Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

Noyzura said:

hatamı anladım ve hatamı tekrar etmeyeceğimi net bir şekilde içtenlikle ifade ettiğimde karşımdaki insan beni gayet net anladı. Ama sen olsaydın anlamazdın ve farkındaysan artık bu yüzden bir admin değilsin. benimle çok takıştığın ve kişisel duygularını görevlerine karıştırıp kendini kaybetmekde olduğun bir dönem adminlik görevini bıraktın. Bu bir tesadüf değil çok yerinde bir durum.

her admin senin gibi burada her saçmalayan adamla seviyesiz münakaşalara girmesi adminlik vasıflarına , yöneticilik vasıflarına uygun bir davranış değil. Bunu şu an sana ifade ettiğim için mutluyum. Eminim sana da güzel birşeyler ifade etmiştir. Şu an etmese bile elbet edeceğini hissediyorum.
SU AN ENERJIYI ALDIM, HAZMETTIM. TESEKKURLER MEDYUM NOYAN .

lan 'kisisel duygularimi', 'gorevlerime' karistirip, bu yuzden admin degilmisim ? ahahheaheaheauehauehauehauehauehaeu

Sen gülünce güller açar gül pembe. Aynen böyle tatlı tatlı takılmaya devam et sana bu gül pembe çok yakışıyor =)

Sadece şunu söylemek istiyorum. İmzanda hep" her pati bir gün ban hammerı tadıcak" yazıyordu. Ben hayatta patiden banlanmam diyordum ama sahura mı kalktın diyen adama (chrome) sahur bana kalktı diye free style makara yaptım diye banlandım. O zaman aklıma geldin cidden ban hammerı yedim waow diye. Ama ban hammer iyi geldi bana burada olmanın ve bir çok farklı insan ile etkileşim halinde olmanın değerini anladım.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

noyan'a acimiyorum, adam apayri bir diyarda da, noyan'a inanip onla ciddi tartismaya girenlere ve inananlara falan baya bildigini aciyorum lan.

sende benimle ciddi tartışmara kirmiştin beni ciddiye alıp. Acaba kendi kendine de acıma durumun söz konusumu yoksa bu konuda sadece diğer insanlara mı acıyacaksın kendi durumunu görmezden gelip ?
Sosyal ağlarda paylaş

sacrolash said:

o nası bi ban sebei ya
sahur bana kalktı ne demek ?
lel

demek ki banlanmam gerekiyormuş yani öyle olması gerekiyormuş . gerçekten de öyle oldu .. Hergün patiğe girip banım açıldımı diye kontrol etmeler. fake hesap açıp fake hesabımın kabul edilmemesi falan her gün acaba aktif oldumu diye kontrol etmeler. Burasını o kadar özledim ki değerini anladım artık daha dikkatli olurum heralde. Çünkü ban sebebim gerçekten çok komik bu yüzden bir daha böyle kafam güzelken trap sorulara makara cevaplar vermeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu işi paraya dönüştürmene itirazım yok. Bugün bile bunlar büyük spiritüel üstadlar bilgi birikimlerini bir kitaba döküp sonuçta bunun üzerinden para kazanıyorlar. Parayı yanlış, veya olmaması gereken birşey olarak görmüyorum elbette, çünkü onu bir araç olarak kullanmak, ve bu dünyada yaşamak için oldukça gerekli bir araç olduğunu görmek yeterli.

Bak ben insanların hayatlarındaki belli travmaların sıkıntıların, birikmiş zihinsel yorgunluğun başkaları tarafından farkedilebileceği, bunun daha farkında bir insan tarafından o karşıdaki kişide uyandırılabileceği konusunda hemfikirim.

Hayattaki koşulları, çevreyi, kendi fiziksel yapımızı vs bunları değiştirmeye çalışmakta, daha iyiye götürmekte elbette bir yanlış yok. Ancak benim sıkıntım aslında temele dayanıyor. Ben artık daha mutluyum daha güzelim, daha zenginim diyen insanların aslında görünürde birşey kazanmamış oldukları, sadece sorunlarının bir yenisiyle yer değiştirmiş olmasını görmelerini engelliyor. Bu da insanların birşeye bağımlılığını zihinsel olarak eskisinden daha fazla güçlendirdiğinden, ileride daha büyük bir şekilde sorun olarak ortaya çıkıyor. Daha zengin bir adamın paraya daha fazla takık olması, veya korkuyla yaşaması gibi...

İşte karşı tarafın uyandırılması, bunun idraki şeklinde olabilir. Bunu bu kadar nereden biliyorsun dersen, kendimden biliyorum. Açıkçası hayatta sorunlarımın durmadan yenisiyle ben birşeyleri düzelttikçe aslında ilerleme kaydetmediğimi farketmiştim. Bir çember gibi düşün, ilerlediğini düşünmene rağmen yerinde sayıyorsun, sadece sorunlar yer değiştiriyor.

