Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

Combat in buyuk bir kismi skill ler uzerine, onlar da beta da nerdeyse yok denecek seviyede.

Ilk bakista harbiden cheesy ama butun skillerin acilmasi ile beraber, duzgun 2 3 kisi ile birlikte cok kasmadan eglenceli vakit gecirilebilir.

Su DZ lerin daha genis ve icerisinde duzgun PvE content olmasi onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Client'ı falan hacklemişler.

Day 1 infinite ammo, speedhack, levelhack hepsi var.

https://www.youtube.com/watch?v=H7klQfYYUHY

https://www.youtube.com/watch?v=1_lqMapJxvw

https://www.youtube.com/watch?v=DtZX_nCm3cA

Bu tür bilgilerin hepsi client tarafında tutuluyormuş.
Serverda extraction time, rogue time ve spawn time falan varmış.

https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/43iidg/suggestion_there_better_be_anticheat_in_the_final/
Sosyal ağlarda paylaş

GTA5'te de, RB6'da da aynısı olmuş sanırım.

Console port olduğu için ve console'da bu tür hack/mod kullanımı çok daha zor olduğu için gözden kaçmış olabilir deniliyor.

Bir diğer iddia da, AC yazılımı artık herneyse, beta için devre dışı bırakılmış olabileceği.
Sosyal ağlarda paylaş

anti cheat software, punk buster ve turevleri seklinde calissa bile client/server arch. beta ya husisi degildir.

Ucuza kacip, backend tarafta yatirima gerek duymadan Client lar uzerinden scale ederiz demisler.

Kotu olmus, oyunun direk boku cikar. Ben yinede single/coop content icin refund etmem sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

yani ammo wall filan halledilebilir bi şekilde...

ama skill exp ler filan zaten serverside o client side da açtığı gösterdiği sadece client side i server a işlemiyor xp aldığın an düzeliyor.

Ayrıca saçma saçma konuşmayın hepiniz CS oynuyorsunuz :) allahı var hilenin.

Bf4 ?
callofduty ??
dayz?
wow?
dota2
lol

daha da sayarım bunların hepsinde o gördüğünüz hileler var :) hiç pc oynamayın ozaman ok ?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Dotada 1300den fazla ranked maçım var hiç denk gelmedim hileye ben. Ama diğerlerinde çok denk geldim o yüzden de oynamıyorum.

Edit: Meanwhile at Ubisoft: In order to allow everyone who has access to fully enjoy the Beta, we’re happy to announce we’re extending the duration by 24h for all players. As a result servers will remain open until Tuesday, February 2nd, 12pm CET | 6 am EST | 3 am PST.

Thank you all for your amazing support!

http://i.imgur.com/V0JEUDK.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

abi pahalı oyunda 20-30 kere oynuyosun birinde denk geliyor anca. çoğunluğu küçük yaştaki insanlar yapıyor bu işleri o da pahalı oyunlarda az oluyor. cs gibi indirimde 10 tane alınan oyunlarda ya da f2p oyunlarda asıl sıkıntı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ubisoft ve EA olunca işin ucunda hallolacak şeyler hallolmuyo. Şu komik hindistan videosu bile yeterli sorgulamaya da, hater değiliz tabi. Oyun settings olarak gayet güzel duruyor, izlediğim streamlarden bana yamuk gelen birkaç şey (RPG kafası bile olsa);

- Çanta düşüyo ekstra slot için lvl istiyo mesela..pffffff
- Vuruş hissiyatı bir CS değil
- Beta'nın 4 level sınırlaması hikaye amacı bile olsa saçma değil mi yav? Map önemli bu mevzularda işte. Görseydik MAP in büyük bir kısmını. Ama MAP aksiyonu muhteşem oyunun onu söyleyim.
- Destiny de ki gibi konsol için aim hassasiyeti olmaz ise, ki konsol release oyun, ben oynayamam şahsen. Sadece Destiny de adam öldürebiliyorum böyle FPS tadında oyunlarda.
- Grafiklerin downgrade olduğu gerçek zaten heheh. Sonra 4-5 GB high texture çakarlar belki PC ye. Ama konsol için gayet makul görünüyor.

Bu oyun tam MMO da değil MMORPG de..Arada sıkışmış bişii gibi geldi, ama güzel görünüyo yine de.
Sosyal ağlarda paylaş

patato ilan etmedim ama gameplay'e çıkarım yapmak için beta fazla kısıtlayıcı.

karakter gelişiminde 3 layer derinlik var, biz sadece 1 tanesine erişebiliyoruz onunda 12'de 3'üne sadece. diğer katmanlar eklenince sonuçta ortaya nasıl bir şey çıkar bakmak gerek.

ambiyans, grafikler falan 10 numara. dumbed down veya değil, oyun mükemmel görünüyor. performansı da 3 ayrı pc'de denediğim kadarıyla gayet iyi.

fakat iyi gameplay'ı sağlayan en büyük şeylerden biri AI rezalet durumda. mobların veya mob öldürmenin verdiği bir haz yok. bu eksiklik kombatın derinleşemeyecek kadar erken levellar olduğu için olabilir ama 3 kişi hard content'e girdiğimizde tek challenging tarafı 2 mermide ölmen oldu. "zorluk" mobların her mermide 33% of max health vurması olmamalı. tabii ki low level etkisi olabilir.

pvp eğlenceli ama çok kısa bir sürede tükenir gibi geliyor bana şu konseptin içinde. ki client-side olayının şu noktadan sonra düzeltilmesi pek mümkün görünmüyor. kendine saygısı olan hiçbir oyuncu bu kadar kolay hile yapılabilen bir oyunda ciddiye alıp pvp yapmaz. en fazla pve'de baydığında kafa dağıtmaya gider, 2 tane hile açmış tipe denk gelene kadar takılır.

pvp şu haliyle bence driver olamaz.

ondan bence oyuna notunu vermeden önce:

1) high level karakter versatility görmek gerek
2) content ve ileri AI görmek gerek
3) end-game'ı neye bağlayacaklarını görmek gerek.

buz dağının ucunu görüp, çıkarım yapmak doğru değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Hile meselesi şimdiden ayyuka ise zaten direk PS4 kasarım ben. Böyle saçmalık mı olur allasen. AI den herkes şikayetçi onu yazmayı unutmuşum harbiden. Umarım güzel bir şey çıkar, çünkü güzel görünüyo oyun, co op falan bayağı vakit geçirtir yani. PVP anlamında direk DZ diye harita kasmayıp, PK bölgeler yaratsalar daha şahane olurmuş bence.

Neyse release e yakın karar veririz, PS4 mü PC mi diye..AMa hile mile olayı için PS4 daha mantıklı duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Beta'nın 2. gününde hack çıkartma olayı yeni değil ki, her oyunda olan birşey. Battlefield 4'te Beta'nın ilk günü vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Hile ekstrem boyutlara ulaşmassa(duvarları delmeler, ölümsüzlük, norecoil/nospread autoaim, map'in ucundan tek tuşa basıp herkesi öldürmek vs.) grupla oynayanların oyun zevkini pek bozmaz. Zaten 2 pulse çevirdiğinde düzenli wall hack bütün grupta oluyor aşağı yukarı. Hile PC oyunlarının bir parçası diyebiliriz, abarmadıça herhangi bir rahatsızlık duymamanız lazm ki duyuyorsanız konsola yönelmenizi öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...