Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

Duygucuk, 23.02.2023 21:56 tarihinde dedi ki:

Kızlı erkekli arkadaş grubu için oyun önerisi var mı? Bıktım lol oynamaktan. Moba, mmo, mobil, pc fark etmez. En son Albion denedim ama hiç anlamadım.

Ultimate Chicken Horse  - en iyi parti oyunu bu net.

Overcooked ya da overcooked 2 - keyifli ya baya kaos oluyor. Ama bölümler arası zorluk eğrisi amatörleri baydırıyor bazen

Genital jousting - Alkollüyken komik, değilken daha hızlı bayıyor

Mustafa benzeri brawlerlar seviliyorsa seviliyorsa TMNT ya da 99 vidas olabilir. TMNT özellikle baya iyi oyun

Bu arada tabletop simulatorda monopoly falan bile varmış yeni görüyorum. E alınır o zaman bu

Sosyal ağlarda paylaş

o daha acilis fiyati:

Will the game be priced differently during and after Early Access?

“Yes, KSP 2 will sell for $49.99 (SRP) during Early Access, and we expect that the price will be raised at 1.0 release.”

hamdolsun 20 sene yetecek oyunumuz var ucuz alinmis ve birikmis 😅

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 24.02.2023 23:44 tarihinde dedi ki:

ulan bi kız msj atınca aç gibi 30 tane cevap gelmiş, bizler yazsak 30 gün sonra biri görür belki peahhh

abi şunu yapmayın nolur lol

baĞyan nicki görünce cevap atmayalım mı nedir, bırakın ayrımcılığı. sen de sor sana da cevap yağdıralım. ❤️

• Uzuldum 1
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros, 25.02.2023 08:25 tarihinde dedi ki:

abi şunu yapmayın nolur lol

baĞyan nicki görünce cevap atmayalım mı nedir, bırakın ayrımcılığı. sen de sor sana da cevap yağdıralım. ❤️

Şu baydı cidden ya. Gotumuzun killari agardi artik "covop vormok ucun soraya gordonoz" muhabbetinin miadi doldu bence

Xenocide tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Duygucuk, 24.02.2023 11:09 tarihinde dedi ki:

Stardew Valley güzel gibi ama saatlerce multiplayer oynama imkanımız yok. O tarz en son Don't Starve oynamıştık. Görselleri çok güzeldi.

Open world ve öyle çok savaş odaklı olmadan ortaklaşa bir şeyler üretmek üzere No Man's Sky bence güzel seçim, alternatifi Terraria (pixel art baymazsa) 

Sosyal ağlarda paylaş

ben şu an oynuyorum hogwarts'ı. daha çok fazla ilerlemedim ama harry potter dünyasını seven birisi her türlü sever oyunu. kendini tekrar eden görevlerde bile etraftaki detaylar yüzünden sıkılmıyorsun. ama harry potter evrenin sevmeyen kişiler için ortalama bir açık dünya oyunu olarak kalabilir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...