Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

Evet.

Crafting eklemişler oyuna galiba?
Çözemedim ben.

dün gemler 0.60 dan falan satılıyordu, bazıları 0.12 0.17 arası koyuyordu insanlar o 0.12den alıp 0.50lerden falan baya gem sattılar.

ben 0.39dan koymustum mesela, 0.50 0.60 olanlar satıldı, benimkiler satılmadı :S

acaba dedim belli süre mi geçmesi gerekiyor görünmesi için, yoksa anında görünüyor mu merak ettim.

en ucuz benimki olmasına ragmen satılmadı.(bir de kendi itemimizi pazarda göremiyoruz dimi)
Sosyal ağlarda paylaş

bi oyun oynadım şimdi diretide.ya ben bu kadar utanmamıştım bi oyunda heralde ruslar nasıl katlanıyor buna.

3 tane türk varmış ben bilmiyorum tabi. oyun başladı direk şeker kutusuna gittik bu türk arkadaşlarla ben adamlara saldırıyorum bu sırada onlar toplasın diye . 2 kişi öldü 3. skeleton beni öldürecek artık ben "goooo gooo" yazıyorum :D 2 adamda 30 tane şeker oldu bnlar hala topluyor .ben öldüm adam gelip 1er hit le ikisini öldürdü tabi.

ben sinirlenip bu kadar aptal olunamaz diyince kıyamet koptu.
adam bana "lan sus 1 kere vurdu öldüm" diyor.üstüne 3 de mikrofondan bütün sülaleme saymaya başladılar hatta sanki suçlu benmişim gibi report filan dediler karşı tarafa.lan aralıksız 10 dakika nasıl küfür ediyosun onu geçtim hatalısın
üstüne ben o kadar küfüre rağmen küfür etmediğim halde "ilkokul bebesi" diyorsun nasıl bir ırkız lan biz.

ek: karşı taraf bile "wtf are you guys doing" dedi lan 68 vs 0 filandı yani daha roshan çıkmadan
Sosyal ağlarda paylaş

sehzade said:

ya bende cok mallarla karsılıyorum da , reportluyor gavatlar bu yetkililer direk report saysıına göre ceza mı veriyorlar öylese yapabilecegimiz birsey yok mu , nooba noob diyoruz diye 9 kisiden report yiyorum ya

sistem otomatize, o raporlara kimse bakmıyor. Belirli bir süre içinde belirli sayıda raporlanırsan otomatik olarak ceza alıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

aynı party'den birden çok kişinin raporlaması pek etkilemiyor, daha çok "pattern"e bakıyor sistem. Tabi bu valve'ın iddiası, benim de gördüğüm bir takımın gaza gelip raporlamasından kimse ceza almıyor. İstikrarlı bir şekilde raporlanman lazım. Sürekli ceza yiyen biri varsa mod inceliyor, en fazla yaptıkları bildiğim community ban, yine de hesap bile kapatabilirler isterlerse.

Benim de bazen çenem düşüyor oyunda ancak uzak durmak lazım. Milletle didişmek kazanma ihtimalini de düşürüyor. Noob demek pek hoş karşılanacak bir söylem değil sonuçta :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...