Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

POKO: Paticik Online Kart Oyunu

Mirage

Öne çıkan mesajlar

Mirage said:

Puanları (nedanko ve ghost1987 hariç) tamamen rastgele dağıttım. Sonuçta ortalamanın 3-4 arası olması gerekiyor. O yüzden mecbur birilerinin puanı düşük olacak. Rastgele olmasın, biz belirleyelim derseniz doodle gibi bir sistemle oylayarak da belirleyebiliriz np.

Puanlar rastgele olmasın diyenler el kaldırsın bakim. =)
puanın ne ise yaradıgını tam anlamadım ama full random bence iyi sonra niye buna 3 niye buna 4 muhabbeti cekilmesin(puanım 1 lol) zaten post sayısıyla ilgili madalya varible ı var postla alakalı olmasa olur puan muhabbeti en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda anladığım kadarı ile kartlar tek seferlik kullanılıp mezara gidiyor. Monster summonlayayım battlefield a,yokedilene kadar vursun karşı tarafa tarzı değil.

Bu kartların hepsi saldırı kartı anladığım sanırım, hiç defans yada buff kart yok. Misal topakta millete laf sokayım kartımı yaptırayımcılardan tekini -5 int spell kart yap. Oynandığı ilk tur rakibin atağını -5 düşürsün. Sonra -3 ve -1 ile kartın etkisi bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

evet abi
mesela atıyorum

dyna oyuna girdiğinde kelden yansıyan ışıktan rahatsız olan herkes -1 dirilik alır
nedanko oyuna girdiğinde nedankoya yük olmasın diye herkes dünyayı omuzlarına alır +1 dirayet kazanır
bonec oyuna girdiğinde ölüm korkusu yaşadığından herkes +1 vesvese alır
bonepart oyundayken butun oyna giren kartlar typo yaptıgından birer puan kaybeder
sam oyna girdiğinde herkez colormatik gözlük edindiğinden dynanın bonusu sıfırlanır

gibin eahuea
tek stat varsa işte bazı kartlar mesela buff gibi oyunda kalıcı olur
+ - dmg statuı verir
Sosyal ağlarda paylaş

Aklıma gelen yeni bir kural: Genel olarak atılan her mesajda %5 typo olma şansı var. Kartta typo olursa kartın kategorisi rastgele değişir.

Typo (aktif pasif özellik): Bu kart dahil 2 el boyunca atılan tüm kartlaki typo şansını %X arttırır. BonePART'ta %50. Cüce ve babacum'da %25. ;)

Uyar mı buna benzer bir şey?

Edik2: Typo'ya immune kartlar da koyariz.
Sosyal ağlarda paylaş

bone, abicim ne kolormatiği, bilizort fanı kartları oyundan düşüren/aggrolayan filan bir özellik daha mantıklı lol. kartım atletik, karizmatik, çevik, zeki olmasa da forumun %75'ine bonus vurur. (:P)

axe da konsolculara filan bonus vurabilir heh.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

evet abi
mesela atıyorum

dyna oyuna girdiğinde kelden yansıyan ışıktan rahatsız olan herkes -1 dirilik alır
nedanko oyuna girdiğinde nedankoya yük olmasın diye herkes dünyayı omuzlarına alır +1 dirayet kazanır
bonec oyuna girdiğinde ölüm korkusu yaşadığından herkes +1 vesvese alır
bonepart oyundayken butun oyna giren kartlar typo yaptıgından birer puan kaybeder
sam oyna girdiğinde herkez colormatik gözlük edindiğinden dynanın bonusu sıfırlanır

gibin eahuea
tek stat varsa işte bazı kartlar mesela buff gibi oyunda kalıcı olur
+ - dmg statuı verir

Ben girince disi agrisin herkesin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...