Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

mass effect ve mass effect 2 digital deluxe edition mı ne

ikisi totalde 20 dolar

alayım mı oynamak istiyorum bu seriyi yoksa, biraz daha bekle kesin daha ucuzlar diyor musunuz?

bi de bunun 3 ü var

me oynayacaksan steam'den alma. me2 steam'deki eksik dlc'ler yok. hiç bulaşma.
Sosyal ağlarda paylaş

http://store.steampowered.com/sub/19282/

Şunu bitcoin ile alabilsek çok şugar olurdu. Şimdi kartta iptal 8 saate halledemem , yalan olacak güzelim diktatörlüğüm diye viva viva diye ağlıyorum.

edik: herşeyi başardınız bi de 'buy via sms' diye cacık çıkartaydınız ya :D
Sosyal ağlarda paylaş

aoe'lerle alakası hiç yok oyunun, turn-based strategy-tactics rpg aslında. benzetecek pc oyunu örneği vermek pek mümkün değil spiritual successor'ları hariç. stratejik seviyede ve taktiksel seviyede iki ayrı gameplay var.

stratejik seviyede üs yönetiyorsunuz, ar-ge var, üretim var, küresel tehditler arasından seçim yapıyorsunuz, parayı idareli kullanmanız lazım. taktiksel seviyede ise turn-based olarak lvl alan ve talent kazanan askerleri yöneterek alyenleri piyade çatışmalarında yeniyorsunuz.

1-2 gameplay videosu izleyin hiç böyle oyun oynamadıysanız derim.
Sosyal ağlarda paylaş

xcom'un research'unun çok yüzeysel ve bayık olması

ve üsde nereye landing yapacağımızı seçerken benim opsiyonunum dışında sürekli başka ülkelerde problem çıkmasından dolayı acayip soğudum oyunndan.

search yapıyorum rusya çıkmıyor, satellite koyayım diyorum bir satellite'ın oyunun başında yapılması 10 gün hadi onu yaptım satellite up link yapıcan onu yapim falan derken rusya konsuldan çıktı falan.

ben herşeyin kontrolunun bende olmasını istiyorum. baya soğudum bıraktım oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...