Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Swtor neden patladı?

Khiran

Öne çıkan mesajlar

@ostrich
hee hee sen kendi dünyanda mutlusun anlaşıldı mesaj sayısını saysan anlarsın ancak saymada bir bilgi birikim gerektirir herkes sayamaz >:D<
@barbu
neden uplanmasın kardeş milletin yazma özgürlüğüne kastın mı var isteyen yazar istemeyen okumaz git başka başlıkları oku rahatsız oluyorsan forum yahu burası:P
Sosyal ağlarda paylaş

Eve wow dan da once cikti zaten bizde.

Yok yani mmo vs uzun soluklu. Cunku bana gore uzun soluk dunya community destegi ile oluyor. Wowdaki addon, video, film, karikatur, pve race, guild race, hikaye gruplari vb.. Sirf oynayan kitle yeterli degil, oyun disi commun ve yaptiklarida bir o derece onemli.
Sosyal ağlarda paylaş

haruntrk said:

@ostrich
hee hee sen kendi dünyanda mutlusun anlaşıldı mesaj sayısını saysan anlarsın ancak saymada bir bilgi birikim gerektirir herkes sayamaz >:D<
@barbu
neden uplanmasın kardeş milletin yazma özgürlüğüne kastın mı var isteyen yazar istemeyen okumaz git başka başlıkları oku rahatsız oluyorsan forum yahu burası:P

sende ne saçma sapan bir adam çıktın. amacın ne onuda anlamıyorum tor istediğin gibi çıkmadığı için gelip burada oynayanlara laf atamazsın. git swg emu oyna
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Hangi MMO dedin de, WOW ve EVE"den baska var mi gercekten? Lotro ve DDO bir de belki, Turbine'den baska yeni MMO patlatmayan firma yok sanirim.

swtor patlamasına rağmen diğer oyunlardan daha çok sub sayısı var. wow u saymıyorum zaten wowkolik olmuş millet. şurayada bir çeki düzen veren mod gelmedi bir..
Sosyal ağlarda paylaş

sende ne boş adam çıktın oyunun battığını bioware anladı anlatıyor sen anlamam diye diretiyon. Maşallah maşaallah durmak yok oynamaya devam et sen. Mutluysan kendi dünyanda ne gerek var gerisinin fikrine, girme , okuma forumları burda nerdeyse herkes aynı şeyi yazıyor başlığın ne olduğunun farkındamısın şeker şey?
not emucuyuz elbette.
ostrich said:

haruntrk said:

@ostrich
@barbu

sende ne saçma sapan bir adam çıktın. amacın ne onuda anlamıyorum tor istediğin gibi çıkmadığı için gelip burada oynayanlara laf atamazsın. git swg emu oyna
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu anlamıyorum, millet oyunda eğleniyorsa ve sizde oyunu bırakmışsanız hala oynayanların hevesini baltalamakla elinize ne geçiyor. Bu başlığın kendisi bir kere yanlış.

Beğenmiyorsanız geçin gidin, ben bıraktım şu şu sebeplerden de diyebilirsiniz de 'sen hala oynuyormusun ahaha' modeline girmeyin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
3-5 Ayda bir bakıyorum öyle gelip. Hep aynı karakterler işsiz güçsüz burda smartass olup laf sokma peşinde. Oyunu hala oynuyoruz. 4 raid takımımız var 2 progress 2 de semi/casual grouplar.

Burdaki ağlayan arkadaşlar, siz gittiniz gideli değişen çok oldu ama oynamadığınız içinde minnettarım. Yeterince gereksiz adam var F2P den dolayı. Siz eksik kalsanız da olur. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

sen çok gereklisin sanırım.

Bir önceki postuma süper bir örnek teşkil etmişsin, ultimatr zamanlarını arar oldum böyle boş 1 kelimelik laf sokmaya çalışmalar ile. Zaten artık ugraşmıyorum ne diye oynayan adamların keyfini baltalıyorsunuz diye. Yapacak daha iyi bir işi olmayan herifler genelde kaç senedir hala büyüyemediniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...