Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

kiri said:

Bulundugunuz duzlem sizi anlayamaz cunku sistem yogunluk olarak arap kokenlidir. ve araplar buyuk bir karanligin icinde kalmis durumdadir.

siz ne sekilde kanit gosterirseniz gosterin sizi kendi baglamlari disinda yorum getiremezler

dunyada bu tip konumlar ve aydinlanmalar icin belirli yerler mevcut bu sebeble kor olmus bir bireye korlugun disinda birsey ifade edemezsiniz

size tavsiyem aydinlamaniz eger cok buyuk olaylara aciklik getirebiliyorsa Mason bireylerle bu konuyu acin ve konusun cunku sizi en iyi o duzlemde onlar anlayacaktir

tekrar tesekkurler

sıs la capon
Sosyal ağlarda paylaş

kiri said:

Bulundugunuz duzlem sizi anlayamaz cunku sistem yogunluk olarak arap kokenlidir. ve araplar buyuk bir karanligin icinde kalmis durumdadir.

siz ne sekilde kanit gosterirseniz gosterin sizi kendi baglamlari disinda yorum getiremezler

dunyada bu tip konumlar ve aydinlanmalar icin belirli yerler mevcut bu sebeble kor olmus bir bireye korlugun disinda birsey ifade edemezsiniz

size tavsiyem aydinlamaniz eger cok buyuk olaylara aciklik getirebiliyorsa Mason bireylerle bu konuyu acin ve konusun cunku sizi en iyi o duzlemde onlar anlayacaktir

tekrar tesekkurler

anlamıyor ya tek care akıl hastanesi diyorlar ama herkese ayna tuttugumun farkında değiller. kendi delilikleri ile yüzleşiyorlar aslınnda. ama A Beautiful Mind kafasına girmişler sen herkesi sözlerinle etkileyip ikna edebiliyorsun falan. diyorum tamam kopan bir nokta var ama ben bir günde hazır olamamam proction tekniklleri kasıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yav hacıt ben böle çok aralardan dalıyorum da, şimdi başka boyutlardasınız, çakralar açılmış falan filan tamam eyvallah da noluyo yani sonunda gelip yine aynı yeşil(turuncu) siteye aynı sol tıkı yapıp aynı yeni mesaja basıp aynı klavye tuşlarını tuşluyoruz lan ne farkediyor yani hayatta, zihninle mi yazıyon mesela onları noluyo merak ediyorum

ha bi de mesela aynı yazım hataları falan, ne bilim yani şu yukarıdaki yazıyı okuyup da OHA ADAM AYDINLANMIŞ LAN diyemiyorum ve doğal olarak aydınlanmış birinden farklı bişeyler bekliyorum ne bilim yazındaki her harfle akrostiş yapman falan lazım bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ben android den yaziyorum

farkli olan kisim kisaca aciklayayim

eger qi sanati yada inyou chu chi sanati ile ugrasiyor iseniz yasami yorumlamaniz sorunlarin ustesinden gelmeniz kolaylasir ayrica baska bireylerin gelecek yada gecmis algisinida algilayabilirsiniz ayrica tek bir yol ve algi yok her bireyin kendi icsel qi sine gore bir yolu mevcut
ben daha cok ilgilenmek isterdim bu sanatla ama alt taban duzlem baglarim asafida tutuyor beni cunku evliligime sorumlulugum ve baharda gelecek bebegimiz icin daha hayatin alt taban duzleminde dolasmak zorundayim oyleki kuaforluk yapiyorum kisaca hayat ta tek bir yol ve aydinlanis yok
Sosyal ağlarda paylaş

herşey mümkün ama ben bir aydır paticige giremiyordum

bugün herşeyi mümkün kılabililiyorsam paticigede banımı kaldırayım dedım.

önce zihinsel olarak patıcıgı hayal eetttım aaa burası sonsuz rahat sacmalayabıldıgım super bır mekan ve ben dın ıle alay ettıgıgimden oturu banlandın falan ramazan ama animeciler , gamerlar ve siyasetçiler oldugu gibi arada hayatımda epik karakterler de patıden cıkıyor burada takılmalıyım dedim ve derdimi anlattım bir daha ve kendi kendimi asmam ve hatamı anlamamdan dolayı affedildim. tekrar öyle insanların inançlarıyla ilgili makara kukara yapmıcam. başka bir yol bulmam gerekli ki banım açıldı.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

Noyzura said:

dostum aydınlanma süper birşey ama hardcore da zor birşey. sevgilim hapise attırmaya çalışıyor , ailem akıl hastanesine yatırmaya falan çalışıyor ve bu konuda hırs falan yapıyorlar ;D bana deli diyorlar ama çevremde insanlar delirmiş gibi geliyor bana çok.

akıl hastanesini anladım da, hapis ne alaka ya hahahah

hayatımın aşkı bana diyor sen kendini bilge sanıyorsun ama keyif düşkünü bir seks bağımlısısın. hapise gir ve gör o zaman kadınsız kalmanın kafasını .. adeta hardcore bir şekilde

ah bebeim ben seni sadece doyumsuzca sevdım ve hep sevmek istedim sen bana neler ettin.

thank you for everythıng and
i love you and you know it
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...