Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3. Defa Aydinlandim

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Soris said:

Siz geyik geçiyonuz ama adamda medyum tipi var bir arkadaş demiş küpe filan diye küpeyi takar bandanayı sarar birde göze makyaj filan yapar astroloji falan filan sen gör ondan sonra olayları. Bu adam 2-3 seneye sabah programlarına çıkmazsa bende bişi bilmiyom a.k

1 sene tr 5 sene içinde ise worldwide. ne yazık ki çok fazla şey biliyorum ve bildiğim herşey arasında inanılmaz kombinasyonlar kurabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

Noyzura said:

BeIlow said:

Bu fal işlerinde iyi para var valla.

Benim kız arkadaşta doğum haritası bakıyor filan seansları 600 700 tl civarı. Ulan bana beleşe bakıyor yinede istemiyorum ama çok meraklısı var arkadaş. Anlamadım gitti boşuna o kadar çalışıyoruz gibi geliyor. Kafaya bişiler tak, küpeler filan ortamı ayarla birazda bişiler yap parayı kırıyon :D

Hayırlı olsun bu arada. Benim hatunda aydınlanma üzerine aydınlanma yaşıyor. Garip konular falan

değerini bil eşinin. bu aralar cok kel alaka arkadaşlarımın manitaları böylr tapılası kutsal kadınlar çıkıyolar aklım kaçıyor.

olm 600-700 lira seans ne yahu?!
nasıl memleket oldu olm burası?!

masonlar bir seans için 5000 6000 dolarlar dönüyor cetocum.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

dostum aydınlanma süper birşey ama hardcore da zor birşey. sevgilim hapise attırmaya çalışıyor , ailem akıl hastanesine yatırmaya falan çalışıyor ve bu konuda hırs falan yapıyorlar ;D bana deli diyorlar ama çevremde insanlar delirmiş gibi geliyor bana çok.

akıl hastanesini anladım da, hapis ne alaka ya hahahah
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:

çok coolsun noyzura, sana veresim geldi, selam

geçen gün sahillerdeyiz. arkadaşlarımın rakı yapası geldi . benimde beyin süper çalışıyor ve herkese aşık olabiliyorum ve aşık edebiliyorum falan. gözüme kestirdim bir hatunu. 10 numara süper hatun böyle dedim hayal et gerçek olsun ama bir baktım en iyi dostlarımdan mega bir alpha erkeği dostum da ona yazılıyor.

sonra bu ikimiz arasında bir mücadeleye dönüştü ve kim daha alfa erkeği yarışmamız başladı. kız da süper cool bir şahıs öyle kimsenin kolayca yanasabilceği biri değil.

enerjimi öylesine serbest bıraktım ki artık tutku alan etkisi falan derken kız süper ahenkde düşmüyor enerji traplerime. sahile gielim dedim kumsala indik ellerimi kollarımı gömüyorum bu esnada kızın kalbine giden yolun yolcusuyum ve rakibim olan dostumda full emotional pvp kafasındayız kim kalbini alıcak diye kızın.

baktım dostuma alpha erkekliğinin zirvesine cıkmıs sahil güvenlik mekanınının kulesine bir elinde damacana ve diğer elinde kazma falan. hemen tırmandın bende yukarı. enerjiler şelale ve bende bu pvpde geri durmamamm gerekiyordu. sonra asagı da indik falan.

o esnada hem o hem ben ve hastası oldugumuz kız falan var . bi açtım bankai'yi ... serbest bıraktım tutku enerjilerimi

mega alpha erkeği olan dostum şortunu indirdi "noyan yeter ben vericem artık senin yüzünden cinsel tercihlerim değişiyor lanet olsun" diye ... dedim topla donunu dostlugun yeter üstü kalsın ;D

sonra herkes dagılırken kızla birlikte mentorlarımdan birinin yanına giderken arabada bir parça çalıyordu of yani
Sosyal ağlarda paylaş

Bulundugunuz duzlem sizi anlayamaz cunku sistem yogunluk olarak arap kokenlidir. ve araplar buyuk bir karanligin icinde kalmis durumdadir.

siz ne sekilde kanit gosterirseniz gosterin sizi kendi baglamlari disinda yorum getiremezler

dunyada bu tip konumlar ve aydinlanmalar icin belirli yerler mevcut bu sebeble kor olmus bir bireye korlugun disinda birsey ifade edemezsiniz

size tavsiyem aydinlamaniz eger cok buyuk olaylara aciklik getirebiliyorsa Mason bireylerle bu konuyu acin ve konusun cunku sizi en iyi o duzlemde onlar anlayacaktir

tekrar tesekkurler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...