Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

Noyzura said:

kiri said:

peki madem boyle isteniyor giderim sorun degil ama son birsey soyleyeyim sana bu yaptiginin fazlasi ile yasayacaksin ;) ben gidiyorum her nasilsa noyzura sama ya bir baska yonden ulasirim .haydi ninja gider ;)

ya sende herkesin lafına bu kadar ok deme ya . adamlar sana kendini tokatlada diyebilirdi. seni kabul edemeyenler kendi kendilerine debelensinler sen suki ni shiro kardeşim. ister fake ol , istersen troll , istersen gerçek farketmez ben senin olduğun halini ve enerjisini seviyorum. Lütfen kal paticikde bunu ben rica ediyorum ve beni seni sevmeyenler yüzünden kırma lütfen kal.

abi sen adamın şiirlerini okumadın galiba.

bir şiirini okudum 2 gram enerjim kalmadı.
adeta böyle emdi enerjimi.

http://4.bp.blogspot.com/-LFGIfHr60N8/TkJFhtl2JoI/AAAAAAAAAGc/kj4VxgwGwlg/s1600/18573_1214434076732_1105217674_30519916_4082772_n.jpg

şimdi ninja aslında sadece ninja maskesi takmış başka biri mi nedir ? biri beni bilgilendirsin ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

şimdi ninja aslında sadece ninja maskesi takmış başka biri mi nedir ? biri beni bilgilendirsin ya.

ninja dediğin:
yıllar önce buraya arabesk rap tier şiirler yazdığı için dalga geçilmiş buna çok sinirlenip hepinizden intikam alacağım diye 2 yıl içinde öfke biriktirip sonra da bizi ben ninjayım diye kekleyerek intikam almış (?) birisi abi.

şu adama prim verme gözünü seveyim. nicki de soulbringer kontrol edebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

Mortis said:

noyzura ne oldu nasıl zengin oldun ya, ben anlamadım konuyu

One Piece ve hougyokuyu buldum herşeyi ve hayali gerçekleştirebiliyorum kendime dair ve bunu da isteyen herkese öğretebiliyorum. Böyle zengin oldum ;D

ben seni pazarlarım. baya televizyoncu var etrafımda bu aralar

Hayırdır yeni bir canlı türü mü keşfettin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Noyzura said:

ninja dediğin:
yıllar önce buraya arabesk rap tier şiirler yazdığı için dalga geçilmiş buna çok sinirlenip hepinizden intikam alacağım diye 2 yıl içinde öfke biriktirip sonra da bizi ben ninjayım diye kekleyerek intikam almış (?) birisi abi.

şu adama prim verme gözünü seveyim. nicki de soulbringer kontrol edebilirsin.

bunun farkındaydım ya. Bi kere bana birisiyle olan konuşmasının mailini atmıştı ve attığı mailde yanlışlıkla beni de çekiştirdiği bir yeride gelmişti ve o durumu da çok salakça toparlamaya çalışırken aslında onun oynamakda olduğu karakter olmadığının farkına varmıştım ama mevcut hali iyiydi ve insanlar birşeyleri oluyormuş gibi davranırken kendilerini aştıklarını bildiğim için hiç dokunmamıştım aksine hep savunmuştum. Şu an kendisi olarak iyi biri olduğunu düşünüyorum =)
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi çok yazık ama ya..

Yazık mazık ama en azından kimseye senin gibi "sen benim kafaya hayatın boyunca erişemezsin" gibi saçma cümleler kurmuyorum. Herkes kendini aşabilir ve taşabilir. Artık birilerini aşalayıp ve kendinden küçük görüp saçmalamalarına son ver çünkü herkes ve herşey olduğu gibi iyi ya da kötü. Artık bunun farkına var, varamıyorsan da saygılı ol.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

Noyzura said:

Mortis said:

noyzura ne oldu nasıl zengin oldun ya, ben anlamadım konuyu

One Piece ve hougyokuyu buldum herşeyi ve hayali gerçekleştirebiliyorum kendime dair ve bunu da isteyen herkese öğretebiliyorum. Böyle zengin oldum ;D

ben seni pazarlarım. baya televizyoncu var etrafımda bu aralar

olur moruk güzel olur ama outfitlerimi falan yenilemem lazım onlarla uğraşmak için izmire geldim. websitemi falanda yaptırayım sonrasında yapıştırrrrr ;D
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

BabacumMostors said:

abi çok yazık ama ya..

Yazık mazık ama en azından kimseye senin gibi "sen benim kafaya hayatın boyunca erişemezsin" gibi saçma cümleler kurmuyorum. Herkes kendini aşabilir ve taşabilir. Artık birilerini aşalayıp ve kendinden küçük görüp saçmalamalarına son ver çünkü herkes ve herşey olduğu gibi iyi ya da kötü. Artık bunun farkına var, varamıyorsan da saygılı ol.

yani erişemediğin için zaten algılayamayıp sadece "sen milleti aşağılıyorsun aşalıyorsun" diye yorum yapabiliyorsun ki yine bunu kanıtlar nitelikte dönüşlerde bulunuyorsun, senden başka kimseden de böyle bir eleştiri almadım üzgünüm.

senin malzeme bu kadarsa benim yapabilecek bir şeyim yok üzgünüm, nekkaa ekmek okkaa köfte
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Noyzura said:

BabacumMostors said:

abi çok yazık ama ya..

yani erişemediğin için zaten algılayamayıp sadece "sen milleti aşağılıyorsun aşalıyorsun" diye yorum yapabiliyorsun ki yine bunu kanıtlar nitelikte dönüşlerde bulunuyorsun, senden başka kimseden de böyle bir eleştiri almadım üzgünüm.

senin malzeme bu kadarsa benim yapabilecek bir şeyim yok üzgünüm, nekkaa ekmek okkaa köfte

Suki ni shiro yani türkçe söylersek kafana göre takıl güzel çocuk ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...