Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spotify

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

selam.

spotify.com diye birşeyle tanıştım 1 saat öncesine kadar. epey hoşuma gitti. hani şu kadar kullanımda pek bir memnun kaldım. malum vpn ile girebiliyorum siteye. zira account açmak içinse ingiltere, abd, hollanda, norveç veya isveç lokasyonu olmak zorunlu kılıyor.

deezer.com'daki gibi kk bilgilerinizi vererek 30 günlük free premium alabiliyoruz fakat kk türkiye olmasından dolayı bir türlü bunu başarabilmiş değilim. paypal ile de denedim oradan da "country" bla bla uyarısıyla karşı karşıyayım.

var mıdır bir püf noktası, bilen eden?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
US paypal hesabı alman gerek ama gereksiz tamamen yarı fiyatına Deezer varken bize servis veren. Spotify 9.99$, Deezer 9.99TL. Sırf web versiyonlarda yarısı.

Arşiv olarak da Deezer daha iyi bence, Spotify'ın tek üstün tarafı radyosu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu durumlarda en kıl olan ben... onayladım Deezer Günlük kullanım için gayet iyi Pro Kullanım için MOG kullanıyorum. MEsela Eğer yanımda Beats kullaklıklarım varsa MOG açıp mogtan dinliom dandik kullaklıklar varsa Dezeer Arada Birbirinde olmayan müzikler oluo paslaştırıom :)

Önceden Mog-Spotify combosu yapıodum şimdi MOG-Dezeer oldu
Sosyal ağlarda paylaş

us paypal account açtım şimdi de verified olmadığı için hiçbir işlem yapamıyorum.

sanal kartımı da onaylattım üstelik.

diğer 2 aşama kaldı onları nasıl geçerim hiç bir fikrim yok :)

said:
Photo ID

To help confirm your identity, please send us a copy of your photo ID that shows your name and address.

ve

said:
Confirm Location
We need to confirm that your phone number matches your address.

yani iş mokoko oldu gibi asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

sportifyden try it 30 days premium butonuna tıklar tıklamaz paypal ile öde diyorum.

hooop şu uyarıyı alıyorum;

said:
We are not able to process your payment using your PayPal account at this time. Please return to the recipient's website to complete your transaction using their regular checkout flow.

At this time, we are unable to process your request. Please return to Spotify USA Inc and try another option.

fakfakfak!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
spotify uyuz etti, bir şekilde remote olarak kullanmam lazım fakat iphonedan kontrol edemiyorum windowsa kurulmuş olan spotifyı connect çalışmıyor ios windows arası.

son çare ipadi kaynak yaptım iphone remote öyle oldu ama onuda ses kontrolü yok sabit sesle yapmak zorunda kaldım.

Remoteapplar ya paralı yada düzgün çalışmıyor paralı olanlar bile sorunlu.
Sosyal ağlarda paylaş

deezerda album, şarkı çıkış tarihi sıralı değil. insan bir "tarih sırasında göster" seceneği koyar. nasıl bir odunluktur ben mi göremiyorum ? nasıl haberdar olucam dün eklenen, tanımadığım album releaseini ? illa 1000 tane şarkı arasından keşif mi yapmam gerekli. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...