Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Sam, 15.09.2023 00:28 tarihinde dedi ki:

bütün sektörü elleriyle epic’e teslim ettiler gibi gerçekten inanılmaz. insider trading iddiaları ilginç, acımadan kafalarına vurabilirler ama.

Unreal Engine'de 2D hâlâ çok kötü diyorlardı. 2D tayfası Godot'a kayar herhalde.

Sosyal ağlarda paylaş

post altındaki yorumlar fazlasıyla gerçekçi. geri adım atsalardı atarlardı şimdiye kadar, marketing saçmalıkları bu yazdıkları başka bir şey değil. ve millet geleceğini inşa edeceği bir zeminin zaten sallantıda olduğunu gördükten sonra kolay kolay tekrar aynı yere uğramazlar artık. 

gerçi hoş, İstanbul deprem için bir mezarlık desek de tıklım tıklım dolu hala...

Sosyal ağlarda paylaş

FUT modunda kadınlarla erkeklerden karışık takım kurulabiliyor mu ki? Sadece ayrı ayrı oynanıyorlarsa özelliklerini birbirleriyle kıyaslamanın pek bir anlamı yok. Eğer karışık takımlar kurulabiliyorsa orada baştan bir yanlışlık var zaten.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Haaa resimdeki oyuncu kadınmış şimdi dikkat ettim.

Peki fut kartları nedir bizim çocukken sakızlardan çıkan futbolcu kartları gibi bişey mi? Fenerde çok güzel frikik atan bi adam vardı Nielsen diye, taa uchenin zamanlarında oynayan. Onun kartıyla herkesi yenerdim.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...