Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Death STar DLC'sinin gelmesine tahminen son 10 gün. Ve enfes görünüyor.

Oyun ilk çıktığı dönem grafiklerin, seslerin ve atmosferin harikayken içeriğinin ne kadar kısıtlı olduğundna haklı olarak dem vurulmuştu.

Battle of Jakku, Outer Rim, Bespin ve Death Star, 4 DLC geldi arkadaşlar. Yukarıdaki sebepten oyunu bırakanlar gelsin son halini tekrar görsün, gayet doyurucu seviyeye geldiğini anlayacaklar.

2017'nin başında da Rogue One filmi için bir DLC daha gelecek, yeni herolar da filmden Jyn Orso ve Director Krennic olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

oyun kaç para ne alınması gerekiyo anlamadım şu an. deluxe var standart var SP var nedir bunlar? kaç para vermem gerekiyo bi de hilecilerin durumu ne şu anda?

ultimate edition alacaksin, season pass'ida veriyor yaninda. 30 dolar falan olmasi lazim. pc'de oynamadigim icin hile konusunda birsey diyemicem.
Sosyal ağlarda paylaş

buraya da sorayim :

Star Wars Battlefront originsde indirimde, single player olarak oynama secenegide cikmis sanirim. ultimate versiyonunu season passle 30euromu neye satiyorlar. deger mi almaya?

aradigim star wars havasi ve single olarak oynayabilmek. bildigim kadari ile campaign, story vs de yok ama sw yansitabiliyorsa alabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Betasında oynamıştım ve baya keyif almıştım. Beni tam SW havasına sokmayı başarmıştı ancak bir BF'in yanında content olarak çok kıt kalıyor. ( Ben araçlarla takılmayı seviyorum. ) Oyun daha çok piyade ağırlıklı combat yaptırıyor. Bu yüzdende almadım ama bu tarz seviyorsanız SW havasını gayet iyi yansıtıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...