Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

ea<>amazon primeda aynısı olmuştu bana, amazon heasbını değiştirdim meğerse 1 ea hesabına ömür boyu 1 amazon link edilebiliyormuş.. böyle saçma iş olmaz ea forumlarında kaymıştım hatta bunlara halen mesaj atan varmış ahah https://answers.ea.com/t5/Origin-Mac-Client-Technical/Linked-Accounts-Found-Amazon-connection/m-p/10480367#M115482

bunlar ubi<>gp bağlantısında aynı şeyi yapmış gözüküyor, özetle yeni gp hesabını yeni bir ubi hesabı açıp ona bağlayıp kullanacan gp ile ubi oyunlarını oynamak istiyorsan.

Sosyal ağlarda paylaş

ya şu bitmemiş oyunları release edip durmaları oyunlardan soğutmaya başladı beni iyicene.

küçükken crackli oyunu indirir bi oturuşta bitirirdik, hiç patch gereği filan da duymazdık. 

bugün ise parayla aldığımız oyunda patch beklemek zorundayız oynayabilmek için.

bir de bundan seneler önce crysis, farcry vs muhteşem grafikleri varken redfall gibi SÖZDE nextgen denilen oyunların bu grafiksizliği nedir anlayamıyorum 😞 

Sosyal ağlarda paylaş

bir on dakika izledim oyun dunyasi cok tatli geldi bana ama yorumlarda onu da gommusler. gomulmedik ogesi kalmamis hatta. kisa seyirde bile dusmanlara dair caba olmadigi bariz. combat o sebepten cok kotu duruyordu.

bu oyunla birlikte bas tasarimcilardan birinin arkane'den kopusunun yapisal bir degisimin semptomu oldugu asikar oldu. yeni duzeninin simdilik artilari multiplayer da olabilmesi ve yeni oyun dunyalari denemeleri. minimal cabayla AAA hit kovaliyor gibi duruyorlar. deathloop uzerinden 1.5 sene kadar olmus. o kulvarda bu tempoyla pek bir sey olmasi zor. neydi, ne oldu diyecegimiz firmalarin basina yazacagiz gibi duruyor. uzucu.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben de indirmeye değer mi diye 1 saat stream izledim. Yapay zekası yok bile denemez. kötü olmak için özellikle programlanmış gibi. Hiç olmasa daha iyi. Cyberpunk ın release i yanında efsane kalıyo🙃

df tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kizillelma, 09.05.2023 23:23 tarihinde dedi ki:

Bungie wins yet another lawsuit against Destiny 2 cheat sellers

LaviCheats ordered to pay $6.7m USD.

Bu hile yapanlardan 3-5 tanesini sallandırmak gerek..

olum niye bu hile yapanlara irl ceza kesmiyolar harbi? yasalandırsınlar, para cezası falan bişi olsun yani temel insan hakkı mı online oyunda hile yapmak 😒

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...