Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

deli olacağım. banka kartı ve onun üzerinden sanal kart kullanıyordum ki süresi dolduğu için yeni kart gönderdiler. sadece güvenlik hedesi ile son kullanma tarihi değişmiş, onları düzeltip alış-veriş yapmaya çalışıyorum,

said:
Your purchase has not been completed. Your credit card information has been declined by your credit card company.

Note that in some cases, your credit card company may put a 'hold' on funds in your account, but you will not be charged. After correcting any errors in the information displayed below, please try your purchase again.

diyor. bu olmayınca gidip paypal'a ekleyeyim dedim kartı, o da

said:
Bu kredi kartını onaylayamıyoruz. Lütfen girdiğiniz bilgilerin doğruluğunu kontrol edin. Lütfen kredi kartınızın fatura adresinin PayPal adresinizle aynı olduğundan emin olun.

hatası veriyor. garanti'yi aradım böyle böyle sizin kartı yeniden mi tanımlamanız gerekiyor, bi sorun var mı bakabilir misiniz diye onlar da kart aktif alış-veriş yapabilirsiniz diyor. meh pls halp.

olayı hallettim çözüm hedesini yazıyorum;

müşteri hizmetlerini arayıp dört haneli yeni kart şifresi istemek, kart şifresini oluşturduktan sonra gidip icea tea şeftali almak.
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Dont starve nasıl bir oyun? =)

Harika bir oyun, survival ve rogue-like. Sürekli olarak 2 haftada bir update geliyor ve sıkılmadan defalarca oynuyorsun. Youtube'da PintiPanda 4 sezondur oynuyor bir göz at derim. Grafikleri kendine has, oynanabilirlik güzel, ayrıntı çok fazla.

Yinede ilk betada şu anki halinden daha ucuzdu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...