Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PC Gaming #2

axedice

Öne çıkan mesajlar

takip edebildiğim kadarıyla moba bitti, crafting/survival kafası bitti. battle royale hype'ı var.

(bitti dediğim "önüne gelenin yarısı bitmiş oyunu steam'e early access diye atıp max %80'ine kadar bitirip sahipsiz bıraktığı oyun türü" olması bitti. yoksa tür öldü anlamında değil, tutunan tutundu oynanıyor vs o ayrı.)

sonraki ea shitstorm'u ne olur, fikri olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

takip edebildiğim kadarıyla moba bitti, crafting/survival kafası bitti. battle royale hype'ı var.

Oyunlarda bu konu hep oluyor. Yavaş yavaş BR konusuda bitiyor PUBG eski popülerliği yok. Fortnite free to play olması sebebiyle LoL gibi oyuncusununun bir kısmını tuttu. Sıradaki Hype'ı yakalamak önemli.

Baktım gritty/realistic bir oyun tuttu hemen cartoony, free to play ve böle saçmma dance emotelu felan versiyonunu yapıp koyucan piyasaya. direk piyasa liderisin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ben oyun yaptım, oyun hikâye yazıyoruz notepad'te, hikâye gönderilen bir öncekine puan veriyor hikâye ekliyor txt dosyasına.

şimdi japonların bu mantıkta bütün text editörleri yayından kaldırması lazım. lol.

olm şu teknolojiden anlamayan hukuk ne zaman bitecek, bitsin artık. yaz abi işte kod giriyorlar kaydediyorlar en süper pikaçu ekliyorlar save'lerine diye. oyun firmasına göre etkileşimsiz edit yasal olmayabilir falan de bari(ki bu bile tartışılır)
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

sirketi almadan sadece IP'i almislar oda ilginc, rimworld tarzi birseyler cikar artik 10,000 dlc potansiyeli olan, planet architect.

cunku sirkette alabilecekleri bir sey yok. prison architect'in cekirdek kadro senelerce iki kisiydi ve biri pazarlamaci. tek kisi sayilabiliriz.

introversion kesinlikle vizyoner bir firma. fakat is gelistirmeye gelince hobi olarak icra ediyorlarmis gibi bir izlenim birakiyorlar. paradox'un ayni arketipte oyun yaptirtmasi daha iyi sonuclar verebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...