Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ALLAH ALLAH ALLAH

-Deno-

Öne çıkan mesajlar

Masticore said:

Metro mu ? Hahaha kusura bakma,sen hak etmisin abi... Ölmedigine sevin bence,oyle teselli et

Metro tekel oldu yahu başka seçenekmi var? Geçen sene Varanı aldılar bu sene de Kamil Koçu, işte bazı güzergahlara çalışan bi Ulusoy var diğerleri hep yerel/ufak firmalar. Sahibi İstanbul otogarın da dernek başkanıydı en son içeri girmişti, çıkmış şimdi tam kral olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

Masticore said:

Metro mu ? Hahaha kusura bakma,sen hak etmisin abi... Ölmedigine sevin bence,oyle teselli et

Metro tekel oldu yahu başka seçenekmi var? Geçen sene Varanı aldılar bu sene de Kamil Koçu, işte bazı güzergahlara çalışan bi Ulusoy var diğerleri hep yerel/ufak firmalar. Sahibi İstanbul otogarın da dernek başkanıydı en son içeri girmişti, çıkmış şimdi tam kral olacaktır.

Hala iceride degil mi o ? Saglam ceza aldi. O da ciktiysa hayat katile, mafya ya gzl valla
Sosyal ağlarda paylaş

senin dediğinin tek doğru olma ihtimali 11 yıl + müebbetle yargılanıyordur, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştır, duruşmaları sürüyordur. veya beraat etmiştir direkt.

bu tutuklama gözaltı vesaire çok karışıyor, topik mi açsam ne nedir diye ya aslında. haberleri yazanlar da saçmalıyor sık sık, bilmeyen adam haliyle karıştırıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bende gecen gece yolculuk yaptim. Adam klimayi oyle bir acmis ki icerisi bildigin elma deposu. Uyuyakalsan sabaha cikmazsin. Elemana soyledim bu ne boyle kisin biraz olucez lan diye. Abi fan en dusugunde zaten diyor.

sabah eve geldim deli gibi bir basagrisi mide bulantisi vs 2 gun surdu. Klima yerine derin dondurucu taktirmis adamlar haberleri yok ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Uçakla gitmek otobüsle gitmekten daha uzun sürmese 4 saatlik yolu bile uçakla gidicem ben, sen yaptığın işe bak.

Bir de metrodan almışsın, gerçek kötüler turizm gibi bir şey metro.

Bu arada Pamukkale de bayağı düşürdü kaliteyi, bir tek Kamil Koç kaldı adam gibi.

Otobüse binmek zorunda olanlara;

Kamil Koç > Ulusoy/Varan/Pamukkale > all > Metro diyim aman.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...