlarda paylaş

trap soru gibi geldi söylediğin ama hayır ben astral deneyimlerinde cinsel kafalara akmak yerine kozmik enerjiyi mass etmenin dorunlarına çıkıyorum.

soruna da cevap verebilirim ama dediğim gibi trap soru niteliğinde. o yüzden buraya yazmıyorum. iyi niyetle sorsan bile kötü niyetli insanlar saçmalaya müsayit anlayışın için teşekkür ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Hem insanları falla büyüyle kandırıp paralarını çırpıp hem de üzerine dünyayı sömürücülere ikiyüzlülere bırakmamaktan bahsediyorsun ya. E biraz edep ama.

defalarca anlattım senin için birkez daha anlatayım. dünya fantastik bir yer. öyle sana kabullendirildiği gibi kariyer yap gününün çoğu işinde geçsin sonra eve dön yemek ye uyumadan önce seks yap sonra arada çocuk yap yeni köleler şeklinde gelsin diye bir yer değil.

Seninle anlayışlarımız farklı olabilir. ama bil ki herkesin sahip olduğu kadar özgür iradesi var. ben kimseden zorla birşey istemiyorum. insanlar beni zorluyor onların taleplerini karşılamam için. buna saygı gösteremiyorsan biraz edepli takılıp çeneni tutmayı öğren. saygının sınırlarını kaybettiğin yerde kendini kaybetmeye başlarsın. kendini çok fazla kaybedersende kendini tekrar bulduğunda kendini çok hoş bir durumda bulamayabilirsin. bu yüzden kendini önemse ve ifade ettiğin şeyler sevgi ve saygı çerçevesinde olsun. bunu yapmak çok güç değil birazcık kasarsan halledebilirsin. halledemeiyorsansa benimle konuşurken saygılı olmaya beceremeyiorsan da susman daha fazla gereksiz konuşmaktan çok daha güzel olur. edep biraz , akıllı olmak zorunda değilsin saygılı ol yeter senden tek ricam bu.
Sosyal ağlarda paylaş

"Kimseden zorla bir şey almıyorum, aksine insanlar geliyor"

Senin mantığına göre dünyada "dolandırıcılık" diye bir suç yok yani? Hani tutarlılık?

Şirketi dolandırıp kasasını boşaltan adam da, kadınları kandırıp ırzına geçen muzcu şeyhler de masum yani sana göre? Yaptığın o çünkü, pek farkı yok.

Dolandırıcılık yapıp insan kandırıp sonra bunu eleştirene edepten saygıdan bahsetme lütfen.

Dünyada kariyerden ve planlı iş hayatından daha fazlası olduğunun farkındayım, merak etme. Ama bunları hedef edinip bunlara yönelirken edep, etik, karakter denen olguların da dışına çıkmamak lazım. Hadi illa çıktın, o zaman bari kendine sakla, "dur bakalım şuradan da 3-5 keko düşürür müyüm acaba harçlık çıkartırım" diye gelip burada övüne övüne anlatma.
Sosyal ağlarda paylaş

Bak ne diyorum sana.. beni anlamak zorunda değilsin sana bana SAYGILI OL diyorum. benimle konuşmak zorunda da değilsin ama bana dolandırıcı ve namussuz v.s. diyorsun ve bunlar kişisel hakaret suçuna girdiği gibi benimde kafamı fazlasıyla attıyor çünkü söylediğin sözleri haketmiyorum. Beni karşılaştırdığın insanlardan da değilim. beni şu an anlamayabilirsin ama buna şu an saygılı olmak ya da sessiz olmak zorundasın. Çünkü saygısızlığın ve sevgisizliğin yükseldiği yerde bunların tam tersi şeyler doğar.

Sana bu söylediğin hakaretlerden dolayı mahkemeye de verebilirim ama çok basit becerebileceğin birşey için bir birimizi germemizin manası yok. Ben kimseye zarar vermiyorum ama saygısılığın zirvesine çıkan insanlar bana kendileri saldırır. ben üzerime saldırıp beni parçalayan insanı tutup seni seviyorum derim ama kollarını tutarken orası burası morarır . o gider darp raporu alır ve mahmekeye verir çünkü zarar vermek istiyordur.

Birisi benim üzerime yürür senin ağzını burnunu kırarım der ben ayağa kalkar bana bir tane vur ve sabrımın sınırlarını kır bakalım ne oluyor derim gözlerine bakarım o insan korkudan dizleri titrer sonra gidip polise şikayet edip beni tehtit etti diye mahkmeye verir.

başka biri bana deli der ve onun deli olduğunu sözlerimle açıklarım ve o kişi delirip üzerime salrır tüm gücüyle yumruklar atar ama ben o kişiyi dövebileceğim halde sadece onu tutabidiğim kadar tutar ve öfkesi geçene kadar darbelerini tanklarım ve seni seviyorum derim ve o kişi kendine gelir..

