Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divinity 3 - Original Sin

axedice

Öne çıkan mesajlar

Pledge $25 or more
You get a digital copy of Divinity: Original Sin for Windows PC, Mac or Linux(*) via your preferred digital retailer such as Steam or GOG.com if available. Digital copies come with a digital manual. This low price is only available to those who help fund.

Benimki buydu steame ekleyebildim oyunu. Önceki sayfalarda soranlar olmuş da...
Sosyal ağlarda paylaş

13 saatlik gameplay'im mevcut.baya yapılabilir quest mevcut hiç oyundan atma yada kitlenme sorunu yaşamadım (bütün kalite ayarları max) crafting yok herhalde yada ben bulamadım dialoglar güzel şuan 4 kişilik grubla undead peşindeyim. Sinirimi bozen tek durum sağtan soldan topladığım yada lootladığım itemlar kayboluyor reload yaptığımda mesela kesilmiş bir agaç köküne saplanmış güzel bir two handed axe bulmuştum inventoryde duruyordu lvl atlayıp two handımı 2. seviyeye getirmek için sonra kullabileceğim lvl a geldim ama axe ortadan kaybolmuş :) bu bir kaç kez daha olmuştu. Onun dışında gayet başarılı buldum özelliklede alpha olmasına rağmen kitlenme vs olamamsı gayet güzel. Ses efektleri baya eksik bunuda belirtmem lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Divinity diyince o kadar oyunun ardından aklıma ilk gelen şey hala bu oluyor:

http://www.youtube.com/watch?v=MDFHmZkXr64

Mükemmel şarkıydı, oyun içinde çalmayı başladığı yer açısından da çok iyi oturtulmuştu. Gece yarısı filan olmuştu, öykünün sonraki bölümüne geçirecek yere gelince bırakayım diyordum, tam oraya gelince bu çalmaya başladı. Müzik bitene kadar dedim ama kafamı kaldırdığımda saat 3 filandı. Nasıl gaz vermişti şarkı...

Müzikleri aynı kişi mi yapıyor acaba yine?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lord_gorthaur said:

rus key için bölge kilidi varsa gel vpn ile uğraşılmazya

yok hacı ben oynuyorum.

2'li aldım hatta. Diğeri de fazladan duruyor. Ama 2 hafta sonra tradable olacak (benim hesap pasife düşmüş galiba). Hesapta 60 tane oyun var ama direkt SteamShop'tan uzun süredir oyun almadığım için herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...