Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçim olsa oyunuzu kime verirdiniz

banadamilolo

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Mithat said:
Şu 17 akpli adamı bulup ip ban atalım , mantıklı açıklama yapanlar hariç, tekrar ediyorum mantıklı açıklama yapanlar hariç.
Kalkıp hüülllloooğğğ olanları direk kovalım bu kadar basit. Bunca olay var kalkıp bi tanesi de savunma yapacak cesaret gösteremez mi bu kadar mı korkak sinik silik tipler bu akpliler .

Yazini okuyunca Akpye attim inadina, 56ya 23 oldu durum sanirim, hadi banlat bakalim...

Cilleri Yilmazi Eceviti koalisyonlari gormus biri olarak Akpnin fena olmadigini dusunuyorum. Ha daha iyisi varsa ciksin tanitsin kendini ona da oy atalim, ama yok henuz.

Chp acmis bir Ataturk shieldi, onun arkasinda takiliyor anca, laf cok icraat yok.
Ist Kartalda yerel secimde Chpye attim en son, elime sicam.
Onca zamanda baskan Altinokun en buyuk icraati heykel dikmek oldu, kabadayi kartalli Kazimin belinden bicak cekerkenki bir heykeli!

Ha bide bi protestocuyu olduresiye dovduler tvlerin de oldugu bir acilista. Ardindan Altinok cikti ve burasi Kartal bizim mekanimizda bize yanlis yapilmaz dedi. Onumuzdeki secimde nah kalir o koltukta

Fistan said:

hüüloooloooğ
Sosyal ağlarda paylaş

desertt said:

BDP, MHP'yi geçiyorsa vay forumun haline. Gerçek hayatta geçemez orası ayrı

mhpnin akpden farki yok ki. ne olursa olsun her olayda once bi gaz alma konusmasi yapar bahceli. akpye muhalefetmis gibi konusur, pesinden de tayibe nasil yariyosa oyle davranir, oy mu verilcek ver, insanlar sokakta tayip istifa mi diyo, o zaman sokaktaki insanlara laf at. kuklacinin 2 numarali kuklasi bahceli.

1 ay once BDP den nefret eden ben, su anda mhp bdp arasinda kalsam bir an bile dusunmeden bdpye veririm oyumu.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

sabonis said:

bu oylamayı aslında ekşisözlükte falan yapıcan baya net bi yüzde verir o. eskiden olsa vermezdi de artık orada baya denge var.

Şu anda da vermez. Kanzuk falan olaylarından sonra kaliteli yazar kitlesinin (ki bunlar haliyle iyi eğitimli, kafa kullanan adamlardı) büyük kısmını yitirdi ekşi.

kanzuk olayı ney bilmiyorum. 40 yılda bir bakıyorum anca ekşiye.
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

desertt said:

BDP, MHP'yi geçiyorsa vay forumun haline. Gerçek hayatta geçemez orası ayrı

mhpnin akpden farki yok ki. ne olursa olsun her olayda once bi gaz alma konusmasi yapar bahceli. akpye muhalefetmis gibi konusur, pesinden de tayibe nasil yariyosa oyle davranir, oy mu verilcek ver, insanlar sokakta tayip istifa mi diyo, o zaman sokaktaki insanlara laf at. kuklacinin 2 numarali kuklasi bahceli.

1 ay once BDP den nefret eden ben, su anda mhp bdp arasinda kalsam bir an bile dusunmeden bdpye veririm oyumu.

MHP Türkiye bölünmesin diye uğraşıyor şuan kürt sorunu ön planda değil ancak bu olaylar tam olarak bittiği zaman gene öcalan,pkklılar gün ışığına çıkacaklar. BDP kürt haklarını savunuyor ve özerklik için elinden geleni yapıyor, ben ülkenin bütünlüğünden yanayım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...