Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

paradoksalkedi said:

EUWest'de takılan patiler var mı? Flamerlar ile oynamaktan yemin ediyorum psikolojim bozuldu. Sinirden pc masasını kemiriyorum. Arzamar nickim, her türlü premade takıma ayak uydururum.

Bizden 5-6 kişi var. Günde en az 6-7 maç atıyoruz akşamları. Belki de daha fazla. Nickler bölümünden beni ekleyebilirisn.
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

paradoksalkedi said:

EUWest'de takılan patiler var mı? Flamerlar ile oynamaktan yemin ediyorum psikolojim bozuldu. Sinirden pc masasını kemiriyorum. Arzamar nickim, her türlü premade takıma ayak uydururum.

Bizden 5-6 kişi var. Günde en az 6-7 maç atıyoruz akşamları. Belki de daha fazla. Nickler bölümünden beni ekleyebilirisn.

kaç kişi var abi orda? :D bi chat room falan yok mu ve ya asıl invite atan bir arkadaş onu eklesem? Ya da Arzamar'ı siz eklerseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

abi şu işi muhtemelen yabancılardan görmüşlerdir zaten ama https://www.facebook.com/LigBoost?fref=ts

herifler türk serverında para karşılığı maç satarak milleti lig yükseltiyor ama twitchten canlı yayın falan yapıyorlar, çekiliş yapıp millete ödül dağıtıyorlar, bir yandan iş yükü fazla diye çalışacak adam arıyorlar. Maç başına 10 lira istiyorlar.

türk serverı ftw
Sosyal ağlarda paylaş

gir bi internet kafeye görürsün zaten bunları,veletler silver'a çıkarıyor abilerini.ben 2-3 ay önce görmüştüm ilk kez,int cafede çalışan arkadaşı ziyarete gitmiştim,bu ne lan diye sordum 1 yıldır yapılıyor zaten bu dedi,yeni değil yani de ticarete dökmüşler işte.
Sosyal ağlarda paylaş

abi son 2 günde, tüm oyunlarımın; ama gerçekten hepsinin trollpickler ve afklar tarafından rezil edilmesinden dolayı bayağı soğudum oyundan. arka arkaya öyle kötü takımlara denk geldim ki, dün gümüş 1'dim ve şu an gümüş 2'de 25 puanım. ranked solo/duo işini bırakıp 5v5 ranked takımına adam arayan, kişiliği gelişmemiş insanlardan oluşmayan bir takım arıyorum. Var mı takım kuruyorum, adam arıyorum diyen? Her rol oynayabilirim ancak support konusunda ne rün, ne de karakter çeşitliliğine sahibim. not: oyundaki nickim de keneagan
Sosyal ağlarda paylaş

keneagan said:

abi son 2 günde, tüm oyunlarımın; ama gerçekten hepsinin trollpickler ve afklar tarafından rezil edilmesinden dolayı bayağı soğudum oyundan. arka arkaya öyle kötü takımlara denk geldim ki, dün gümüş 1'dim ve şu an gümüş 2'de 25 puanım. ranked solo/duo işini bırakıp 5v5 ranked takımına adam arayan, kişiliği gelişmemiş insanlardan oluşmayan bir takım arıyorum. Var mı takım kuruyorum, adam arıyorum diyen? Her rol oynayabilirim ancak support konusunda ne rün, ne de karakter çeşitliliğine sahibim. not: oyundaki nickim de keneagan

Support öğren kasalım seni. Yoksa "ben support oynamam, rune yok master yok, hero yok" diyen 1 milyon gümüş lig oyuncusu var zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

m3g4kill said:

keneagan said:

Support öğren kasalım seni. Yoksa "ben support oynamam, rune yok master yok, hero yok" diyen 1 milyon gümüş lig oyuncusu var zaten.

ranked support win/lose'larım: blitzcrank 14/7, nunu 9/4, alistar 5/4. bi oyun support girip böyle solo top adc mid diye lane kavgası yaparak kuduran adamların feedlediğini görünce deli oluyorum abi, harcanıyorum supportta dfasdfa
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...