Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

tümor markerlarında %75 civarında azalma görünmüş son testlerde.

sosyal medya=kanser

treatment ta herkesin markerlar dusuyor. kemoya baslamislardir gene muhtemelen.

o spotlari karacigerde gorduyse GG. malesef. kacisi yok.

umarim hic birimiz 70 yasindan once karsilasmayiz boyle bir seyle. cok zor is.
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma said:

:)

Playing an RPG about being a shopkeeper in an RPG

http://www.pcgamer.com/playing-an-rpg-about-being-a-shopkeeper-in-an-rpg/?ns_campaign=article-feed&ns_mchannel=ref&ns_source=steam&ns_linkname=0&ns_fee=0

http://store.steampowered.com/app/381120/

Güzel fikir..

Racettear geldi aklıma. Şu shoppe keep'i takip ediyorum da ea diye bulaşmadım. Deneyen oldu muydu?
Sosyal ağlarda paylaş

Namessar said:

Bone said:

mekanik klavye master race olmak istiyorum ben de

https://www.youtube.com/watch?v=fRjCeTLKoLo

g510 kullaniyorum. mekanik degil. mekanik basina gectigimde bir avantajini gormedim, kafa sisirmesi harici.

6 ayda tuşları adam gibi basmamaya başlıyor kullandığım herhangi bir membran keyboard'un, video baya aptalcaymış.
Sosyal ağlarda paylaş

g510s i yillardir bozamadim. 4 sene oldu herhalde. hic bir sorun cikarmadi. ofiste de eski g510 umu kullaniyorum. ilk nesil olan. o da 7 sene olmus. (alim tarihine baktim simdi) onda da tik yok. hardcore gamerim ve deli rapor,sunum vs hazirliyorum. bol typing de var yani.

oyunlarda mekanik keyboardun bir artisini ya da eksisini gormedim. tok ses cikariyor ve bazilari baski hissini seviyor o kadar. tusu dibine kadar bastiran bir adam degilim. bana mekaniklerin uc tipinin de ek bir faydasi yok.

napiyorsunuz da bozuyorsunuz bu keyboardlari o kadar hizli?
Sosyal ağlarda paylaş

tus hissiyatini seveni anlayisla karsilarim. kimi o tusa basinca yaylanmayi da hissetmek istiyor. onu da anlarim acikcasi. mekaniklerin de sertliklerine ve sesi ne zaman verecegine gire tipleri var. onlar da tek tip degil zaten. dolayisi ile bu sebeplerden kullananin basimin ustunde yeri var.

bir de bazilari sesi duymak tusa bastigini boylece anlamak istiyor. ama bunlar hep tercih meselesi.

bir gaming mouse larin birbirinden farkinin aksine bir performans artisi yok mrkanik keyboardun. etkisi cogunlukla psikolojik. membrane keyboardla siz ne yaparsaniz ayni hizda ayni efficiency de yapabiliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

daha az travel distance var logitech g serilerinde. ayrica tus bir yerden sonra mekanikte direnc gosterir. ozelligi o. bu bilege cok iyi bir sey degil.

membrane de olsa gaming keyboard bunlar. karpal tunel sendromundan bahsediyorsak mekanik keyboardda tipine gore cok daha uzun travel distance var. parmak ve bilek hasari ihtimali daha fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...