AMA Rawerendor gerçekten senin gibilerle uğraşmaktan çok fazlasıyla sıkıldım. Sana sadece bana hakaret etme ve saygılı ol diyorum. saygılı olamazsan da sus ama bana hakaret etme çünkü ben henüz sabrım konusuna yeteri kadar ustalaşmadım. Saygılı ol ve bana hakaret etme azıcık edepli ol !
Sosyal ağlarda paylaş

neyse büyüklük bende kalsın. sen bana hakaret edip saygısızlığa devam edebilirisn ben seni ve yazdıklarını artık görmezden geliyorum. konuşulup muhatap alınacak adam var birde konuşulmayacak adamlar var. bunun ayrımını kendi huzurum için yapmak konusunda dengeyi bulmam gerekiyor. bana bu dersi verdiğin için teşekkür ederim. günün keyifle devam etsin..

@ rawevendor
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu ben senin edepsizliğini ortaya çıkardıkça bana adeta bir çelik ayna edasıyla "edepli ol!" demen çok güzel. Tam bir Tayyip Erdoğan taktiği. O da sever bu taktiği, kendisine yöneltilen haklı eleştiriyi karşı tarafa yıkarak imajı kurtarmaya çalışır.

Hayır, sana saygı duymak zorunda değilim. Niye olayım ki? Açık açık insan kandırdığını düşünüyorum ve bunu yapan bir insana saygı göstermem. Ve hayır susmak zorunda da değilim. Burası bir forum, tartışma ortamı. Amaç zaten konuşmak, yazmak. Eğer bundan rahatsızlık duyuyorsan yanlış yerdesin, forumu terkedebilirsin.

Hakaret olayına gelince, herhangi bir hakarette bulunmadım, dolandırıcılık yaptığını ve bundan dolayı etik konusunda ahkam kesmemen gerektiğini belirttim, ve şu mesajlarından sonra zaten buna itiraz etmemen gerekir, dediğin gibi mahkemeye gidersen de zaten kendi başını yakarsın, bir de dolandırıcılık davası eklenir başına :)

"Beni anlamak zorunda değilsin ama böyle şöyle" diyorsun, emin ol senin kullandığın aynı kalıpları muzlu şeyh de kullanıyor ve kendisinin haklı olduğunu anlaşılmadığını dile getiriyor. Farkınız yok yani. Dinlere dil uzatıp kendin aynı kulvarda yarışan bir şeyle geliyorsun, dahası "benimki terapi" diyorsun, e din de aynı öneriyi sunuyor zaten?

2 mesajında bir sevgi pıtırcığı imajı çizip birisi maskeni düşürdüğü anda "sabrıma hakim değilim, dağıtırım" diye Kurtlar Vadisi'ne bağlaman, daha doğrusu bağlamaya çalışman da zaten işin aslını ortaya koydu, iyi saklayamıyorsun kendini hehe.

Bir tanıdığın komşusunun kızı vardı. Ziyarete gittiğimde tanışmıştım. Kız meslek olarak "renk uzmanı"yım diyordu. Nedir bu renk uzmanı dediğimizde, "renkler insanı şöyle yönlendirir, dünyayı böyle yönetir" gibi çok konuşup hiçbir şey söylemiyordu. İşte kozmiktir şudur budur anlatıyor ama elle tutulur tek bir somutluk yok. İnsanların hayatını renklerle düzene koyuyor, yaşamlarındaki amacı gösteriyormuş falan filan. Bir tane somut örnek istediğimizde "Almanya'da bu çok gelişmiş mesela, bi tane makina var, hasta insana hastalığına göre renk veriyorlar, o renkle iyileşiyorlar" diye açıklıyordu. Hadi Almanya'yı makinayı falan geçtim, "renk vermek ne? ışık mı veriyorlar, ışımayla mı çözüyorlar" diye sorunca "e hayır, renk işte" falan diyordu. En son onda görmüştüm böyle abzürtlüğü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha aydınlandığını iddia edenin koyduğu gife bak.

Sonra gelmiş ruhtur astraldir kozmostur anlatıyor da ciddiye alınmayı bekliyor.

Noyzura said:

hayatta muhatap alınacak ve alınmayacak adamları seçmeyi bilmek lazımmış oh be en konuşulmayacak adamdan bile kendime ders çıkartıp rahatlıyorum oh süper birşeymiş bu ;D

Herkes sana forumun Melih Gökçek'i olarak bakıyor, hala "Ben muhattap almam hıh!" havalarındasın, böyle devam :D
Sosyal ağlarda paylaş

WoTlar derken?

Ehah, bu arada dolandırıcılık iddiamı fazla erken söylemişim, adamın son mesajlarından sonra anlattığı hikayelere gerçekten mi inanıyor diye şüphe etmeye başladım, o kadar değildir artık diyordum da artık emin değilim zeka ürünü postlarından sonra eheh.

hakkında en güzel tespit bir ekşi sözlük başlığında var eheh: https://eksisozluk.com/yazik-la-kimin-cocuguysa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...