Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Nasıl derken? Gucunuz yetiyorsa kesiyorsunuz. Ageis dusuyor. Ageis süresi 5 yada 6 dk idi. 10 dk sonra Rosh tekrar doguyor. Rosh 3. öldüğünde ageis yanında peynirde bırakıyor. Ageis üzerindeyken ölen tekrar doguyor öldüğü yerde 3 sn sora. Peynirde üzerinde olan peynire bastıgında can ve mana fulleniyor.

Diretide kastediosan bosuna o kadar anlattım :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorucam düzgünce cevap verin ben mi hatalıyım

şimdi adamlar 4 carry - semi carry alıyorlar ben tek support olunca diyorum ki siz de ward alın 1 er tane yani bütün oyun "noob support ward" yazana kadar 1er tane alsa herkes baya yeter.
ben bunu dediğimde millet kafayı yiyor yahu pub game bu ben sırf siz eğlenin diye girmiyorum oyuna .hem bütün last hitleri ver hem bütün paranı warda harca.1 ward lan 1 tane o kadar mı yük oluyor o kadar mı zor onun parasını tekrar toplamak.ama yok bütün oyun ağlamayıp hakaret etmek daha basit.

geçen bir oyunda pudge top lane tek gitti (replaydan izledim) karşıda anti mage var adam adam wave deki her creepe last hit atarmı ya ama hepsine.adam 6 dk olmadan midas yaptı 20 dk da kimse öldüremiyordu artık adamı .karşıdaki pudge suçlanmadı diğer carry ler suçlanmadı ben suçlandım neymiş ward almamışım lan adam lane içinde kastı herşeyini kimsyi öldürmedi bile 20 dk da her creepe last hit atıp para bastı. wardla mı adamı öldürecen .adam jungleda kassa tamam haklısın diyecem ward olsa belki önünü alırdık.adamı lanede öldüremiyosan adam 3 ünüzün arasından juke yaparak güle oynaya kaçıyosa ben ne yapayım.

işin tuhafı 4 carry alındığında 5. carryi aldığın zaman oyun daha iyi gidiyor en azından bütün oyun ward ward lafını çekmiyosun kimse bişiy demiyor sanki market sadece supportlara ward satıyor arkadaş.ben support olmasam bile ward alıyorum kimse sen support değilsin ward alma demiyor.ulan şu oyunu anlayamıyan bir ben miyim ya bu kadar mı zor

edik:oha çok uzun olmuş
edik2:4 ay dota oynamadım cidden huzur varmış ha tekrar geri döndüm stres yapıyor. nese ki diretide geldi bi süre normal oyundan uzaklaştırır
Sosyal ağlarda paylaş

tek supportsan ya full support olucan ya da hiç supportlamıcan, yani bir kurye almak support sayılmıyor. Ya tüm oyun ward alıp, stack yapacaksın, milleti koruyacaksın ya da kafana göre oynayacaksın.

Pub içn konuşuyorum tabi ki.

Ayrıca özellikle ward yoksa hangi rolde olursan ol satın alman lazım, aynı şekilde karşı da invis varsa detection. 4 carry pick'i biraz düşük rating izlenimi uyandırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi düşük reting veya değil bak ben almayayım demiyorum ama karşıda invis olan hero oluyor dust lazım ward lazım courier lazım o lazım bu lazım sen hepsini tek bir kişiden beklersen nasıl olacak bu işler.üstüne wave içinden 1-2 tanesine last hit atarsan (sanki hiç kaçırmıyolarmış gibi) sinirleniyolar.

ben 4 ay oynamadım sonra üst üste 10 oyun kazandım mesela ha çok mu iyi oynadım yoo.ama 5 tane ortalama oyuncu 1 tane çok iyi oyuncu+4 gerizekalı adamdan daha iyi işliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...