Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Arkaaşım döüş oyunu oynuyoruz nesi kejıl. Çocukken ataride oynardık şimdi steam sayesinde evimizde oynuyoruz misler gibi. Mameden açınca aaaa, steamden alınca ooooo. Çifte standarta karşıyız!

mortal combatın kendısı casual. baya kötü bi oyun bide
Sosyal ağlarda paylaş

gonul ister bu kadar iyi original IP'ler cikarmis bir sirket onlara geri donsun veya yenilerini yaratsin ama muhtemelen WB middle earth bas gec diyordur. o sebeple su asamada en iyi senaryo o IP'lerin taseronlara emanet edilmemesi olur. inanin bana cunku fear 3 oynadim. :/
Sosyal ağlarda paylaş

bahsedilmis zaten eurogamer'da da, no one loves forever'in IP haklari kimde belli degil ehue, bildigin kayip Activision'da mi WB'de mi falan kimse bilmiyor

o kadar kimsenin umrunda degil ki direkt download edebildigin site mevcut, cnd falan yemedi mainstream oyun medyasinda haberi cikmasina ragmen: http://nolfrevival.tk/

o yuzden taseron falan imkani yok ehe
Sosyal ağlarda paylaş

tyranny gibi pay-to-win ve mid-game eklentiler istemiyorsaniz ankette DLC ve season pass olan seceneklere hayir diyin. season pass fiyatina da sifir degil 5 dolar diyin. sifir diyenleri kaale almayacaklari belli. nasil olsa 5 dolara season pass yapmazlar. oyun 60 dolar olsaydi, DLC bassaydik gibi onermeler oyuncular icin hayra alamet degil.
Sosyal ağlarda paylaş

ben 15/15 dedim, pahalı oyuna ucuz sezon pass olmaz her halükarda. 5$ da 0 demekten daha kötü bence ciddiye alınma bakımından, 0 için en azından "almıyorsanız bunu seçin" demiş ehu. gönülleri 30$ isteyecektir her halükarda anketin %100'ü daha düşük istese de.
Sosyal ağlarda paylaş

Obsidian sırf paradoxun bu dlc şenaniganlarından hoşlanmadığı için gitti pillars2yi versus evil diye bağımsız bi yayımcıya dağıttırıyor. Kendi iplerinde kendi yollarını çizmek istiyorlar survey ondan, gönül rahatlığıyla 0ları falan basabilirsiniz. Ben witcher / en kötü white march şeklinde olursa para veririm yoksa vermem diye oyladım.

İlerde tyranny gibi kendilerine ait olmayan IPlerle yaptıkları oyunlardaki DLC politikasını değil de (southparktır new vegastır yine bunların kontrolünde değildi) pillars 2 ve unreal enginele yaptıkları cain/boyarsky projesi gibi kendi IPlerini etkileyecek bi anket.
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddiye almayacaklari secenegi oraya koymazlar diye dusunuyorum. Direkt 0/0 yapistirdim. Witcher disinda gercekten verdigin fiyata deger DLC sayisi o kadar az ki. Bunun haricinde cok fazla abuk subuk eklenti de DLC adi altinda satiliyor. Komple karsiyim bu sisteme sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...