Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Desert

sanssizsansli

Öne çıkan mesajlar

Farkımızı göstermişiz yine.

Sınır olan bir şeye nasıl sınır koymazsın.

Az buçuk okumuştum ben de haftada 1 hakkın mı ne var daha fazla belki tam hatırlamıyorum, alıp koyup satıyosun çorba parası işte.

Adamlar ona sınır koymamış bu da başmış 5000tl yi azına etmiş server'ın.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamlar

29tlik paketten aldım denemek için , Wizard actım lvl 16 yaptım bıraktım.Çok fazla detay var gibi gözüküyor o yüzden kurcalamadim hiçbirşey.Pata küte quest yapıp npc kestim.Oyun mekaniğini beğendim oynaması kolay.
Şimdi ;
Oynamaya karar verirsem paketi yükselteyim mi ?
Kim hangi serverda guild/clan durumları varmı patide ?
Discordda takılan varmı , tutorial okumak istemiyorum direk soru/cevap şeklinde gidelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

TERA'da vardı öyle, araplar deli para harcıyordu. MENA yapmaları çok akıllıca olmuş. böyle adam çarpma görmedim lan ya hem NA/EU gibi b2p yap, üstüne orada niye b2p olduğunu zaten bilmezler bunlar diye, KR/RU f2p limitsiz p2w versiyonunu uygula. nefis iş.

NA/EU'a özel extra inventory questleri birde loyalty store'da weight limit, char slotu falan satılıyor. onları da kaldırmışlardır kesin. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Nan, onu unutmuşum bak.

Bende kendi kendime diyorum o kadar level olduk, bu inventory neden böyle güdük kaldı diye. Avrupadaki charda eşek kadar inventory oldu para harcamadan. Burada bir türlü genişlemedi bu inventory.

İyiki Xenusu dinlemişim, Aklı olan avrupada oynar bu oyunu diye yazmıştı, Para vermedim oyuna. Deneme süresi yetti.

Allah razı olsun, Sevdiğine kavuştursun, ne muradın var ise versin Xenus.

"At bir 20 lira o kadar dua ettim."
Sosyal ağlarda paylaş

ben bütün hevesimi kaybettim valla. yani oyunumu çok etkilemeyecek bile olsa avrupaya başka muamele bize başka muamele yapılması bile yeteri kadar rahatsız edici.

yarın öbürgün avrupaya restriction'u kaldırırlarsa öyle başlarım vpn falan uğraşamam. ya da koşulları aynı hale getirirlerse. yazık oldu, baya dolu dolu bi oyun gibi gözüküyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...