Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

ben de baya beceremiyordum da xbox one controller alınca biraz daha alıştım. logitech e fln göre baya kaliteliymiş kol. la-noire, alan wake vs gibi tam fps olmayan oyunlarda rahat oynayabilmeye başladım. ama fps ise yine k/m devam =)

performans ve grafik seven biri olarak konsol sevmiyorum zaten gerekince oyuna göre kolu pc ye takıp pratik yapıyorum. ilerde konsola mahkum olursam elim alışkın olsun diye o da. =)

edit:yani eskisi kadar imkansız gelmiyor gözüme artık gamepad olayı ama yine de mümkün olduğunca k/m direteceğim =)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi ben level 7 oldum illa dz1'e giriyorum, onun dışında bir yer açık değil mi haritada. Bizim arkadaşların online olmadığı zamanlarda ilk başladığım yer haricinde gidecek yer göremedim ben? İlla DZ giriyorsun, orada da extraction dışında yapacak bir şey bulamadım? Tek başına ne yapılabilir? Artı son level kaç şu an, kaç açık bölge var vs bilen eden?
Sosyal ağlarda paylaş

valla biraz önce 3 kişilik grup dznin anasini ağlattı. adamlar manhunt olarak gezdi 5 dakka boyunca en son rogue deilken denk geldim heriflere 2 kişi kalmışlardı party istermisin dediler tamam fln derken kafama boşalttı şarjoru ipne ruslar.

bide konuşma olayı eğer partydeysen sadce partye mi gidio yoksa gene local mi?

aente said:

Şimdi ben level 7 oldum illa dz1'e giriyorum, onun dışında bir yer açık değil mi haritada. Bizim arkadaşların online olmadığı zamanlarda ilk başladığım yer haricinde gidecek yer göremedim ben? İlla DZ giriyorsun, orada da extraction dışında yapacak bir şey bulamadım? Tek başına ne yapılabilir? Artı son level kaç şu an, kaç açık bölge var vs bilen eden?
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito said:

valla biraz önce 3 kişilik grup dznin anasini ağlattı. adamlar manhunt olarak gezdi 5 dakka boyunca en son rogue deilken denk geldim heriflere 2 kişi kalmışlardı party istermisin dediler tamam fln derken kafama boşalttı şarjoru ipne ruslar.

bide konuşma olayı eğer partydeysen sadce partye mi gidio yoksa gene local mi?

Biraz önce bizim ekip geldi ilk defa girdik 4 kişi 45 dakika boyunca nonstop adam öldürüp, metro tüneline çekip tükettik gelen herkesi. 4 level ve 3000'den fazla dz parası falan aldık, tekrar tekrar 5 dk resetlendi PK'ımız ahaha, başardık ama çıkmayı. The Expendables tadı yaşadım resmen enfes.
Sosyal ağlarda paylaş

anlatam
Dark zone en iyi itemlerin dusme olasiligi olan yer. Arada belli bolgelerde ozel moblar cikiyor. Onlardan mavi item dusme ihtimali cok yuksek

Ancak dark zone'da dusen itemlerda soyle bir durum var. Eger helikopterler gondermezsen (tum silahlar virus bulasmis oldugu icin onlarla kapidan gecemiyorsun illa belli zonelarda helikopter cagirip onla gondermen gerek) oldugunde o itemlari dusuruyorsun

Dark Zoneda 2 tur agent var biri normal digeri rogue. Rogue birini oldurunce (roguelar haric) oluyorsun. Ya olmen lazim ya da belli bir sure bekleyince geciyor.

Ayrica Dark zone vendorlar var, dark zone levelina ve dark zone topladigin para birimine gore sana guzel seyler satiyorlar.

Dark zone levelinda dark zonedayken gordugun yerler, oldurdugun mob ve insanlardan geliyor.

Dark zoneda olunce exp kaybediyorsun. Ki rogue isen cok fazla kaybediyorsun. Hatta exp kaybedip dark zone leveli bile dusebiliyorsun.

Kisaca dark zone item icin en iyi yer.
Sosyal ağlarda paylaş

rougeda ölünce normal ölmene göre 2 kat ya da 1.5 galiba daha fazla dz xpsi ve dz parası kaybediosun. ama millet yolunu bulmuş 3 kişi kesio kesio milleti sonra 1-2 sote yer var evin çatısında tek iple çıkılo adamlar orayı tutuo beklio sonra manhunttan gelen parayı çukka edio.

bide eğer gitmediysenzi safe home var dz'de orda betadaki en ii 2 silah satilio gördüüm kadarıyla.

acayip eğlenceli 2-3kişi ekiple gidilirse bomba olur ama daha mic'i olup da düzgün oynayan denk gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...