Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Dishonored 10 döların altına inerse almak istiyorum. Bunu haber veren bi sistem var mı acep? Steam app var ama böyle bişey göremedim.
isthereanydeal.com diye bir site var. steam'deki wishlistini de import edebiliyor. 10$'ın altına inerse haber ver diye filtre koyabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Hmm güzel ekledim wishliste.

Hatta başka oyunları da eklerim beğendim bu sistemi. Ben de wishlisti şey sanıyorum silph gibi beleşçilere zenginlerden oyun geliyor falan.

ben yıllardır o amaçla kullanıom zaten sdf, en son interstellar marines geldi havadan o şekil. gerçi yollayan elemana shogun2 yolladım ben de geçende. yalnız bi kötü tarafı wishlistin ordaki oyunlar hesabına girse de wishlistte kalmaya devam ediyo manual silmezsen, o yüzden birkaç hediyeyi geri çevirmek durumunda kaldıydım :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya hacılar, ayırdığım bütçemden 90TL kaldı.

25 dolara DMC alayım diyorum, deli gibi istiyorum oyunu ama diğer yandan değer mi diyorum.

Yani noelde olsa olsa 20 dolar olur. Noele kadar da beklemek istemiyorum. 90 dolarımın 50'sini buna ayırsam, kalan günlerde kullanmalık 40TL kalıyor ki 20 dolar civarında bir oyun çıkar mı DMC ayarında ?

Ne yapsam ya, BÜTÇE ARTTIRIMINA mı gitsem acaba pff

surgeon'u da alayım şimdi...

edit:

Bu arada şimdiye kadar;

Tomb Raider
Mark of the Ninja
Hitman Absolution
Deadlight

aldım. Az ama öz, DMC İSTİYORUM LAN DMC
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...