Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

Direnişde en önde durabilmek nedir bilir misin ?

hocam herşeyi yap da şu muhabbeti yapma ya. bilirim amk polisten kaçarken herkes koştuğu ben yürüdüğüm için otomatik olarak en önde (arkada) oldum kaç kere çok matah bişeymiş gibi sen önde durdun ben arkada durdum o şurda durdu bu burda durdu bııdbıdıbdı

saol tavsiyen için ama ciddiye alamayacağım. istediğimi yaparım. benim bedenim , benim yaşanmışlığım istediğimi de istediğim şekilde ifade ederim. herkesin doğrusuna göre yaşarsam kendim olamam. yine de söylediğin için teşekkür ederim. direniş anılarımdan kitap bile yazabilirim çünkü çok fazla şey yaşadım. bunu ifade etme özgürlüğüben sahibim sen de istediğin gibi düşünme özgürlüğüne sahibim. ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

yapamayacağını söylemedim zaten yapma dedim çok fark var aralarında
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

hocam herşeyi yap da şu muhabbeti yapma ya. bilirim amk polisten kaçarken herkes koştuğu ben yürüdüğüm için otomatik olarak en önde (arkada) oldum kaç kere çok matah bişeymiş gibi sen önde durdun ben arkada durdum o şurda durdu bu burda durdu bııdbıdıbdı

saol tavsiyen için ama ciddiye alamayacağım. istediğimi yaparım. benim bedenim , benim yaşanmışlığım istediğimi de istediğim şekilde ifade ederim. herkesin doğrusuna göre yaşarsam kendim olamam. yine de söylediğin için teşekkür ederim. direniş anılarımdan kitap bile yazabilirim çünkü çok fazla şey yaşadım. bunu ifade etme özgürlüğüben sahibim sen de istediğin gibi düşünme özgürlüğüne sahibim. ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

aman abi bu türkçeyle yazma lütfen. direndiğin ağaca yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

noyz ailen ne diyor bu yaşamına ?

ayrıca yaşlılık planın nedir ?

kafayı çekip boyut değiştirme ile bi yere kadar. merak ettiğim hususlar bunlar

açıkçası şoktalar.. ama alışmaları zaman alıcak onlara karşı anlayışlıyım. zamanla beni anlarlar. şu an enerjim ve zekam normalden kat ve kat farklı boyutlara çıktı. Çünkü zihimi ve enerjimi kullanmanın yepyeni bir level'ına geçtim. çevremdeki sular da dalgalandı tabi ama kimsenin olmamı istediğim kişi olmak zorunda değilim. şuan bazı şeyler güçlerine gitse bile an be an artan başarılarımı gördükçe beni kabul etmeye başlayabilirler. benim için sorun değil çok seviyorum onları ve kendimden ödün vermeden başarılara hayallerimele birlikte koşuyorum.

Ben bir kukla değilim ve olmak istediğim kişiyi gerçekleştirmek en büyük önceliğim. Bunu kabul edenler eder , edemeyenlerde bazı şeyleri sineye çekmesini bilmeli. Arada güçlü bir sevgi varsa ki ben var olduğunu biliyorum . taraflar bir birine sevgisini korur ve anlayış gösterirse hiç birşey bozulmaz. Bozulsa bile sorun değil hayat bir oyun , nothing is true, everything is permitted .

yaşlılık planım ise immortality . tabi bu esnada doyasıya bir şekilde aydınlanma okullarında ve dünyayı gezerek paylaşmak istediğim herşeyi paylaşarak ifade bulacağım. Kitaplar yazıp , mükkemmel müzikler besteleyeceğim. Müzik ve yazma backroundum var zaten. Bunun dışında modellik ve oyunculuk da yardırabilirim.

Sanatın ve üretmenin her aşamasında olan bir tanrısal insan idolü olarak yaşantıma devam ediyorum .

zihnim parayı ve fikir üretmek konusunda çok atif. sayısız projem var. onları gerçekleştirmekteyim .
Sosyal ağlarda paylaş

Lyv said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

aman abi bu türkçeyle yazma lütfen. direndiğin ağaca yazık.

bebeim gramer polisiği yapma bana. çok düzeltmeye meraklıysan sana para vereyim yazım hatalarımı düzeltmek ile ilgilen hem bedavaya yapmazsın hemde basit imla hatalarından böyle bok sineği gibi etrafımda uçuşan tiplere gıcık olurum.

Düşünsene master yoda'ya salağın tekinin gidip "devrik cümle kuruyorsun baba ya " muhhabeti yaptığını. birisi daha paticikte bana gramerden sataşmıştı ve ona şöyle demiştim :

Dediğim gibi ara ara laf sokup sataşmayı seviyorsun. Görmek istediğim ilginin farkındayım. Tatlı bir kız olursan benimle sataşmadan da seninle ilgilenebilirim. yaramazlığı çok seviyorsan bunu daha cazip yolları var. Sevgiler
Ama son olarak eleştirini kabul ediyorum. Beynim normalde olduğundan 8 9 kat daha iyi çalışırken bunu kelimelere dökmekte zaman zaman zorlanabiliyorum. ama her geçen gün daha iyi oluyorum bir önceki andan. türkçeyi de fixlerim sorun yok. saol uyarı için. seni seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Noyzura said:

