Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

az önce nidalee ile oynadım. Çok güzel harasladım. Adamlar %30 hp ile oynuyordu en fazla. Korkudan last hite bile gelmiyorlardı. Ha doğru düzgün kill alamdım o başka. Gerçi o önemli bile değil. Birde takım kombatlarında üstüme çok oynadı adamlar 4 kez öldüm :(.

şimdi yazılanlardan 2-3 tanesini araştırayım. Tekrar teşekkürler.

yeni öneriler için de teşekkür ederim. Skillerini okumaya başladım.

@Doruk
Heimer şakaydı dimi? 400 rp varmış bende. Şaka değilse onu alabilürüm. Gerçi bir şekidle rp kazanılıyorsa 87 kazanabilirsem, indirimle 6300 lük alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

brandın skillerini pek sevmiştim :(

sadece onu açsam sorun olur mu? 3k imiş fiyat. Onu açana kadar 2-3 tane 1k lık açmak daha iyidir felan mı dersiniz yoksa.

edit: başkada açmayacağım :P.

beğendiysen aç tabi,elbet birikir puanlar,beğendiğini aç oyna,oyun oynuyoruz bu kadar kasmaya gerek yok :)

lvl30 olduğun gibi ranked oyunlara dalmaya gerek yok,normal oyunlarda ip kasarsın,oyuna alışırsın falan harca istediğin gibi kasmaya gerek yok o kadar

@Akhlaur

%70 win rate ?
Sosyal ağlarda paylaş

Bedava hero hedeleri mi var? "bilmem neyden 10 tane kod satıyorum" denmiş. Daha sonra "bari bedava dağıtımın bitmesini bekleseydin" denmiş...
3000 ip yapacağım diye 50 takla atıyorum yani. Varsa böyle şeyler nereden buluruz? google bakayım diyeceğimde çok fake site çıkar.

şuradan lux aldım. Birde kostüm verdi.

https://www.facebook.com/LoLSampiyona?sk=app_174961479209942&app_data=submitted-1

şuradan sivir aldım, haydut kostümü ile birlikte.

https://www.facebook.com/LeagueOfLegendsTurkiyeResmiSayfasi/app_121677374624060
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

Aslında dota oynuyorum ama bu oyunuda düzgünce deneyeyim dedim. 30 göreyim, iyi bir yere kadar yükseleyim.. vs. hesabı yaptım fakat olmadı. Yapacak birşey yok =)

abi yıllarca dota oynadım. lol çok farklı daha basit ama bu tarz oyuna kafası basan kitlenin oynamadığı bir oyun tarzı. herşey bir anda oluyo ve millet çabuk karar veremediği için kazanıcağı yerde kaybediyo güçlüyken güçsüz durumlara düşüyolar. o tarz kafalar. yani bu kodumun oyunu 30 dan sonra başlıyo tamamiyle mindtrick.. hangi karakteri alırsan hangi karakterlerle oyun taşınır veya oyunlara genellikle ne lazım supportmu carrymi genellikle oyunun açığı nedir falan. tamamiyle mind trick amk :D aksfaksfk
Sosyal ağlarda paylaş

yani az çok bende kıyas yapabildim.

Günün sorusu: Şimdi benim eu da bir 10 lvl hesabım var. Tr de de 10 lvl hesabım var.

tr de oynarsam kafayı sıyırır mıyım? pişman olur muyum? west demi oynamalıyım. Hani nerede oynayacağıma karar verme aşamasına geldiğim için sormak istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanmaz yani hiç bir şekilde türkiye serverlarında.
Dota vs lol tartışmalarında lol ile ilgili mükemmel şeyler söyleyen 1-2 kişinin tr serverındaki muhabbetlerine tanık olmuştum (konularda).
Bu yüzden ilerde düzeliyor olabilir umuduyla sorayım dedim. Madem ooooooooo kadar tırt. Hiç bulaşmayayım. En fazla beleş lux alamamış olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

Densiz said:

brandın skillerini pek sevmiştim :(

sadece onu açsam sorun olur mu? 3k imiş fiyat. Onu açana kadar 2-3 tane 1k lık açmak daha iyidir felan mı dersiniz yoksa.

edit: başkada açmayacağım :P.

beğendiysen aç tabi,elbet birikir puanlar,beğendiğini aç oyna,oyun oynuyoruz bu kadar kasmaya gerek yok :)

lvl30 olduğun gibi ranked oyunlara dalmaya gerek yok,normal oyunlarda ip kasarsın,oyuna alışırsın falan harca istediğin gibi kasmaya gerek yok o kadar

@Akhlaur

%70 win rate ?

Nesi var abi %70 in ?
Sosyal ağlarda paylaş

Tr leş ya.West i de duyuyoruz kötüymüş.Na dan geldim ben na da küfür falan yokta tr de silver 1 dim falan diyip na ya da west e geçince show yapmayın dayağı yersiniz.Tr baya cacık.Bronze 3 başlattı silver 3 e çıktım baya günde 1 kademe atlaya atlaya.Muhtemelen gold 3 gibi falan aksiyon başlar diye düşünüyorum henüz çok tırt adamlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...