Herkesin hayatında sorunlar vardır elbette, demek istediğim bu değil. Demek istediğim -keşke ben de yapabilsem- gerçek aydınlanma bu egosal durumdan kurtulabilmek, mutluluğu sevinci dışarıda aramak olmasaydı. Veya sorunun temelinin içeride bittiğini, dışarı koşulların bir yansıma olduğunun idraki olsaydı. Bu çok ütopik gelebilir ama gerçek değişim dönüşümün bu olduğunda, o zaman dışarıya bağımlılık da bir nevi azalabilir.

Yani dışarıdaki etmenlerde şu sorun var, benim vücudumdaki etkisi de şu negatif şekilde, demek ki ben bu sorunu düzeltirsem veya iyileştirirsem (daha çok spor yaparsam veya para kazanırsam veya güzel olursam gibi), o zaman o sorunlarımdan da kurtulurum. Bu belki salt o sorun için geçerli olabilir, ama sorunlar yenisiyle yer değiştirecektir. O zaman temel değişim dönüşüm zihin düzeyinde, egosal düzeyde ve dediğin gibi şimdi olmalı. Ama bu elbette kolay birşey değil, ve bu dediklerimden insanların hayatlarındaki şeyleri düzeltmesinde yanlış birşey olduğunu düşündüğüm akla gelmesin, hayır bu en doğal hak zaten. Ama ben daha temelde bir olgudan söz ediyorum. Maalesef şu anki hayatta çok da fazla gerçekleştiremediğimiz bir olgudan.

Bu yüzden consult ettiğin kişilere yardımcı olurken, onlara gerçekten yardımcı olmaya çalış. Temelde, onların ileride sahip olacakları güzellik zenginlik vs'ye de bağımlı olmamaları idrakini getir ki, senin kapını daha sonra daha depresif bir şekilde çalmasınlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:
demek ki banlanmam gerekiyormuş yani öyle olması gerekiyormuş . gerçekten de öyle oldu .. Hergün patiğe girip banım açıldımı diye kontrol etmeler. fake hesap açıp fake hesabımın kabul edilmemesi falan her gün acaba aktif oldumu diye kontrol etmeler. Burasını o kadar özledim ki değerini anladım artık daha dikkatli olurum heralde. Çünkü ban sebebim gerçekten çok komik bu yüzden bir daha böyle kafam güzelken trap sorulara makara cevaplar vermeyeceğim.

1 hafta 10 güne yine banlanırsın sen kasma çok
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Pipinin fotografini koydun diye banlanmadin yani?

evet zaten direk linki de koymadım öyle noyzuraninki.jpg yazın çıkar karşınıza deedim keslan.jpg yerine dedim. ama aynı konu üzerine insanlar çıplak zenci fotolarını direk koydular ve öyle bir durum olsayı onlar da banlanırdı. neden banlandığımı araştırdığımda noyzuraninki mesajlarım duruyordu ki üstüne adminlerde yazdı konuya iki gün bir sorun olmadı. Ama chrome sahura mı kalktı sorusuna verdiğim mesaj ertesi günü silinmişti ve bende banlanmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Noyzura said:

1 hafta 10 güne yine banlanırsın sen kasma çok

söylediğine dair çok eminsen bahse girelim mi ? Emin isen bahse gir , değil isen boş konuşma =) ne dersin ?
Sosyal ağlarda paylaş

sacrolash said:

hayır ban sebebinin o olduğuna emin misin hiç sanmadım
noyanınki.jpgdir
yoska sahura kaldırayım nolacak lol.

eminim. "sahura mı kalktın noyan" mesajı üzerine "sahur bana kalktı" dediğim mesaj silindi ve ertesinde olayın hemen banlandım. istersen search et ya da chrome'a sor belki kendisi report etmiştir beni dini duyguları çok sarsılmıştır.

belki dini duyguları güçlü bir admin vardı yada cipetpet de report etmiş olabilir. orasını bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

para için meydanda sütyen takan adamla niye bahse gireyim yahu, kasarsın banlanmayıp para almak için lol

herşey para değil istediğin bir kitap varsa ona dair bahsede girebilirim. kasacak bir durum yok önceki banım da çok geçersiz bir sebep idi dilersen sende kasarsın banlatırsın yani ne olucak =)
Sosyal ağlarda paylaş

kiri said:

ben android den yaziyorum

farkli olan kisim kisaca aciklayayim

eger qi sanati yada inyou chu chi sanati ile ugrasiyor iseniz yasami yorumlamaniz sorunlarin ustesinden gelmeniz kolaylasir ayrica baska bireylerin gelecek yada gecmis algisinida algilayabilirsiniz ayrica tek bir yol ve algi yok her bireyin kendi icsel qi sine gore bir yolu mevcut
ben daha cok ilgilenmek isterdim bu sanatla ama alt taban duzlem baglarim asafida tutuyor beni cunku evliligime sorumlulugum ve baharda gelecek bebegimiz icin daha hayatin alt taban duzleminde dolasmak zorundayim oyleki kuaforluk yapiyorum kisaca hayat ta tek bir yol ve aydinlanis yok

ŞU FÖNÜ BİTİREYİM HEMEN AYDINLANICAM. Aydınlanacak adam en baştan evlenip çocuk yapmazdı zaten zuh sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...