Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

Akhlaur said:

S-H said:

Densiz said:

brandın skillerini pek sevmiştim :(

sadece onu açsam sorun olur mu? 3k imiş fiyat. Onu açana kadar 2-3 tane 1k lık açmak daha iyidir felan mı dersiniz yoksa.

edit: başkada açmayacağım :P.

beğendiysen aç tabi,elbet birikir puanlar,beğendiğini aç oyna,oyun oynuyoruz bu kadar kasmaya gerek yok :)

lvl30 olduğun gibi ranked oyunlara dalmaya gerek yok,normal oyunlarda ip kasarsın,oyuna alışırsın falan harca istediğin gibi kasmaya gerek yok o kadar

@Akhlaur

%70 win rate ?

Nesi var abi %70 in ?

%70 win rate ile diamond plat arası bir şey olursun,tavsiye verdiğin adam yeni başlamış

edit:bi de mid değilsen yani ekstra jungledan creep falan alamıyorsan ilk 10dk'da çok zor 100ck yapmak,mesela dyrus'a bakıyorum şu an toplasan 5-6 creep kaçırdı sanırım dk15 115ck var.
ama ilk dakikalardan sonra ck alma katlanıyor tabi
benim kişisel yorumum,sıradan bir soloQ oyuncusu için ilk 20dk'da 160-180ck gayet iyi

Ben henüz kendi ligimi bulamadığım için öyle yazdım.Hangi ligin adamıyım bilmiyorum şu an ama iyi oynadığım herolarla rate im 60 80 arası.Biraz daha yükselince belki bi yerde azalmaya başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Karşıya lvl 30, 525 winli adam geldi? nası iş anlamadım. Alaka ne? yada ne işi var bu adamın burda. bizim takım komple 10 lvl.

edit: sorma nedenim, düşük lvlların oyununa 30 lvl adam geliyormu. Mantıksız geldide. Eğer tier 3 runelarıyla felanıyla oynuyorsa bizim oyunu sakat biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Genelde kırmızılar magic penetration.
sarılar armor
maviler magic armor
büyükler ap

şeklinde mi?

aynen öyle,bir de kırmızı ve büyüklerin ad olduğu sayfa yaparsın oldu bitti :)

(belki bilmiyorsundur diye söyleyeyim dedim,aldığın runeları başka sayfalarda da kullanabilirsin,mesela mavi mr ve sarıları armorları tekrar almana gerek yok)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...