Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Yine fakirlerin kafası bulanmış paralı itemleri görünce :)

Parası olan verir.

Bkz: http://eu.battle.net/d3/en/profile/caesar-2788/hero/100715

DPS
Eu: 30.
World: 100.

En iyi barbar. Ha ne kadar harcamışımdır 2.500€ falan. Ne ki bu. Her gün milyon tane arkadaşlık isteği gönderiyorlar kabul etmiyorum oda bi zevk:)
Sosyal ağlarda paylaş

bak kami, nickin de kamile benziyormuş ha, online transactionlarda hatta bizzat steam içinde para aklanması ihtimalini ilk defa duyuyor olabilirsin. Senin ufkunu açmış olmam hoşuma gitti.

Bu gibi sanal nesnelerin değeri eşsiz olmalarından değil, statü sağlamalarından ötürü geliyor. Yoksa her eşsiz olan pahalı değil, zaten sen de ikinci mesajında nesnenin niye para ettiğini açıklamışsın.

İşte bu gibi item'ları alıp kuşanan sonradan görmeler millete hava atıyor aklınca.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

bak kami, nickin de kamile benziyormuş ha, online transactionlarda hatta bizzat steam içinde para aklanması ihtimalini ilk defa duyuyor olabilirsin. Senin ufkunu açmış olmam hoşuma gitti.

Bu gibi sanal nesnelerin değeri eşsiz olmalarından değil, statü sağlamalarından ötürü geliyor. Yoksa her eşsiz olan pahalı değil, zaten sen de ikinci mesajında nesnenin niye para ettiğini açıklamışsın.

İşte bu gibi item'ları alıp kuşanan sonradan görmeler millete hava atıyor aklınca.

Sonradan görme lafı bildiğin fakirlerin kıskançlıktan uydurdukları bir laftır. Zengin, zengindir. Sonrası öncesi olmaz o işin.
Sosyal ağlarda paylaş

sonradan görme zenginlerin kendileri gibi aileden zengin olmayanlar için kullandıkları, yol yordam bilmeyen, parasını da ne yapacağını bilmeyen, bu yüzden parası olmayanlara gösteriş yapmak için saçma sapan harcayanlar için kullandıkları bir laftır.

Sen niye üstüne alındın, hayırdır?
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

sonradan görme zenginlerin kendileri gibi aileden zengin olmayanlar için kullandıkları, yol yordam bilmeyen, parasını da ne yapacağını bilmeyen, bu yüzden parası olmayanlara gösteriş yapmak için saçma sapan harcayanlar için kullandıkları bir laftır.

Üzerime alınmadım sadece fakirlerin uydurduğu dalavereleri aydınlatmak istedim.

Allaha şükür doğarken dolar dolu küvette doğmuşum o derece zenginim.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

aga ne leş çıktın ya argümanla yenemeyince hakarete küçümsemeye filan başvuruyorsun. kami japonca kökenli ama istersen kamil olarak algıla sıkıntı yok hani.

para aklamayı ilk defa duymadık tabi de poi'nin son bölümünü izleyip gaza gelmiş gibi bir halin var gibime geldi. o itemin ederi o kadar olabilir, isteyen para aklamak için de yapar ama normal zevk için alabilecek traderler de tanıyorum.

senin gibi düşünmeyenler ölsün mü nabsın şimdi. parası var alıyor adam, bu onun enayi, dolandırıcı vs. olduğu anlamına gelmez.
Sosyal ağlarda paylaş

tyildirim said:

eldar said:

Üzerime alınmadım sadece fakirlerin uydurduğu dalavereleri aydınlatmak istedim.

Allaha şükür doğarken dolar dolu küvette doğmuşum o derece zenginim.

aile de sonradan görmeymiş demek ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...