Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

yetenek açısından bişi diyemem ama kafa hiç çalışmıyor

karşıdan 4 kişi inmiş ben turreti tanklayayım diyorum vayne hayatta gidip bizim jungle a kaçan vladı kovalıyor KİLL LAZIM BANA diye dsfsd gelse inhibitörü alıcaz ölünce caps açıp küfrediyor

ha bi de vs gel lafı çok komik abi 50 cs ile oynayan adamların
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

trdeki hesapla oynamıyordum 1 haftadır 89 puandayken 1 maç aldım seriye attı direk =)

seriyi de aldım plat oldu ama her maç 10 adamdan 8i mi beş para etmez bu seviyede sdfsd

abi yanlış düşünüyorsun. Adamlar Bütün herolar dengeli ve antisi yok sanıyor. Karşıya anti kafalarında hero geldimi haliyle direk kill verip ölüyorlar.Beceriksizlikleri bu yönde bence.Mesela ben top fiora oynuyordum Karşımda top solo volibear + jungler ara ara gank denemeleri var öldüm 2 defa abi ben bot a geçeyim range biri gelsin yoksa bu burda deli gibi kasıcak creep bile alamıyorum. Adamlar Mal mısın sen öyle şey mi olur.Aşağıda Nidale + Range bi carry vardı.Bi kere daha öldüm fiorayı reportlayın falan çıktı. Küfür ettim dedim salak mısınız siz ya yukarı gelin dedim.Nidale "Bırakın ya Fiorayı bot herosu sanan adamla konuşuyorsunuz" demez mi.Ondan sonra bıraktım takımla konuşmayı çaldım killeri çaldım jungleları 610 ad ile penta sallayıp durdum.Bu kadar beyinsizce oynuyorlar. Anti kavramını bilmiyorlar resmen.Dotada bu mantık harikaydı mesela. Baktın lane kasılmıyor mu Alırsın yanına range paso rahatsız edersin karşındakini ama yok burda keko keko oynuyorlar.O yüzden Tr Serverında Takım arkadaşı şart. Dediğini yapacak insan şart.
Sosyal ağlarda paylaş

Fakkoo said:

DoruK said:

trdeki hesapla oynamıyordum 1 haftadır 89 puandayken 1 maç aldım seriye attı direk =)

seriyi de aldım plat oldu ama her maç 10 adamdan 8i mi beş para etmez bu seviyede sdfsd

abi yanlış düşünüyorsun. Adamlar Bütün herolar dengeli ve antisi yok sanıyor. Karşıya anti kafalarında hero geldimi haliyle direk kill verip ölüyorlar.Beceriksizlikleri bu yönde bence.Mesela ben top fiora oynuyordum Karşımda top solo volibear + jungler ara ara gank denemeleri var öldüm 2 defa abi ben bot a geçeyim range biri gelsin yoksa bu burda deli gibi kasıcak creep bile alamıyorum. Adamlar Mal mısın sen öyle şey mi olur.Aşağıda Nidale + Range bi carry vardı.Bi kere daha öldüm fiorayı reportlayın falan çıktı. Küfür ettim dedim salak mısınız siz ya yukarı gelin dedim.Nidale "Bırakın ya Fiorayı bot herosu sanan adamla konuşuyorsunuz" demez mi.Ondan sonra bıraktım takımla konuşmayı çaldım killeri çaldım jungleları 610 ad ile penta sallayıp durdum.Bu kadar beyinsizce oynuyorlar. Anti kavramını bilmiyorlar resmen.Dotada bu mantık harikaydı mesela. Baktın lane kasılmıyor mu Alırsın yanına range paso rahatsız edersin karşındakini ama yok burda keko keko oynuyorlar.O yüzden Tr Serverında Takım arkadaşı şart. Dediğini yapacak insan şart.

euw farksız mı sanıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda rutin bir top bot mid saçmalığı var. Aşırı saçma bi sistem bu. Yok nidale top gitmezmiş yok Fiora bot olmazmış.v Karşı taraf kasıncada bu ne ara kastı feedlediniz O.che ler havada ucusuyor. Dotada Ezilen lane e pushçu yada Ani damage ci range ci gelirdi gayet güzel ezilirdi burda hiç o mantık yok. Fiora top gittiyse top kalacak. Hadi anladık Adc Bot gitti eyvallah o gelmesinde diğer 3 kişidenn biri rangese gelsin bi zahmet adamı rahatsız etsin kasamasın ya. Dota bazı yönlerde harbi lol'ü eziyor
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi o tamamen takım oyununun suçu. Ben baktım herhangi bir koridorda biri eziliyor. Anında akıyorum kendi lane imi iteler itelemez en fazla 1 dk gidiyor oyundan ama oyunun akıbeti değişiyor. Ha bir de "first time this hero lololo" diyen çok Fransız var, Allahtan Fransızca var da sövebiliyorum kendi anadilinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...