Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

oynatım diyor?

doğrumu anladım yoksa "senin seviyen bronze, bu oyun sana fazla" felan mı dedin.

Fin dayanamadım. Eğer öyle diyorsan gerçekten çok kışkırtıcı bir cümle olmuş. Satırımdan nasıl oynadığımı nereden anladın bilmiyorum ama oynadığım oyunların bir tanesinde bile, senin seviyenin altında oynadığımı düşünmüyorum maalesef.

Hani düşük lvl da en son ne zaman oyun oynadın bilmiyorum ama sana şunu söyleyeyim. "Lvl 1 de, %10 canı kalmış adam kulesinin altındayken, FLASH ile yanına atlayan takım oyuncum vardı. Böyle takım oyuncusuna pek güvenipte, çarpışmayı başlatacak birşey oynamak istemediğimi söyledim diye bu kadar salakça birşey yazman sinir bozucu.

2 satır yazıdan geleceği tahmin ettin. Bu kadar satırdan sonra ne yapacaksın merak ettim. Bu yüzden birşeyler yazmak istedim. Kürene bakıp, bunlarıda aktarırsan sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben mi initiate yapayım diyen hecarim vardı takımda,bi de afedersiniz ama bu mm sisteminin içine sıçayım

karşıya diamond 1 geliyor bize silver 1

karşı takım plat diamond karması bizim takım gold plat yani ilk kez bu kadar büyük bir uçurum gördüm,neyse az puan gidiyor ama bi de takımda 'ben mi initiate yapayım' diyen hecarimler olmasın bari
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Arkadaşlar mid kavgaları yüzünden Brand almayı istemiyorumda.. caitlyn nasıl bir şeydir? böyle uzun süre oynayabilirmiyim? Hani haftalık gelen beleşleri denedikten sonra, yeni birşeyler satın almadan takılabilir miyim bununla?

hiçbir adc yi uzun süre oynayamazsın. illa ki bir oyunda yanına salak saçma bir support gelecek. oyuna lanet ediceksin. bu üst üste olunca ben eniyis jungle gideyim olacak son sözlerin fasd
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

ben mi initiate yapayım diyen hecarim vardı takımda,bi de afedersiniz ama bu mm sisteminin içine sıçayım

karşıya diamond 1 geliyor bize silver 1

karşı takım plat diamond karması bizim takım gold plat yani ilk kez bu kadar büyük bir uçurum gördüm,neyse az puan gidiyor ama bi de takımda 'ben mi initiate yapayım' diyen hecarimler olmasın bari

Kalbimi kırıyorsun bende silver 1 im şu anda.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...