Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

youtube premium/music henuz worldwide olmadi sanirim, olsa alassagi edicek, spotify fln anca ekrana ekmek banar.

youtube ile entegre calistigindan indie mis, unplugged mis, akustikmis her bok pusur var.

discovery bolumude sahane calisiyo, google in ML ini mukummul entegre etmisler, 10-15 like/dislike dan sonra ve olusturulan playlislere gore tam isabet sarkilar cikariyo karsina.
Sosyal ağlarda paylaş

abi 2 soru:

1. bazi sarkilarin clibi oynuyor arka planda bu kapatilamiyor mu?

2. sarki indirmesem de otomatik olarak cache'i dolduruyor ve gblarca yer kapladiktan sonra telefon hafiza hatasi veriyor, clear cache dedikten sonra bir kac dakka telefon donuyor. bu cache temizleme islemini fazla sismeden otomatik yapmanin bir yolu yok mu?
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Mal said:

bu kadar salak bi uygulamayı nasıl böyle popüler yaptınız anlamadım.

2009-2010'da falan fazla music stream seçeneği yoktu canım. bugün başka "popüler" programlar kullanabiliyosan spotify'ın açtığı yol sayesinde. o yüzden de en popüleri spotify.

(2010 öncesi aylık ödeme ile download vardı napster'da falan ama indirme stream'den ayrı bi modeldi ve satın alma üzerine kurulu)

music stream işinin temeli 2000 yılında pandora tarafından atıldı canım olmayan kişi. pandora öyle büyüleyici bir öneri sistemine sahiptiki ilk çıktığı anda internette fenomen olup oha lan gösterdiğim şarkının aynısının bi değişini buluyor gibi tepkilerle karşılandı. şpotüfü gibi tür üzerinden değil music genome project adı verilen ve şarkıları kullanılan enstrumanın tonundan tut notaların hangi key de yazıldığına, melodinin temasından vokal çeşidine kadar bir çok kritere göre yapıyordu seçimlerini. yapıyordu diyorum hala yapıyor ama sadece abd ye açık proxy ile çok rahat kullanılıyor. herkes bunu kullanyorsa iyidir heralde diye düşündüğüm için denedim şapşaltifyi, hemen pandoraya dönüyorum.

Cokomantis said:

herhangi bi uygulamada dark tema olduğu sürece başka tema olmayabilir, "pasparlak göz yakan pil bitiren tema da olsun" isteğine anlam veremedim :)

bende çoğu şeyi dark tema ile kullanıyorum ama yapamamışlar, kontrast, font seçimi font büyüklüğü yanlış. dark tema ile kullanmayı seçmediğim bir sürü de şey var bazı durumlarda iç karartıcı olmasın diye ki süpütüfü de olsa light tema seçerdim aynı sebepten. tüm dünyanın kullandığı şeyde light tema olmaması anlaşılamayacak kadar saçma bi durum. daha bir sürü şey var böyle saçma bir şekilde.

saçmatify çok daha iyi bir isim olurmuş yani.
Sosyal ağlarda paylaş

offf yıllar sonra pandoraya login oldum. inanılmaz bişey kendime ait radyo kanallarım thumb up/ thumb down historysi ile birlikte olduğu gibi duruyor. istersem sonradan bu history i download etme yolları var. bi dürüm artı kola parasına offline da dinleyebilirim. açtım şimdi goo goo dolls radyomu yaptığım thumb up down seçimleriyle tam istediğim müziği dinliyorum şu an.
Sosyal ağlarda paylaş

hıı çok benziyormuş vpn kullanmaya dediğğin. 2019 yılında vpn kullanmıyosanız internette müzik dinlemeyin kaset çalar felan alın nostalji yapıyorum dersiniz görenlere en azından. kasadaki power butonundan da kapatmayın ha sakın bilgisayarı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben deezer ve spotify kullandım, spotify'ın listeleri daha iyi ve bana önerdiği ya da hazırladığı playlistler bayağı iyi oluyor genelde.

Türkçe albüm reklamları çıkıyor tepede ama hiç bir listede denk gelmedim istemediğim sanatçılara. Deezer'dan geçtiğimde UI bana da biraz bayık gelmişti ama sonra alışıp, deezer'a tekrar göz attığımda Spotify daha anlaşılır geldi.

Tabii benim için Spotify'ın en önemli olayı, işte dinlerken pause'layıp arabaya gittiğimde dinlediğim şarkıya yalnızca play'e basarak devam edebiliyor oluşum. Spotify'ı 4 farklı cihazda falan kullanıyorum sanırım ve cihazlar arası geçişi mükemmel. Atıyorum mutfakta yemek yaparken başka odada, başka cihazda çalan müziği cep telefonumdan kontrol edebilmek çok büyük kolaylık.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gözünü seveyim ne vpn ya.onlamı uğraşıcam bide. onu yapana kadar yutuptan açarım video.

türkçe falanda yoktur o zaman bunda sadece amerika müziklerimi var? swahilice şarkı dinlicek olsam çıkmıcak mı.
paso hiphap jaz mı dinlicez ake

effortless olması lazım, bak spotify bu konuda kral. Önceden ödemesiz kullanıyordum, irana gittiğimde bi baktım yutup engelli. spotify da iranda çalışmıyor. Hop aldım paralı hesabı, türkiye yaptım ayarlardan canavar gibi çalıştı 1.5 sene. Daha insan ne ister ki?
listeler güzel, ben beğeniyorum.
Farklı çok güzel müzikler var, önermellerde fantazi yapmasınlar deme seçeneğin var
sonra sosyal medyadan ordan burdan arkadaşlarının listelerini çok güzel görüosun, ben last playedı kullanıorm begendıgım ınsanların.
keşiflerde akıyor.
Bide zaten aile pakedi aldım üzerine enpara indirimi var.
Mal said:

Suark said:

reklamlardan sonra merak ettim baktım
şöyle bir ekran çıktı, pandora dediğin bu sitemi? abd dışına çalışmıyoruz diyor.

evet vpn kullanman lazım. ben opera browserın kendi vpn i var. onunla açtım.
Sosyal ağlarda paylaş

İranda değilmisin abi sen. Nasıl vpn kullanmıyosun. Hayır türkiyede olsan wikipedia bile açılmıyor vpn siz imgur resimleri bile gözükmez. Türkçe şarkılar var.

Dediklerinin hepsini daha kolay sade şekilde yapabiliyorsun.

Kullan şöpötöfiyi sen bişey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

irandayken vpn kullanınca iyice yavaşlıyordu + iş yerinde vpn kullanamıyorsun.
şu an tr deyim ve hala tr ye hizmet vermeyen bir işletmeye neden para ödemem gerektiğine ikna olmadım.

adamlar istemiyor seni yahu, sen zorla giriyorsun heriflerin sistemine. Kapıdan kovuyolar bacadan giriyon, isterse tillahı olsun gidip almam.
wikiyede genelde girmiorm işte bazen mecbur kalınca. Bi üni internetinde nedense açık wiki.
imgur kullanmıorm yukarda başka siteden attım orn fotoyu. Kısacası vpn kullanmıyorum.

ben hala ikna olmadım, satamadın pandorayı malcım. İkna olsaydım a bugun gecicektim valla ( oda bi efor tabi değermi bilmem)
Mal said:

İranda değilmisin abi sen. Nasıl vpn kullanmıyosun. Hayır türkiyede olsan wikipedia bile açılmıyor vpn siz imgur resimleri bile gözükmez. Türkçe şarkılar var.

Dediklerinin hepsini daha kolay sade şekilde yapabiliyorsun.

Kullan şöpötöfiyi sen bişey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...