Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:

Obsidian Entertainment is currently developing a AAA RPG led by the creators of Fallout, Arcanum, and Vampire the Masquerade Bloodlines.

https://beyond-gaming.net/2017/09/10/obsidian-entertainment-currently-developing-aaa-rpg-led-creators-fallout/

https://www.reddit.com/r/Games/comments/6z7cxs/obsidian_entertainment_is_currently_developing_a/

obsidian yeni oyun yapıyormuş.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni haber degil yaklasik bir senedir(?) biliniyordu. AAA oldugunu hiiiic sanmiyorum.

feargus agzindan kacirinca tekrar haber olmus ama post-apo oldugunu onceden belirtmislerdi.

bu ikili neye dokunsa klasik oluyor :P keske yeni haber dusse. gerci orada bahsi gecen tim cain sunumunu izleyince umarim her soyledigini oyununa uygulamaz diye icimden gecmedi degil. dava satisi da soz konusu.
Sosyal ağlarda paylaş

Post-apoc a dair bi açıklama yoktu ya ben hatırlamıyorum. Hatta codexte baktım orda da kesin değil yazmışlar, fergüsün F:NV göndermesi yüzünden kesin post apoc diyen siteler var ama net bilgi yok.

AAA değil de AA olur, sonuçta unreal motorunda arcanum/fallout benzeri yeni IP ile bi oyun yapıyorlar, tyranny kalibresinde bişi yapmazlar. Sanırım bu oyunu ya kendileri yayınlayacak ya da IPsi ellerinde kalacak şekilde anlaşacaklar, fergüsün en çok üzerinde durduğu nokta o oldu bu haftaki röportajlarda.

Bu arada codexte yine bilgi damlacıkları var, biowhore senior yazarlarından birini işe almışlar Chris L'Etoile diye, ME1-2 ve DA:O'de çalışmış, ME:3 bitmeden ayrılıp ben böyle bitirmezdim diye hafif de bi internet draması çıkarmış.

Son olarak eurogamer iptal edilip yıllar sonra tyranny e dönüşen stormlandsle ilgili baya bilgi yayınlamış, tabi o zamanlar xbone launchu için düşünülen bi action oyunu falan. http://www.eurogamer.net/articles/2017-09-08-stormlands-and-the-million-man-raid-obsidians-cancelled-xbox-one-exclusive
Sosyal ağlarda paylaş

arcanum IP'nin baskasinin elinde olmasi lazim. mahkemede baslarini agritmayacak cakmasi olabilir.

axedice said:

Post-apoc a dair bi açıklama yoktu ya ben hatırlamıyorum. Hatta codexte baktım orda da kesin değil yazmışlar, fergüsün F:NV göndermesi yüzünden kesin post apoc diyen siteler var ama net bilgi yok.

tim cain'in konferans konusmasinda soyluyor veya en azindan ima ediyor olmasi lazim. sanirim onu buralara bir yere sen linklemistin.
Sosyal ağlarda paylaş

Arcanum actiblobda evet. Onun için de yalvarmışlar ama kotik hayır zaaa çekmiş, haliyle bu yeni IPye dönüyorlar. Fergüsün son PR-röportaj dalgasında IPler elimizde kalacak diye bu kadar bastırmasının altında sırf obsidianın kaybettiği IPler yok yani. Journey to the center of arcanum hatırlarsanız fps olarak çıkacaktı troika batmasaydı, şimdi UE4 enginele yaptıkları cain/boyarsky projesi büyük ihtimalle onun fikirlerinden baya bişi içeriyordur.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

https://www.youtube.com/watch?v=GCuUAAKObjw

kendimi aldatılmış ve kirlenmiş hissediyorum :(

Asassin's Creed baştan sona kendini mükemmel zannedesin oyunu zaten. O yüzden de ilk oyununa zar zor katlandım, ikincide baydım. Bi de Black Flag'e 1.5 saat falan tahammül edebildim o da Black Sails hatrına.
Sosyal ağlarda paylaş

frictional games (amnesia, soma, penumbra) iki oyun uzerinde calisiyormus. uzak gelecekte cikacak ikincisi icin kendi motorlarini yenileyeceklermis.

said:
The first project is in full production, and about 80% of the team is currently working on it...
I'm afraid I can't go into any details on this, other than to say that the project will be horrific in nature.

There will be no release this year, but we hope to announce something during the first six months of next year.

As for the other project, we've been a bit delayed due to new tech taking longer than anticipated to develop...
This game will be less about direct, visceral horror, and more about the player gaining an understanding of different concepts.

tamami icin kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

Mortal Kombat Komplete Edition (MK 9)

ve

Injustice : Gods Among Us Ultimate Edition

ikisi de %75 indirimde, 7,75 liraya geliyorlar baya uygun. İkisinin de reviewlar iyi baya, bakalım deneyeceğiz haftasonu.

MK9u 10u çok sevdiğimiz için aldık, 10un 1v1i falan zaten eğlenceli de bide bi single player campaign yapmışlar aman tanrım 1980lerin B-typeları yanında sundance filmi kalır öyle bi action flick. Hani so bad so good türü tam, hanımla baya eğlendik oynarken. Sanırım 9un da benzer bi single player campaigni varmış.

Injustice de baya iyi yorumlar almıştı denemek istiyordum ama bunlara ilk çıktığında para vermeye değmiyor, şimdi tüm karakterler skinler vs. + indirim olunca dedim gelmiş zamanı. SFV i hala almadım mesela bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...