Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

west de 2 oyun oynayayım dedim. Komple zaten 2 leaver varmış. 2 side benim 2 oyuna denk geldi :P. 2 kat farkla kazandığımız oyunu, son 10 dakikada verdik. Dişlerini 5 dakika sıkamıyorlar..

tr nin üst seviyesinde değişen birşey yok yani. Ne bileyim tr de oynayan baya kişi gördüm sanki patide. Birşey bildikleri vardır, ilerde iyi oluyordur felan diye umuyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

peki tr yi tavsiye eder misiniz? Hani uo dan sonra felan özledim türkçe kavgaları. Çok yaratıcı insanlar oluyor. "acc sine pvp, adresini ver, telefon ver".. özledim düzeysiz yazışmaları okumayı :P

ama oyunum içine edilmesini istemem. Westde de aynı şekilde ediliyorsa oyuna tr hoş olabilü.
Sosyal ağlarda paylaş

Alistar, Amumu, Annie, Ashe, Yi, Shaco, Soraka, Tristana bunlar var.

Bakalım belkide brand ı hiç almam. 20 de rune dizeceksem zor görünüyor. 11 im şuan ve elde 2700ip var.

edik: tr serverından vazgeçtim zaten. Biraz araştırınca söylediğin gibi "aynı adamlarla oynarsın" yazılarını okudum.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

S-H said:

Densiz said:

brandın skillerini pek sevmiştim :(

sadece onu açsam sorun olur mu? 3k imiş fiyat. Onu açana kadar 2-3 tane 1k lık açmak daha iyidir felan mı dersiniz yoksa.

edit: başkada açmayacağım :P.

beğendiysen aç tabi,elbet birikir puanlar,beğendiğini aç oyna,oyun oynuyoruz bu kadar kasmaya gerek yok :)

lvl30 olduğun gibi ranked oyunlara dalmaya gerek yok,normal oyunlarda ip kasarsın,oyuna alışırsın falan harca istediğin gibi kasmaya gerek yok o kadar

@Akhlaur

%70 win rate ?

Nesi var abi %70 in ?

%70 win rate ile diamond plat arası bir şey olursun,tavsiye verdiğin adam yeni başlamış

edit:bi de mid değilsen yani ekstra jungledan creep falan alamıyorsan ilk 10dk'da çok zor 100ck yapmak,mesela dyrus'a bakıyorum şu an toplasan 5-6 creep kaçırdı sanırım dk15 115ck var.
ama ilk dakikalardan sonra ck alma katlanıyor tabi
benim kişisel yorumum,sıradan bir soloQ oyuncusu için ilk 20dk'da 160-180ck gayet iyi
Sosyal ağlarda paylaş

kontrol diye bişey yokki otomatik. mesela yeni bi acc al gir lvl 3 de normal oyna karşı takıma rica et 4 kişi reportlasın 5 kişi falan sizdende 2 kişi reportlasın oyun sonu direk chat ban lvl 3 de daha.. bunu bide normal oyunda düşün? birikiyo birikiyo toxicin allahı olup permayı yiyosun rp geçmişin yoksa.ister diamond ol ister bronze bir sikim fark etmiyo. kimilerininde dediği gibi tr serverı diğer serverların cehennemi.Bu tarz rus serverı tr serverı falan bu yüzden açılıyo .Kendi aralarında birbirlerini yesinler.Avrupanın ebesini sikertmesinler diye.O lavuklarla oyna ister istemez küfürde ediyosun herşeyide yapıyosun. 300 maç sövme 10 maç küfür et. adın küfürbaza çıkar.Neden çünkü hep aynı adamlarla oynuyosun kodumun oynunu.Böyle bi server işte.
Sosyal ağlarda paylaş

chat bana oto evet ama perma ban oto değil

gereksiz yere chat reporlayanları da geçici olarak banladılar,yani perma banlar için raporlar doğrultusunda kontrol ediliyor,forumlarda 1000 tane topic var 'NİYE BANLANDIM QQ KARŞIDAN 5 ARKADAŞ BLA BLA ' diye adamlar tek tek döküyorlar chat konuşmalarını.o yüzden gelip öyle 'kıskanılıyorum,ben çok iyiyim hmmmss,eziyorummğğ ohhhh,pentaaaağhhh' diye ego mastürbasyonu yapmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

aşırı iyileri banlama diye bi durum yok rp geçmişim yok.. önüne gelen report kaybetsende kazansanda.. ve bu perma ban otomatik dğl diyişin doğru ama perma ban atmaları için gereken sebepleri veren sistem otomatik? yani perma banda otomatik... bunu kavrıyamıcak kadar cahilsin üzülüyorum. daha lig sistemini bile bilmiyosun ona daha çok üzülüyorum. diğer bi üzüldüğüm noktaysa. harbi malsın ona çok üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...