Xenocide said:

Noyzura said:

yapamayacağını söylemedim zaten yapma dedim çok fark var aralarında

aradaki farkın farkındayım ve sana söylediğim şeyde çok net. bana ne yapmamamn gerektiğinin söylenmesi hoşuma gitmiyor kim olursa olsun. elbet tabsiyelere açığım ama bunlar daha ılımlı bir dilde olmalı. geçip karşıma "bunu yapma" dersen seni dikkate alamam ve gülüp geçerim. anlatabildim mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Mc_Lovin said:

Noyan,

burada aydınlanacağına ekşi sözlük'te aydınlansaydın bu kadar zamandır, şimdiye generation y'yi kafalamıştın. Biraz açıl şöyle.

oraya da geçerim .. 9 entry girmiştim. 10. entryide gireyim hatta yeniden hepsini yazayım yeni geliştirilmiş beynimle. sonra orada da yardırım ama orada üye olana kadar t.v. , medya v.s. akar yani ulaşırım her nesile. .
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

adam daha üçte üçte

bu daha başlangıç ya.. 2 hafta olmadı daha aydınlanalı ve aydınlanmanın sonu yok. her gün bir önceki günden daha iyi oluyorum . zihnimin ve bedenimin ne kadar hızlı bir şekilde güçlenmekte olduğunu anlatamam ama git gide daha fazla masterlayacağım kendimi aydınlanma böyle birşey. aydınlanıp kalmazssın olduğun yerde sürekli yükselirsin . daha çok fırın ekmek yemem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Biraz okudum konuyu da; aydınlanmış bir kişiye göre fazla sinirlenilmiş sanki.

çağımızın büyük ustalarından biri olan OSho'yu bilirsin. O yeni çağın aydınlaşmış ustalarının isa modeli gibi tokat yiyince diğer yanağını çeviren bir tip olmadığını anlatmaya çalışıyordu. Eski buddhalardan farklı olarak ZORBA BUDDHA tanımlaması yapıyordu. Bu Zorba Buddha hem aydınlanmış hemde karanlığın da güçlerine ve enerjilerine hakim.. Çünkü bu sistemi düzeltmek ve tam bir bütün olmak için hem light side hemde dark side'ın güçlerine hakim olmak geliyor.

çok sevgi dolu ve anlayışlıyım ama yumruklarımı sıkmam gereken vakit saniyede 8-10 yumruk atmaktan çekinmem. Çok süper bu his ... eskiden çoğu zaman sadece hippiler gibi pozitif ve pasifittim. şimdi ise hala çok sevgi doluyum ama etrafıma karanlık çok güçlü bir enerji yayılıyor. BU karanlık hiçliğin enerjisi ve içinde hiçlikten doğan sınırsız gücü de barındırıyor. Müthiş bir his.. kafam güzel falan değil kesinlikle ama kendiliğinden çok iyi ve bunu korumak için beslenmem , v.s. herşeyim değişiyor. Aşırı mutlu , gururlu , kendinden emin, sevgi dolu ve iyi niyetli hissediyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Noyzura said:

ama bana ne yapamayacağımı söyleme lütfen.

ne yapmayacağımı söylemişsin ama burada :(

http://www.daviddarling.info/images/black_hole_in_space.gif

evet söyledim bu bana bana dair ne yapamayacağım ile alakalı. Sen istediğini yap ama bana ne yapamacağımı söyleme diyorum. istediğini yapmakda özgürsün ama hayatında ama kendi sınırlarımı kendim çizerim bunu bir başkası çizemez. sen kendine mukayit ol ben kendime oluyorum diyorum. Hala gereksiz laf oyunları yapmak istiyor musun ? Bundan zevk mi alıyorsun yoksa beni hala anlayabilecek zihinsel fonksyonu oturtamıyor musun ? içtenlikle cevap ver bende ona göre sana açıklamaya çalışacağım ya da seni serbest bırakcağım . Anlayamadığım birşeyi için çok fazla zaman kaybetmeye ya da seni zorlamaya gerek yok.

şimdi beni anlayabildin mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Llama said:

adam daha üçte üçte

bu daha başlangıç ya.. 2 hafta olmadı daha aydınlanalı ve aydınlanmanın sonu yok. her gün bir önceki günden daha iyi oluyorum . zihnimin ve bedenimin ne kadar hızlı bir şekilde güçlenmekte olduğunu anlatamam ama git gide daha fazla masterlayacağım kendimi aydınlanma böyle birşey. aydınlanıp kalmazssın olduğun yerde sürekli yükselirsin . daha çok fırın ekmek yemem lazım.

masterlayacağım derken mastırbasyon mu yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

yildirimokur said:

Noyzura forumda masturbasyon yapıyor resmen.

yeni güçlerimi test etmem gerekiyor. paticiği seviyorum ve burada kafası zehir gibi çalışan adamlar var. onların tauntları ya da kelime oyunları ile hem kendimi test ettiğim gibi test sonucu da iletişim ve ifade buglarımı eş zamanlı olarak fixliyorum. AÇıkçası çok zevkli ve faydalı şuan burada olmam.

Söylediğim herşey de anlamak isteyen herkes için nimet niteliği taşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...