Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar mid kavgaları yüzünden Brand almayı istemiyorumda.. caitlyn nasıl bir şeydir? böyle uzun süre oynayabilirmiyim? Hani haftalık gelen beleşleri denedikten sonra, yeni birşeyler satın almadan takılabilir miyim bununla?

vayne op felan gibi şeyler görüyorum ama, takım savaşı pek yok. Millet salak salak ölüyor. 1vs3 e flash ile atlayan takım arkadaşım vardı :P. Hani range yüzünden haraslayabilirsem, birde iyi bir hero ise... Kısaca tavsiye ediyor musunuz? 4800 ip var.. Lvl 12, haliyle rune için felan ip biriktirmek gerekiyor. O yüzden biraz temkinli olmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

O hızlı XP kasma işine denedim de acayip bayık. Yani 30 level'a kadar o şekilde kassam zaten ne oyunu ogrenebilirim ne de oyunu oynayacak tadım kalır. Şu XP boost zımbırtısını alayım en iyisi. Eu west teydim adamlar TR serverı açmışlar beni oraya atmışlar. 1 sene sonra oyuna gireyim dedim ŞOK ŞOK ŞOK.. şimdilik böyle idare edicem artık sonrasına bakıcaz Weste geçebilirim yeniden.
Sosyal ağlarda paylaş

kolay zorluk pek sorun değil yani. Zaten düşük lvl noob oyunlarındayım :p. Hem sorun olsa bile, eninde sonunda üstesinden gelirim.

Eğlenceli görünüyor bakalım. 2 oyun oynadım. Netde biraz araştırdım ve skillerin olayınıda becerirmişim gibi geldi.
Fakat oyunlardan bir tanesinde jungle deneyince, millet lvl 5 olmuşken ben 2 idim. Ormana gir dediler, daha önce girmediğimi söyledim. Golemden başla dediler (yardım etmediler). Golem öldüğünde canım %10 du ve 4 tane potu kullanmıştım. Geri dön hp doldur yaptım mecburen, sonra ipun ucu kaçtı haliyle... Neyse acelesi yok çözeriz (bir kaç gün giremeyeceğimde oyuna :P)

Kha'Zix 6300 olmayaydı onu açardım. Netde araştırınca bunu da beğenmiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

Nunu var hesabımda zaten. Fakat çarpışmayı başlatacak bir şey oynanmıyor maalesef. 3vs2 ye atlıyorum, adamlar gelmiyor. Halen gold kasma derdindeler. Ben 10 adım ötelerinde boşa hp kaybediyorum felan :P

evet jungle işi gereksiz gibi geldi ama millet pro. 12434546 tane hesap kasmışlar gibi "sen jungle a git, ben şunu yaparım, ben bunu yaparım" diyorlar. Fakat adam 5 saniyesini ayırıp, ormana yardım bile etmiyor. 1 düz saldırı yaptıktan sonra lane e geri dönen mid gördüm :D. 1 minyon kaçırmak bile istemedi.

dediğiniz gibi 30 a kadar jungle dan uzak durayım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...